💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 5 (Тема 3)

  • 42 819
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • До морето
  • Мнения: 7 120
Михаела не е лоша с Венцислав, прекалено пряма е пред камерата обаче.

Точно с Венцислав се държи лошо, към другите не съм забелязала. А пред камерата е пряма защото наистина се има за неотразима и много забавна. Не спира де плещи глупости.

Последна редакция: сб, 23 мар 2024, 04:56 от Boho chic

# 61
  • Мнения: 4 622
Впечатлението ми за Михаела е, че е много изстрадала. И има нещо в нея, което ме кара да си мисля, че може би има проблеми с щитовидната жлеза.

# 62
  • Мнения: 6 497
Изгледах отново играта на И и И. Ивана категорично подсказва, не е случайно, нито заради емоционалност. Явно им е практика, беше намекнато от някоя от другите двойки в синхрон, че и друг път се е случвало.

# 63
  • София
  • Мнения: 7 104
Михаела визуално ми прилича на една моя позната, а още по-странното е, че и като глас и тембър си приличат..Аз я харесвам, скица е и на фона на останалите скумрии ми е най-забавна.. Има си кусури, но са търпими..
Впечатлението ми за Михаела е, че е много изстрадала.
Имали са притеснения заради детето..те го казаха. Отразило й се е най-вероятно.

# 64
  • София
  • Мнения: 5 783
Не знам защо, но не мога да харесам Венци и Михаела. Ивана вероятно по навик го наставлява. Като майчица.

# 65
  • Мнения: 11 198
@elix, a на мен ми Михаела ми прилича на Larissa от "90 Day fiancé", риалитито по TLC
Скрит текст:


# 66
  • Мнения: 66
Днешният епизод ми беше доста скучен. Утрешния излежда интересен.

# 67
  • София
  • Мнения: 7 104
Даа, Дизи, верно много прилича..Не я знам коя е, но приликата е поразителна..

# 68
  • София
  • Мнения: 5 783
Тази Лариса беше ужасна по мои спомени. Не че и годеникът й беше читав, не помня стигнаха ли до сватба.

# 69
  • Мнения: 11 198
Даа, Дизи, верно много прилича..Не я знам коя е, но приликата е поразителна..
Аз го гледах години наред това риалити, тази Лариса е много проклета. "90 дни до сватбата" е култово предаване.
Тука като дадоха Михаела (не й знаех името в първите седмици) все й казвах Лариса, хаха.

Интересно, но и нашата Михаела не ми харесва като поведение. Плямпа повече, отколкото трябва, прави се на интересна... Не бих я нарекъл точно "лигла", но определено ми е пренавита и не ме кефи

# 70
  • Мнения: 3 763
Тази Лариса беше ужасна по мои спомени. Не че и годеникът й беше читав, не помня стигнаха ли до сватба.

Стигнаха. Взе виза. После го заряза. Остана в Щатите. Наду задник и гърди. Май имаше еротични снимки в интернет. Него пък после го снимаха с една, втора. Накрая май го уволниха от предаването.

# 71
  • Враца
  • Мнения: 2 700
Не харесвам Маргарита. Изобщо.

Играта беше скучна.

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 3 833
Дълго се чудех, кое не ми допада в Маргото, имах усещането, че не е читав човек (без конкретна причина), до снощи. Има нещо злобно във физиономията й, гримасите и цялото това кривене на устата, само допълват картинката. За фиксациите й, ще замълча, поведението й е на разглезено, нацупено и сърдито малко момиченце, което тропа с краче, ако не е станало на нейното. При Ивана и Модерния ляв всичко е на всяка цена! Ако има двойка, която очеизвадно не е Един за друг, те са. Токсична ми е тази връзка!

# 73
  • До морето
  • Мнения: 7 120
И на мен ми правят впечатление изцъклените физиономии на Маргото, особено вчера когато гледаха София и Тихомир как печелят точка след точка. Въобще не можаха да си прикрият злобичката.

Отделно се впечатлих какъв смислен живот води т.нар. полицайка. До обяд пиела 4-5 кафета, а после като излезела си поръчвала капучино 😂

Последна редакция: сб, 23 мар 2024, 13:17 от Boho chic

# 74
  • Мнения: 1 496
Тепърва ще гледам епизода от снощи.

Гласувах в анкетата само за една двойка (после се усетих, че може и за повее от една 😂 ) Определено двойката, която ме напряга безкрайно е Сияна и Светльо. Двамата са ми страшно неприятни. В другите двойки поне единия ми е или безразличен, или ми харесва. При Светльо и Сияна и двамата са ми адски неприятни и не ги издържам. Започнах да гледам епизодите, по-късно или на другия ден, за да мога да ги превъртам. Изглеждат ми като ситуация, в която на първия чин в училище има един ученик, който следи всички дали няма за какво да ги изпорти или да му се присмее и да му обясни как е правилно, и да му прочете морал. Определено е много пресилено тома мое мнение, обаче направо се напрягам от тях.
В инстаграма на единия и на другия гледах въпроси и отговори и всички отговори са в този стил: “Аз знам повече и най-добре, ама никой не ме чува.”

Михаела е следващата, която ме напряга, заради безкрайните си празни приказки лишени от смисъл и стойност. Според мен тя има мнение за себе си, че щом е толкова “директна” и казва каквото и е на сърцето ще срещне симпатии, което е така най-вероятно. Аз съм част от хората, които не е спечелила. Наистина се държи кофти с Венци. Той ми харесва.

Румката и Йоана не ме дразнят, безразлични са ми. За съжаление, на ден комуникирам с поне 25-30 такива като него и някак не ми прави впечатление. Виж, Сиянка и Светлито направо ме шашкат. 😂

Маргото си е доста грубовата, чак прекалено, но няма как да промени гласа си и структурата. Прикрита е и винаги със задни мисли.

Елизабет ми прилича на някакво детенце на около 12, което се доказва на техните, че е дъщеря за пример и прави каквото и се каже. Няма мнение, няма речник за образованието, с което парадира.

Ивана и Иво не искам да коментирам - разочарование!

Сега ще гледам новия епизод и ще видим дали ще си сменя мнението за някоя от двойките.

Общи условия

Активация на акаунт