Отговори
# 90
# 91
  • Мнения: 183
Дадоха ли как Ферит учи Сейран да кара кола? Беше ми забило нещо баш тогава.
Ахаммммм Simple Smile

# 92
  • Мнения: 1 982
Кая и той потъна с Пелин. С един въпрос и Пелин разбра всичко от Кая какво се случва в имението. Много отвратително ще стане, ако Пелин забременее.
Писах, че по-опасно няма от изоставената любовница. Тя винаги намира начини да се доближи до бившият и неговата любима, с всички методи, вратички , прозорци и т.н., за да причинява злини и най-вече да си доказва, че е по-добра от избраницата. Това е жестока битка и жестока съдба за една такава жена, която е допуснала да бъде любовница. После всичките й действия, животът й е подчинен на това да доказва себе си пред изоставилия мъж дали с манипулации, задкулисие, или фронтална битка е все война и то без край. Случаят на Пелин е такъв.

Много странна беше срещата на майката на Акън с  брат й Йокеш болницата.
Не можах добре да разбера казаното от нея , само чук, че спомена името Корхан. Но там има голяма драма.

Последна редакция: пт, 22 мар 2024, 23:10 от Dimana-nova1

# 93
  • Мнения: 145
Признавам им го на сценаристите умеят да го правят от гадно, по- гадно…Пелин е готова да си легне с всеки само и само да остане в дизито😂…Но мисля,че Кая няма да остави Суна заради тази грешка на природата…И понеже Суна заора по дъното се надявам вече да започне да мисли с главата си,а не с тази на грозната гледачка….А тези Океш фемъли направо ме стресираха.Мислих,че ше се забавлявам тази вечер😂🤦♀
Любимите ми СейФер много сладки обаче

# 94
  • Мнения: 2 347
Нали Суна много искаше да е като Сейран..
Ето че дори и Пелин и се натресе
Амиии.. внимавай какво си пожелаваш
Пелин удари дъното на дъното.. 🤢🤢🤢🤢

# 95
  • Мнения: 1 841
Уж  щяло да има internet ozel.. да видим 🤔

# 96
  • Мнения: 183
Външни врагове не им трябват. Ифакат пак ще "лекува", то е страшно да се седне на масата там...

# 97
  • Мнения: 346
Въй, бе! Можело значи 😍😍😍😍😍😍😍
Насладих се напълно на този епизод, напълниха ми душата всички актьори, Сейфер възкръснаха в 62, а в 63 направо летят от щастие 😜😍🧿
С танца в стаята бяха във вихъра си. Мерт наистина много се раздаде този епизод, показа на всички духа на Ферит Корхан. Неслучайни са тези паралели стари-млади. Неотдавна бях писала пост именно за това, че има  ли развитие в отношенията на едната двойка, динамика има и в другата.
Да допълня за Сейфер- натискаха се къде ли не, хаха, 😄 😄 все не можем да разберем правили ли са нещо или не 😄 Бяха като залепени, Феро едва сдържа нагона си и се опитва пак да опитоми дърпането на Сейран, на която й личи, че й харесва много тая игра😄  Според мен наистина се наслаждава на мъжа си, когато Ферит е такъв , какъвто го видяхме цял епизод, трудно ще се намери някоя да му устои  😏
Пелин много се изложи с Кая, наистина се превърна в уличница..
Интересно ми е майката на Акън? какво говореше на Океш..
Дано не отровят Хатуч, трогнаха ме старите, заслужават малко щастие в оставащия им земен път..
Хареса ми и Орхан как прие сестра си и я нарече за пръв път како..
Дирен в топ форма също този епизод
Обаче Суна беше по-вкисната от всякога, това единствено ме издразни много.
Да видим рейтингите утре, постараха се не може да се отрече the best of the best!

Последна редакция: пт, 22 мар 2024, 23:34 от Poli_tod

# 98
  • Мнения: 1 982
Външни врагове не им трябват. Ифакат пак ще "лекува", то е страшно да се седне на масата там...

Халис в прав текст каза на Ифакат, че на който не му харесва този брак, прав му е пътят.
Чакат ни ударите на Ифа. Големи ще са.
Мила беше срещата между Орхан и Нюкет. Как тя лекичко му подсказа да поглежда за  Ифа и Шехо.
И като всяка майка пожела Орхан да бди над сина й.

# 99
  • Мнения: 1 194
Няма да има озел,Емрулах го написа в коментарите,изненадата беше Кая и Пелин и ситуацията с Океш според мен. Тази жена обаче ,има нещо гнило в нея....и засяга мн дълбоко Корханите, знаете ли най-жалкоъо е че Сейран и Ферит сега ще го ядат заради грешките на Халис в миналото,в момента се затяга ж стока битка на живот и смърт, отделно Океш. Ифакат много е вероятно да направи немислимото дори ,а Суна,ох горката. Емин е жив ,а тази жена е Фазилет 🙄. Така си навързвам аз нещата . Океш се спряга за Емин

# 100
  • Мнения: 9 751
Това ако не беше Фазилет аз да съм Ферхунде
Епизод с вкус на първи сезон имаше добри попадения
Оф божеее за някои неща но не коментирам забраних си да коментирам този персонаж отдавна…

# 101
  • Мнения: 1 841
Океш не е ши твърде стар , за да бъде Емин?

# 102
  • Мнения: 1 194
Океш не е ши твърде стар , за да бъде Емин?
За емин наистина не съм сигурна,но Фазилет аз главата си залагам че това е тя

# 103
  • Мнения: 1 982
Извинявайте, но коя е Фазилет? Това име ми се губи.

# 104
  • Мнения: 22 261
Ферит каза на Суна, че тя не е Сейран. На Сейран има пълно доверие. Каза, че предпочита тъгата причинена от Сейран, пред радостта идваща от друга.



Фазилет е съпругата на Халис, майка на Орхан.

Общи условия

Активация на акаунт