АПРИЛки в девети месец влизат, бебчета започват да излизат. – ТЕМА 4

  • 26 281
  • 734
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 23
Момичета, така като ви чета и ми олеква Smile Същата умора, същите списъци и на финала ... нищо не успявам да свърша. Smile Дори се изморявам от прибирането и сгъването на пране. Онзи ден направих 8000 крачки, ами да ви кажа ... почувствах ги като 15, на другия ден бях като смазана. А преди, минимум 10 бяха стандартни за делничните ми дни. Нещо страшно е. И аз също да се похваля, 38 седмица започнах, днес планирам най-сетне да подредя багажа за родилното, че сега е само нахвърлян в куфара.

# 76
  • Мнения: 67
И аз съм супер уморена вече от всичко. Тези 2 дни се разбихме от разходки, детски рождени дни и какво ли не. Днес още един рожден ден, направо нямам сили.
За стриите, според мен си зависи от самата кожа. Аз имах и с първата бременност и сега не мога да преценя дали са се появили нови, сигурно. И тогава се мажех, и сега, но...Даже една сутрин си поплаках за тия стрии, та като ме видя малкия и той ревна, голямо шоу беше.
Кръста зверски ме боли вече, имам чувството, че няма да изкарам до термин този път, не знам. Само се моля поне още 1 седмица да мине, да съм в 38ма вече и да оправя в нас, колкото е възможно.
Много си помрънках :/

# 77
  • Мнения: 668
И мен умората ме убива и сега тъкмо минах тонове и се оплаках на д-р Атанасова, че не знам как ще издържа още 2 седмици и тя ми каза, че ще работи края на другата седмица и изместихме датата с 3 дни, но за мен тези 3 дни ще са ключови, аз всеки ден съм тотален труп, просто едвам функционирам. Каза да спра магнезия 1-2 дни преди приема, така че ще го пия до последно.

Толкова съм щастлива, че го изтеглихме, че направо ще се пръсна от кеф, сега остава малкият да не тръгне преди това. Joy

# 78
  • Мнения: 132
Само мен ли ме е страх да не пренося 😂 Терминът ми е за последния ден на април и след това започват празници...кой ще ме преглежда, какво ще става не знам. С предишната бременност преносих 3 дена и ми прави лекаря "инванзивни" така да го кажа, прегледи. Иначе сигурно щях да съм с окситоцин, а грам не искам. И сега чакам да завърша 37с. и започвам километричните разходки, стълбите, чайчетата от малинки, секс в изобилие и, ако знаете още нещо, моля споделете Simple Smile

# 79
  • Мнения: 377
Аз против стрии мажа с Икаров Какаово масло https://www.dm-drogeriemarkt.bg/ikarov-organichno-kakaovo-maslo- … 800048556159.html + олио против стрии на Матернеа.

# 80
  • Мнения: 2
Само мен ли ме е страх да не пренося 😂 Терминът ми е за последния ден на април и след това започват празници...кой ще ме преглежда, какво ще става не знам. С предишната бременност преносих 3 дена и ми прави лекаря "инванзивни" така да го кажа, прегледи. Иначе сигурно щях да съм с окситоцин, а грам не искам. И сега чакам да завърша 37с. и започвам километричните разходки, стълбите, чайчетата от малинки, секс в изобилие и, ако знаете още нещо, моля споделете Simple Smile

Кой чай от малини сте избрали? Аз не успях да си харесам и реших да си взема само чисти листа от билкова аптека. Само се чудех дали няма да е много концентриран.

# 81
  • Мнения: 77
Аз съм дошла да помрънкам Confused 2 пъти трябваше да ме слагат на тонове днеска Cry Направо ми се ревеше. 
Бебо е още много високо, шийката ми е 5 см., като цяло никакви изгледи това дете да тръгне по-рано да излиза. От една страна се радвам, от друга доста ми тежи вече.  Мрън...

# 82
  • София
  • Мнения: 331
Как перете коша за новородено на количките?

# 83
  • София
  • Мнения: 3 545
Аз се мажа просто с хидратиращ крем с ок състав. Преди това с weleda бях.

Faerlina, хахаа ако си другата седмица може да се засечем в Токуда Joy На мен ми остават вече по-малко от 10 дни до секциото и както си мислих, че може да не издържа май ще си изчакам датата все пак. Искам да идва и да минава и да се приключва сагата. Последният път като бях на тонове точно срещу мен в една от стаите виждах как една мама си гушка бебето и направо ми се дорева от кеф, че и аз така скоро пак.

# 84
  • Мнения: 668
Другата седмица ме приемат да, забравих да питам при това положение има ли смисъл да ходя в понеделник на 1ви на тонове и УЗ, и писах по Вайбър, ама тя ще види най-рано довечера или утре. Дано ми го спести, това са си 165 кинта. Grinning

# 85
  • Мнения: 121
Ехх няма да ви засеча в Токуда, аз съм след две седмици +-, но пък ще ви досадя с въпроси. На мен ще ми е първо раждане при доктор Кирякова и съм се насмела доста.

Мажа се с щраусова мас. Не остава петна и попива бързо. Още нямам стрии.

# 86
  • Мнения: 668
На генерални въпроси за секцио в Токуда аз мога да отговоря и сега, защото това ще ми е второ. Simple Smile Ако имаш нещо конкретно да питаш, насреща съм.

# 87
  • Мнения: 14
Момичета да ви разкажа моята сага, събуждам се сутринта в 5 часа за тоалетна цялата подгизнала, под мен локва, шок пълен. Не знам какво се случва води ли са, напишкала ли съм се без да усетя, кога е станало, нищо не знам. Не посмях да си остана у дома, дойдох в болницата, срам не срам, обясних какво се е случило. За щастие ме успокоиха, че не съм само аз. Сложих превръзка за проба на води, няма нищо по нея, на ехографа има джобчета с води, за момента нямам и контракции, но ме оставиха в болница под наблюдение.

# 88
  • Мнения: 34
Аз съм дошла да помрънкам Confused 2 пъти трябваше да ме слагат на тонове днеска Cry Направо ми се ревеше. 
Бебо е още много високо, шийката ми е 5 см., като цяло никакви изгледи това дете да тръгне по-рано да излиза. От една страна се радвам, от друга доста ми тежи вече.  Мрън...

И на мен два пъти ми правиха запис на тонове днес.. Бях чувала за бебета, които са прекалено спокойни и пращат майката да хапне или пийне нещо, че да се раздвижат. Е, при мен беше обратното. Фъстъчката така се разбунтува, че ме пратиха да се разходя на въздух да се успокои и пробвахме пак. 😃

# 89
  • София
  • Мнения: 286
Аз вече два пъти ходя на тонове и откарвам по 3-4 часа в болницата заради разходки и закуски, понеже бебето спи, разбира се.

Мажех се с хидратирищия лосион на CeraVe. Вече минах на Bio Oil. Явно не е било достатъчно само с лосиона. Как може с корем 1.5 метър напред първият път да не се появят стрии, а сега да... как??! 😒

Освен умората, безсънието е страшно. Всяка нощ към 4-5 малкото човече си организира олимпиада. И така продължава до 7 сутринта, когато става малкия, съответно и аз ставам. Не легна ли на обяд за дрямка, не съм човек после.

Термина ми е в края на април (28/4) и много си държа на него. Ще стискам зъби дотогава.

Общи условия

Активация на акаунт