Hell’s Kitchen България - Сезон 6, Тема №2

  • 45 567
  • 756
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 41 589
Вчера за пореден път си говорихме с половинката, че телевизорът работи, но ние всъщност не гледаме. От време на време поглеждаме за какво викат толкова и се вглеждаме само за да видим кого ще изгонят и ако има някой мастър клас или нещо по-смешно.
Та това води ли се, че сме фенове и гледаме?

# 121
  • София
  • Мнения: 7 168
Полуфенове сте и не сте единствени.. и аз снощи, гледах с едно око. Не ни стига напрежението и нервите през деня, ами и вечер, когато искаме нещо разтоварващо и забавляващо, само се напрягаме от крясъци , дране и клане..

# 122
  • Мнения: 2 783
Обърнаха го на ББ, даже се шегувахме у дома, че ББ е започнал без да разберем 🙄.
То крясъци, истерии, тук таме някоя изсипана чиния или летящи бриоши....

# 123
  • София
  • Мнения: 12 548
Симона само преписва. Толкова ли нищо не знае.

# 124
  • София
  • Мнения: 7 168
Симона само преписва. Толкова ли нищо не знае.
То си й личи, че нищо не знае..Ама и другите даваха безуми отговори..Чоткин даже на италиански прописа, но пак даде грешен отговор Laughing

# 125
  • Мнения: 2 698
Смятам, че Стефани нарочно избра да се размени с Митко, за да изглежда по-мила и добра. Или е просто сценарий.

# 126
  • Мнения: 335
Чоткин с всеки епизод става все по-противен.
А можеше да обере овациите за положителен герой.
Във всеки отбор си има саботьори - по сценарий.
Още не мога да отгатна кой ще си ходи днес.
Ако шеф Ангелов преди да изгони някого първо го хвали, би трябвало да е Станислав.
Такъв развой пасва на станалото в предишни сезони.

# 127
  • Мнения: 2 056
Царина е от моята партия /ПТР/ - питка, туршия и ракия Flowers Four Leaf Clover
Лоша дума да не сте казали за нея Simple Smile

# 128
  • Другата България
  • Мнения: 37 733
Аз сега започвам да гледам и ме е срам да ги гледам всички тези.
Май няма да ги догледам.

# 129
  • Мнения: 436
Ангелов да не вземе да изгони Николчето?!.... Flushed

# 130
  • Мнения: 2 698
Очертава се скандал между Чимидова и Стефани, защото Чимидова явно е наредила Нинов.

# 131
  • Мнения: 2 148
Сега вече си мисля, че май Никол ще изгори. Толкова сълзи🤔

# 132
  • Мнения: 2 698
Знам, че масата тук не харесват Никол, но на мен някак ми стана симпатична след всички откачалки, които вкараха в предаването при Червените. Надявам се, че няма да я изгонят, защото тя е една от най-подготвените там, ще е тотално нелепо.

# 133
  • София
  • Мнения: 7 168
И аз имам такива съмнения, щом Симона така реве, а и каза, че са най-близки..
Сигурно Никол си има ангажименти в Испания и затова ще я махнат..ее, а аз гласувах за нея..

# 134
  • Мнения: 2 698
Стефани все повтаря за отношението на бившия й мъж към нея, което било под формата на насилие. Тя ми изглежда тотално изпушила и няма да е зле да отиде на терапия, за да се укроти и успокои малко, а не да изпада в абсолютна криза всеки път, в който някой й каже нещо, което на нея не й харесва.

Общи условия

Активация на акаунт