💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 5 (Тема 3)

  • 44 335
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 471
Много агресия има в Ивайло. Забелязахте ли как Ивана го успокоява да не си ядосва?

# 76
  • Мнения: 9 163
Мен пък ми стана малко жал за Маргарита.Млада,красива,здрава, със семейство,дете,учи и ѝ плащат обучението и всичко друго и...булимия и фиксации разни.Как хора ,които имат всичко си намират нещо за което да страдат и да са недоволни от живота.Разбирам да имаше наистина наднормено тегло..И Крис я гледа в очите...какво иска.Тъжна работа.
Дано Ивана прогледне като се гледа сега,че това момче е толкова гневно и тя постоянно се напряга и излага да го усмирява.Не ѝ остава време да го обича като хвърля толкова енергия да му обяснява и да го укротява.

# 77
  • До морето
  • Мнения: 7 152
Не съм живяла с насилник, но имахме известно време покрай нас приятелска двойка, които нон стоп си устройваха грандиозни панаири. Като излезехме с тях се чувствах точно както Ивана - постоянно на тръни, сакън някой да не изпусне реплика, да не каже нещо....Чудиш се как да замазваш, да успокояваш, да се смееш пресилено само и само да не гръмне бомбата.

# 78
  • Мнения: 4 681
Тепърва ще гледам епизода от снощи.

Гласувах в анкетата само за една двойка (после се усетих, че може и за повее от една 😂 ) Определено двойката, която ме напряга безкрайно е Сияна и Светльо. Двамата са ми страшно неприятни.
Скрит текст:
В другите двойки поне единия ми е или безразличен, или ми харесва. При Светльо и Сияна и двамата са ми адски неприятни и не ги издържам. Започнах да гледам епизодите, по-късно или на другия ден, за да мога да ги превъртам. Изглеждат ми като ситуация, в която на първия чин в училище има един ученик, който следи всички дали няма за какво да ги изпорти или да му се присмее и да му обясни как е правилно, и да му прочете морал. Определено е много пресилено тома мое мнение, обаче направо се напрягам от тях.
В инстаграма на единия и на другия гледах въпроси и отговори и всички отговори са в този стил: “Аз знам повече и най-добре, ама никой не ме чува.”

Михаела е следващата, която ме напряга, заради безкрайните си празни приказки лишени от смисъл и стойност. Според мен тя има мнение за себе си, че щом е толкова “директна” и казва каквото и е на сърцето ще срещне симпатии, което е така най-вероятно. Аз съм част от хората, които не е спечелила. Наистина се държи кофти с Венци. Той ми харесва.

Румката и Йоана не ме дразнят, безразлични са ми. За съжаление, на ден комуникирам с поне 25-30 такива като него и някак не ми прави впечатление. Виж, Сиянка и Светлито направо ме шашкат. 😂

Маргото си е доста грубовата, чак прекалено, но няма как да промени гласа си и структурата. Прикрита е и винаги със задни мисли.

Елизабет ми прилича на някакво детенце на около 12, което се доказва на техните, че е дъщеря за пример и прави каквото и се каже. Няма мнение, няма речник за образованието, с което парадира.

Ивана и Иво не искам да коментирам - разочарование!

Сега ще гледам новия епизод и ще видим дали ще си сменя мнението за някоя от двойките.
И те ме дразнят най-много. Но добавих и Данчо и Елизабет, главно заради него.

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 3 850
Скрит текст:
И на мен ми правят впечатление изцъклените физиономии на Маргото, особено вчера когато гледаха София и Тихомир как печелят точка след точка. Въобще не можаха да си прикрият злобичката.
Отделно се впечатлих какъв смислен живот води т.нар. полицайка. До обяд пила 4-5 кафета, а после като излезела си поръчвала капучино 😂
Чудно, кога й остава време да си гледа детето и да ходи на работа!?

# 80
  • Мнения: 909
Ох, Тишо какъв е интригант.Най-противното качество за мъж е да върти сплетни.
Но е прав за коалицията на 3те неприятни двойки и ако се подкрепят при гласуване на финала ще е голяма селяния и простотия и ще ме е яд както миналата година.
Като гледах визитката на полицаите си казах Ей, че яка мацка за Маргото-зелени очи, хубаво тяло и коса. И като си отвори устата всичко хубаво се изпари.И колкото повече издават за семейството си, толкова по-антипатични ми стават.
Михаела трябва първо да мисли преди да говори.
На фона на останалите Дилян и Петя са толкова мили и симпатични, особено той е душичка.

# 81
  • София
  • Мнения: 762
И аз пея в хора "не харесвам Маргото" по всички посочени причини и добавям още една. При положение че не закусва, с кой акъл заложи 3 бона на тази  игра? Как по-точно очакваше Крис да подреди правилно това, което явно не съществува? А той ми е симпатичен, не вярвах, че ще го кажа за полицай.
С футболиста не бих живяла никога, все да съм под напрежение за какво ща избухне, не мерси.
Със Сияна пък още по-малко,  все нещо е недоволна. Визуално е странна, да не кажа друго. И в живота има много примери как най-симпатичните и приятни мъже се обзавеждат с най-проклетите жени.
Мишето не ме дразни, забавлява ме самоиронията й. Мъжът й е готин.

Последна редакция: нд, 24 мар 2024, 09:37 от AniCat

# 82
  • Мнения: 3 930
Ивана я харесвам, но Ивайло е ужасен. Мисля, че не е лош човек, но тази агресия го загрозява. Очевидно тя умее да го укротява, но не бих могла да съм с такъв мъж. Постоянно на тръни да не би да кажа нещо на криво и после да трябва да хвърлям енергия да го успокоявам. На кого са нужни тези нерви?

# 83
  • Мнения: 11 420
И аз харесвам Ивана. Представяте ли си какъв психар е този, след като тя му вика "успокой се", защото видите ли... сбъркал седмия продукт. А че първите 6 продукта бяха познати и си бяха на мястото (успех, непостигнат от другите) не се забелязва и се прие за норма... той сбъркал седмото и вече ще истеряса, тя му вика "Само се успокой, моля те". Този индивид е някакъв ад за съжителство, убеден съм. Но явно тя вижда нещо в него, което й харесва, не знам. Нито е убавец, нито нищо. Метросексуален психар. Убеден съм, че на нейните години много мъже биха й обърнали внимание, мъже 40+

# 84
  • София
  • Мнения: 27 345
Забавна игра, но и бих казал сложна. Много семейства за съжаление не закусвта заедно, някои изобщо не закусват и като цяло не е никак лесно. А и подобна игра дотук за 4 сезона не е имало. Така че всички бяха сварени неподготвени.

Ивана много нагло подсказваше. Правилно им отнеха половината от точките. Дани ги изгонят час по-скоро, че този сприхав дечко трудно го издържам. Има нещо сбъркано в него, не знам как тя го търпи.
Румен спечели първата си игра, но какво от това, като за пореден път демонстрира, че не изпитва никакво уважение към жена си. Пълен неандерталец!
Маргото не закусва, страдала е от булимия (ужасно), има куп претенции и как смята, че Крис ще успее да уцели нещо? И три хилки заложи?! Но пък и Крис би трябвало да знае за някои странни привички на жена си... Кошмарна игра за тях.
Денис и Дарина познават ли се изобщо? Милички са, ама хора, това не е нормално...
Много ме зарадваха Петър и Галена.
Мишето пак насоли Венци. Ден 1234.
И добре, че бяха Дилян и Петя отново, за да ме разсмеят истински. Дилян е завършен комик. Скечове с него биха имали успех според мен. Но да, Петя е един организиран хаос. Абе допълват си се идеално.

Интересно ако Крис и Маргото бъдат една от номинираните двойки, дали ще ги изгонят, защото каквото и да си говорим са доста опасна двойка за игрите. Ще е интересно да се види. От друга страна те имат няколко силни завръзки вътре и нещо като коалиция, така че ще е много любопитно да се проследи едно подобно евентуално гласуване.

# 85
  • Мнения: 11 420
И добре, че бяха Дилян и Петя отново, за да ме разсмеят истински. Дилян е завършен комик. Скечове с него биха имали успех според мен. Но да, Петя е един организиран хаос. Абе допълват си се идеално.
И мен Дилян ме разсмива, ама истински. И не ме дразни по никакъв начин този човек. Докато Ванката беше нарочен за "комикът на къщата" миналата година и простотиите му ми идваха в повече.

# 86
  • До морето
  • Мнения: 7 152
И за мен е добродушен Дилян, но честно може ли пак да не разбере играта?! Меню й подредил и накрая завършваш с плодче....Луд късмет е, че са още в предаването. Той дотука не е схванал нито един регламент.

# 87
  • До морето
  • Мнения: 7 152
Тихомир за коя коалиция от 3 двойки говореше - Полицаите и още кои?

# 88
  • Мнения: 3 930
Тихомир за коя коалиция от 3 двойки говореше - Полицаите и още кои?

Перничани и не разбрах коя е другата двойка.

# 89
  • София
  • Мнения: 7 169
Дилян е глуповат/да не кажа друго/, никога нищо не разбрал, нито една книга не прочел, кух та чак дрънка..Но явно е предприемчив, обигран и комбинативен, хитър и адаптивен, и успешно си развива бизнеса, щом така охолно си живеят и си ходят в Занзибар.
За жалост учени, интелигентни хора от БАН, не могат да си позволят подобни екстри..Пълно е с такива Диляновци , които без много акъл пробиват, пък нека им се подиграват...Нещо такова се получава..
Скрит текст:
     

Общи условия

Активация на акаунт