АПРИЛки в девети месец влизат, бебчета започват да излизат. – ТЕМА 4

  • 26 751
  • 734
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 376
Първите пъти на тонове младежа усъдно риташе апаратурата на корема, но писледните 2 пъти записвам по 2 пъти, защото заспива. Изяждам нещо шоколадово и фокус-мокус Joy
Непруятно е да, но понеже сме по майчинство и се въоръжавам с търпение просто като имам час. Утре съм на тонове и преглед а днед още не съм свършила с гладенето. Уж изгладих каквото имах изпрано, но след това пуснах още 2 перални и сушилни, та съм се заредила. xSmurfettex да разбирам, че не само при мен все още се организират луди вътрешноутробни купони Smile
И при нас призори имаше такъв момент.

# 91
  • Мнения: 46
Здравейте!С умората съм същата работа през 10 мин. Търся къде да се излегна. Доктора ми се скара да вървя, че тази седмица трябва да се разраждам. Аз все се оправдавам с лошото време. Вечер немога да се наместя, може би затова през деня така ми се спи. Всичко ни е готово. Прозорци бърша всяка седмица и все вали 😵‍💫😵‍💫 искам къщатата да е идеално чиста когато се върнем, но е мисията невъзможна. Все още нямам нищо за изписване за мен всичко ми е малко, искарах цяла бременност с 2 клина и 2 блузи. Знаете ли сайт от където да си поръчам нещо хубаво в синичко. Търся но не намирам.

# 92
  • Мнения: 75
Момичета, минавам да споделя, че днес  на Благовещение се роди нашето слънчице Александра 🥰🥰🥰

💗 Секцио в 39 гс, с термин 04.04
Уникално чувство е! 💗

# 93
  • София
  • Мнения: 3 582
Lyon, честита девойка! Много да те радва и бързо възстановяване на теб!

От всеки един сайт тип About you, Fashion days, Reserved, HM има подходящи модели за небременни, но стават с коремче. Роклята, която съм приготвила е за небременни, есенна черна и сиво от Ризървд, просто се разтяга и става и за коремче. Искаше ми се този път по-светла рокля и на мен, ама ще ме притеснява кървенето. Предния път беше водопад и не ми се рискува с нещо различно от тъмно и този път Joy Направо се възхищавам на смелите със светли дрехи и рокли.

# 94
  • Мнения: 46
Lyon, честита девойка! Много да те радва и бързо възстановяване на теб!

От всеки един сайт тип About you, Fashion days, Reserved, HM има подходящи модели за небременни, но стават с коремче. Роклята, която съм приготвила е за небременни, есенна черна и сиво от Ризървд, просто се разтяга и става и за коремче. Искаше ми се този път по-светла рокля и на мен, ама ще ме притеснява кървенето. Предния път беше водопад и не ми се рискува с нещо различно от тъмно и този път Joy Направо се възхищавам на смелите със светли дрехи и рокли.

Търся синичко. Понеже комплекта за изписването е синьо и бяло. На каката взех синя рокличка и на таткото синя блузка. За мен нищо не намирам. Не говоря за търско синьо,а за светло. Поне да сме еднакви. Че на изписването с каката бях оле мале с една дълга плажна рокля и джапанки бях толкова подута и от ремонти и работа в къщи не ми остана време да се подготвя с нищо

# 95
  • Мнения: 376
Момичета, минавам да споделя, че днес  на Благовещение се роди нашето слънчице Александра 🥰🥰🥰

💗 Секцио в 39 гс, с термин 04.04
Уникално чувство е! 💗


Честита бебка! Това уникално чувство да е винаги с вас! Бързо възстановяване! Сподели утре как е минала ноща и как си.

# 96
  • Мнения: 672
Другата седмица ме приемат да, забравих да питам при това положение има ли смисъл да ходя в понеделник на 1ви на тонове и УЗ, и писах по Вайбър, ама тя ще види най-рано довечера или утре. Дано ми го спести, това са си 165 кинта. Grinning

Не се отървах, ще трябва да ходя. Grinning Утре ще падне чутовно звънене на АГ регистратура.

# 97
  • София
  • Мнения: 296
LadyBug това чудо се разиграва всяка нощ без изключение. Добре, че мога да поспивам на обяд.

Lyon, честита девойка!

За тоалети за изписването не съм мислила още. Предният път бях с рокля с висока талия заради корема. Този път може би ще избера нещо вталено и ще сложа пристягащ колан. Ще видим. Все още не съм си извадила пролетните рокли... тъкмо се стопли времето и си казвам "прибирам дебелите якета" и идва някакъв студен фронт. Днес в София беше 🥶🥶🥶

# 98
  • Мнения: 290
На 25.03 в 22:50ч се роди нашата втора дъщеря - Николая ! Цели 3400гр. и 50см. Съвършенство ♥️
Нормално раждане с присъствие на половинката ми 😊

# 99
  • София
  • Мнения: 770
Честито на родителите на новородените бебчета в темата! Да са здрави, успешни, послушни и да ви правят много горди и щастливи!

# 100
  • София
  • Мнения: 3 582
Честита девойка, Pelt! Много радост да ви носи!

Аз на УЗ бях последно в 37гс (сега не очаквам тази седмица да направи в 39гс при все, че другата ще имам така или иначе). Лице хубаво изразено видяхме последно в 20гс и от тогава като се е обърнала с главата надолу и навътре само гръбче и дупе гледаме Grinning Но пък АГ хубаво огледа яйчниците последния път, че имаше един кистички, които чакахме да се резорбират сами и всичко уж беше наред последно. Сега се надявам да бамя проблеми след раждането.

# 101
  • Мнения: 376
На 25.03 в 22:50ч се роди нашата втора дъщеря - Николая ! Цели 3400гр. и 50см. Съвършенство ♥️
Нормално раждане с присъствие на половинката ми 😊
Честито Pelt! Много здраве на Николая, на теб бързо възстановяване! Пожелавам едно спокойно бебче и спокойни родители. Разкошни размери Blush

# 102
  • София
  • Мнения: 296
Йей, честито, Pelt! Да сте здрави, щастливи и да се гушкате много ☺️

# 103
  • Мнения: 386
Честита радост Pelt04 , да ви е жива и здрава Николая с тези прекрасни мерки 💐

Честита радост и на теб Lyon, да ви е жива и здрава Александра 💐

Бързо възстановяване,мами!

# 104
  • Мнения: 78
Честити бебета Gift Heart Да са ви живи и здрави, мамите бързо да се възстановят BlushFlowers Bouquet

Общи условия

Активация на акаунт