Отговори
# 75
  • Мнения: 16
Здравейте прекрасници. Някой може ли да каже какво си говори Суна с гадателката? Благодаря ви Heart ❤️🧡

# 76
  • Мнения: 1 979

Видяхме,че това което предполагахме за Суна и врачката е дело на Ифакат.
Суна излезе зла и може да излезе и тя отмъстителна. Големи очаквания е имала да бъде стопанка на имението.
Нещо ми се върти в главата, че бях чела в предходни теми, че реалната Суна не е искала да бъде безпокоена за сериала, или да не е прототоп, или нещо от рода. По това разбирам, че има може би,  голям разрив между сестрите.
Не можах да чуя добре, че врачката каза нещо на Ифакат да убие Хатидже и да инсценира, че е стара и болна и каза вещо от рода, че тя има предишен опит. Така ли беше или на мен така ми се е чуло? Моля ви споделете!

# 77
  • Мнения: 385
Суна се надява на папа ама май няма да я огрее.Като гледам на Кязъмчо му се нрави развитието на събитията,след като разбра,че Океш е бита карта.Пак ще се присламчи към Корхан.И на нея нещо не и се понрави държанието му.

# 78
  • Мнения: 2 162
По-скоро сценаристите, които просто съсипаха образа й. Вместо покрай Суна да има една друга красива сюжетна линия, те са решили да превърнат образа й в някаква уродлива версия на Суна от първите епизоди.
Жалко.

# 79
  • Мнения: 439
Не знам за другите, но тази серия ми е най-хубава от началото на втори сезон, обичам да гледам и да се радвам на истинската любов. Тяхното не е преиграване, а истинско вълнение... без значение от възрастта. Моите родители са ученическа любов и досега се държат по същия начин...като Хатуч и Халис. Аз също съм от девойките с късмет.. вече 25 години. Няма по-хубаво нещо от това да гледаш насладата от всяка минута заедно в очите на Сейран и Ферит, Хатуч и Халис. Всеки си има различно мнение, претупаха всичко бързо, но все пак е сериал и трябва понякога да ни радва, не само да плачем.

# 80
  • Мнения: 5 479
Изглежда сценариста не е превъртял образа на Суна на 360 градуса. Пропуск или не е стигнал до нея.

# 81
  • Мнения: 2 310
Ураз сподели клипчето дето споделих и аз..
Кой да знае че тази вечер пак ще ни покажат същия смях 😂😂😂
https://x.com/patricia_23/status/1771264471803003171?s=46

Мерт тази вечер е във вихъра си 🤣🤣🤣🤣🤣

Последна редакция: пт, 22 мар 2024, 21:57 от Kirilovaa98

# 82
  • Мнения: 385
Едва тази вечер си дадох сметка колко са ми липсвали влюбените и луди Сейфер.Колко добра комбина са само.Ако сценаристите ги бяха написали така още от началото на сезона не знам дали някой,излязъл насреща им щеше да оцелее.Гледам с удоволствие.Като ураган са.

# 83
  • Мнения: 33 428
Сега пък Пелин и Кая ли ще завъртят🤦

# 84
  • Мнения: 439
Браво! Хатуч е номер едно.... така трябва, а не само да ги гонят. Сега тя ще ги гони😁😁😁. Сега Пелин ще забременее от Кая и ще остане трети сезон, защото милата няма да види друга  роля... освен дърво някъде🤣🤣🤣

# 85
  • Мнения: 223
Казах ви аз, че Пелин ще омота Кая, сега чакам да се върне и в Ялъто Joy
Няма отърване от тази Animal Fish

# 86
  • Мнения: 2 310
Не ме интересува нито Пелин нито Кая..
Вижте какъв хубав детайл ни дадоха 😍

# 87
  • Мнения: 385
Извинявайте,но тая Буче приключи кариера ми се струва!Как може да падне толкова ниско и да приеме да продължава да играе това.Ферит,Сертер,Кая,остана да преспи и с Абидин,че картинката да е пълна.От статут на "любовница" падна на к..........а!Дава ли си сметка това момиче колко се забива?

# 88
  • Мнения: 714
Хатуч си подписа смъртната присъда. Ифакат ще използва Суна  ,за да я отстрани. А Пело , мръсницата, заби нож в гърба дори на Пърл . И там ще има  драма. Кая и той има жилка на Корхан , чапкънин !
Асуман ще опре май до Ферит да я спасява от онзи бройкаджия. Ще имаме изнудване  , с тази камера....

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 194
Питам се, до кога ще ни занимават с това бездарно недоразумение на природата Пипилота? Тя с Кая в имението ли препрепа и него ли омота в мрежите си?

Общи условия

Активация на акаунт