АС и други романтични К-драми - тема 8

  • 12 692
  • 735
  •   1
Отговори
# 135
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 760
Белл, като стигнеш до там - в плейтубето го няма 11 епизод на първи сезон. Или може би е записан с друго заглавие и не знам как да го намеря.
Рори, там е, но е с грешка в името "плийлист" вместо "плейлист" - https://playtube.tv/watch/%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%87%D … XQKZowpbiK1n.html

"Андреа" и "Танос" в реклама на кафе:



И, за последно, малко Сонг Канг (Демончо) преди да влезе в казармата вдругиден - реклами за туристическото бюро на Сеул:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLpHoQcgaTCLK6nMOS8Y0onAAX_glzpxLf

# 136
  • Мнения: 6 319
И сега ще я повтарям май серията на БГ. Ти как се сети да го търсиш с тази грешка в името?

# 137
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 760
Потърсих "Болничен плейлист" в началната страница на Плейтюб, за да намеря в кой канал са епизодите. Видях, че е в канала на Спирита. Влязох в канала на Спирита и там пак потърсих "Болничен плейлист", за да ми отвори плейлиста с всички епизоди в канала. И там го видях подреден след 10ти, с грешката в заглавието Simple Smile
Това са всички епизоди в канала (дано да се отваря като хората): https://playtube.tv/search?keyword=%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B … D1%87%D0%B5%D0%BD
(Редакция - грешка! търсенето го спрях само до "болничен", без плейлист. Когато са в комбинация, не ми го вади)

# 138
  • Мнения: 6 319
А пък аз и вадя като иконки сериите т. е. изписвам цялото заглавие. Нищо де. За да не се чувствам прецакана сега я повтарям на бг серията. Но не от до, а моментите които ми бяха най-интересни. Благодаря, че я намери за мен!

В предишен пост споделих, че Сук Хьон ми прилича на Мечо Пух. И сега гледам 12 епизод и хоп Ик Джун как нарича Сук Хьон - Мечо Пух. Значи не само аз откривам такава прилика. Сценаристите също.

Между другото съм любопитна има ли други обсъждани тук сериали от сценариста на Плейлиста

Последна редакция: нд, 31 мар 2024, 22:06 от Рори72

# 139
  • Мнения: 1 798
Догледах си и новите серии на Wonderful World, в 10 серия стана малко заплетено за ГГ, но подозирам че сега ще погне политика Thinking

# 140
  • Мнения: 6 905
Да, главната "пусна мухата" на Ча за майка му и сега да видим до къде ще доведе това. Имат 4 епизода до финала да разкрият всичко.
Имам подозрението, че майката е оставила на телефона си някакво съобщение за Ча или пък на него има записано нещо, което ще се окаже важно за разобличаването на кандидат-президента Thinking .

И в Кралицата на сълзите настана обрат. Богаташите ги изгониха от дома им и ще се наложи да живеят на село при сватовете rotfImbo .Чака ни забава поне в следващия епизод Mr. Green .
Освен това с камео участие се появи Сонг Джунг Ки като адвокат на главната при развода ѝ със Звездолин
Появяването му беше съпроводено от впечатляващо представяне в разговор между Звездолин и неговия адвокат..... горе-долу звучеше така.....
"Има много слухове за него... че е най-малкият син на богато семейство (Reborn Rich), бивш войник от спец частите (Descendants of the Sun), някои казват, че е върколак (A Werewolf Boy), дошъл e с космически кораб (Space Sweepers), името му е Винченцо и е consigliere на мафията (Vincenzo)" Joy.


От Спирита са качили и продължават да качват много сериали в телеграм, така че тези, които го ползват могат да си проверяват там за нови заглавия.

# 141
  • Мнения: 6 319
Кралицата на сълзите случайно да го качват и в плейтубето? Кога ще е последната серия?

# 142
  • Мнения: 6 905
От Кралицата на сълзите са излъчени 8 от 16 епизода. Ще приключи някъде в края на април. Превеждат го вещичките и го качват на техния канал в плейтюб.

# 143
  • Мнения: 531
Сетих се на какво ми напомня този актьор

за него имам съмнения, че ще е като Звездьо. Ще играе всичко и ще му се получава.
DP https://youtu.be/ru0PmaWoHxM?si=ypR7ImZ2u7RlNF3Q Същото мнение като за невърдълесс, много различен, заслужаваше си 6те серии гледане, даже ми беше малко, но имало 2ри сезон.
romance is a bonus book - https://youtu.be/zjeXZEtEI2A?si=HV4ac6yvqNOlNIMp   Grinning i tuk пак същото мнение, дали ще играе влюбен или загубен, Суки си е избрал една физиономия.

Последна редакция: пн, 01 апр 2024, 17:37 от Krissttinna

# 144
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 760
Благодаря, че я намери за мен!
-----
Между другото съм любопитна има ли други обсъждани тук сериали от сценариста на Плейлиста
Моля Grinning

От другите работи на сценаристката Lee Woo Jung, в темата е споменаван Reply 1988, който, ако не ме лъже паметта, ти хареса. Иначе тя е сценарист и на другите два от серията - Reply 1997 (със Со Ин Гук) и Reply 1994 (в който участва също Ю Йон Сок, както и Главната от "Хуаранг" Го А Ра).

# 145
  • Мнения: 6 319
Тъкмо тези дни си мислех, че по някакъв начин Плейлистата ми напомня Отговор 1988г. Пък то имало защо да ми напомня. Отговор 1988г наистина ми хареса и е един от любимите ми сериали. Изгледах го с руски превод 2 пъти и от няколко месеца чакам мечтателите да го пуснат с бг превода, който е завършен и са на етап редакция. Обаче ако не го сложат в плейтубето горя с тези си мераци.

Започвам втори сезон на Плейлистата. С последния епизод на първи сезон имаше някакви проблеми в плейтубето, но успях да го изгледам.

# 146
  • Русе
  • Мнения: 2 298
Някой случайно да знае защо в Плейтуб-ето не тръгват преведени епизоди? Вчера беше така, днес също...

# 147
  • Мнения: 6 319
Имаше някакви проблеми, но си изгледах серията.
Ан като за финал ме изненада с целувката. Актрисата, която играе Гьо Ул тук ми харесва, но нещо не ми допадна в Преродения богат. А Срамежливка и с Мингито ми харесва много, както ми харесваше и с детектива в Мозъчните битки. Има нещо в тази актриса. Искам да я гледам и другаде.

Върнах се в 4а серия да чу пак Канона. Звучи красиво и празнично. Покрай сериала са направили страхотна група.

Последна редакция: пн, 01 апр 2024, 19:40 от Рори72

# 148
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 530
Да, главната "пусна мухата" на Ча за майка му и сега да видим до къде ще доведе това. Имат 4 епизода до финала да разкрият всичко.
Имам подозрението, че майката е оставила на телефона си някакво съобщение за Ча или пък на него има записано нещо, което ще се окаже важно за разобличаването на кандидат-президента Thinking .
А така, раказвайте, че да не взема да пропусна някой детайл, в този смисъл предпочитам да знам какво предстои,  стана доста заплетено. Тази вечер гледам преведените 9та и 10та серии  (като ракети са  рускините) Досега не съм хващала мишката. Обаче не разбрах какво му е на героя на Ча - сърдечно трансплантиран ли е, или е лекуван/опериран от сърдечена аномалия? Докато тичаше по стълбите към майка си, за пръв път показа че е на ръба на силите си, вероятно обаче внезапния стрес му се отрази така.   Дружката му е трансплантирана и е ясно по каква линия се познават двамата. Чудя се и какво става в главите на главната и мъжа и, вече всички важни за тях хора разбраха за срамната снимка, а те още позволяват да бъдат плашени с нея.

Хареса ми как са представили ДжонгКи😂 Определено имат чувство за хумор сценаристите, когато представят нечие камео, или препраткете към предишните им образи. Помня как веднага разбрах че има закачка в Кингленд към друг герой на Джуно, също и на колегата му от Игра на калмари, без да съм ги гледала преди.

Тези дни корейските селебрита празнуват ли Великден, в смисъл демонстрират ли нещо в мрежите?

# 149
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 760
Белл, поне двамата, които следя в социалните мрежи и за които знам, че са практикуващи християни, не са пуснали нищо.

Общи условия

Активация на акаунт