Отговори
# 360
  • Мнения: 1 982
Честит имен ден, Албена!

Носи с гордост това красиво име! Нека то винаги те съпровожда в здраве и щастие!
Много, много, много да ти е хубав денят и празника! Весело изкарване и наздраве! Flowers BouquetFlowers BouquetFlowers Four Leaf CloverWine GlassWine Glass

# 361
  • София
  • Мнения: 2 049
Честит имен ден, Албена! Да си жива и здрава Flowers Rose Flowers RoseFlowers Rose
Ако има фраг днес ще е супер Simple Smile

Четох снощните спорове, всеки има право да пише, където си реши. Видях, че има нова тема.
Молбата ми е ако има желаещи и можещи да пускат теми, да ми пишат на лично. Това със собствеността на темите не го разбирам, не мисля, че някой трябва да е вързан да пуска тема и да влиза нон стоп да проверява след 45-та страница. Аз съм често на линия и мога да пускам, но всичко се случва.

# 362
  • Мнения: 1 186
Аз само ще кажа че утрото е по-мъдро от вечерта . Всичко беше излишно снощи. Но всеки е свободен да прави каквото реши .🙂

# 363
  • Мнения: 1 122
Добро утро , момичета! 💗
Честит празник Албена! Здрава и много щастлива бъди! 🍀

# 364
  • Пловдив
  • Мнения: 210
Добро утро,  момичета!
Честита бъди, Албена! Желая ти здраве, щастие,късмет и много щастливи моменти с любимите ти хора!
 Весел и незабравим празник!
Днес очакваме озет и евентуално втори фраг, нали?
Хубав, усмихнат и позитивен ден Ви пожелавам!

# 365
  • Мнения: 22 260


Честит имен ден, Албена!

# 366
  • Мнения: 250
Най-накрая добре облечена Сейран. Да идва петък. Днес дали ще има фраг?

П.С. Честит имен ден и от мен!🌹

# 367
  • Мнения: 1 186
От озета се усеща,че накрая пак ще има драма. 

# 368
  • София
  • Мнения: 2 049
Линк към резюмето и снимките

https://twitter.com/TvDunyasii/status/1773249384416673881



# 369
  • Мнения: 8 651
Честит имен ден, Албена! Heart Бъди здрава и щастлива!

# 370
  • Ямбол
  • Мнения: 255
Честит Имен Ден Албена!Бъди жива и здрава,щастлива и много обичана.Весел празник! 🌷🌷🌷🤗

# 371
  • Мнения: 183
Благодаря за линк-а, Mystery G.
 Резюмето започва с:" Пристигането на Хатуч предвещава, че редът в имението ще се промени напълно...." Не знам защо си представих на голямата маса седнали само Халис и Хатидже, а другите прави край тях. LaughingLaughingLaughing


П.П. Хубав празник Албена Flowers Hibiscus

# 372
  • Мнения: 33 436
Диди, ама и ти си много интересна. Когато ти казвах да направим тема за Ябани ми викаш, че нямало смисъл. Сега не ти изнася нещо в тази и ще правиш нова ДУБЛИРАЩА тема за Мерт.🤨

Фендомът на сериала в Х е под всякаква критика. Оттам и идват всички тъпи клюки.
Гледам там за Ябани. Ми хората са къде къде по - адекватни, нищо, че са разделили пък на 2 там🤣 Нали второстепенната двойка отвя главната🤣
Но почти никой не клюкарства за личния живот на никой. Даже ако някой каже нещо и веднага отдолу му се изреждат, да му обясняват да не го прави 🤣🤣🤣

# 373
  • Мнения: 457
Честит имен ден, Албена! Бъди здрава и много щастлива! Пак това подобие на актриса.... това момиче не се ли научи на нещо тези две години... да ходи на курсове... една физиономия за всички! Аз не знам как не я е срам вече... . Ифакат е супер отрицателен герой, но добра актриса и хората си я гледат.

# 374
  • София
  • Мнения: 2 049
Дано да пуснат още един фраг, че с тази сватба в Шербета и нов герой в Гаддар... Ще има ли Сървайвър, някой знае ли, или се отказаха за петък след миналата седмица Simple Smile

2022/2024

Общи условия

Активация на акаунт