За любителите на корейски и китайски сериали - Тема 10

  • 11 612
  • 517
  •   3
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 638
Много я хвалят Легендата. В списъка ми е за някога. Ще кажеш как ти се струва на тебе.

# 121
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 682
Хубави котки (и стопани)! Heart Eyes
Щом е котешки ден. А темата се превъръща в "За любителите на корейски и китайски сериали, козметични ритуали,  кулинарни похвали и котешки господари"Movie CameraFlowers Cherry BlossomTvWear Lipstick Stew DangoAnimal Cat2
Аз предлагам да добавим и "кучета", да няма само котешки монопол Grinning
Скрит текст:





И, понеже все пак е петък, един плочник от Chen Xing Xu (този с йоркито от последната снимка):
Скрит текст:

Дани, празнувай си спокойно, няма да те тормозя за козунаци Joy Жалко само, че за другата седмица тук предвиждат доста дъжд.

ElzaFB, нямам представа точно какъв процент от китайските сериали качват във Viki, но със сигурност са по-малко от тези по типично китайските платформи. Имат май някакво партньорство с WeTV, защото имат отделна секция за техни сериали, ама пак не качват цялата платформа. Ако ще гледаш само китайски сериали там, мисля, че инвестицията няма да си заслужава, още повече, щом имаш абонамент другаде.

Моарейн, Park Eun Bin е на много високо място в списъка ми с корейски любимки, много я харесвам като актриса. Но ролите ѝ обикновено не са в сериали по твой вкус.

# 122
  • Мнения: 1 690
Дани, празнувай си спокойно, няма да те тормозя за козунаци Joy Жалко само, че за другата седмица тук предвиждат доста дъжд.
Роци ти мен с дъжд ли ме плашиш
Ако тази прогноза се сбъдне ще съм щастлива


За сега 12 серии вече The Legend of Shen Liе е лека и приятна за гледане има и любовна нишка.

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 20:56 от Danifin1

# 123
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 682
Дани, ясно, вие идвте към края на седмицата. Защото началото е направо отчайващо
Скрит текст:

Отбелязвам си Legend of ShenLi, от 2-3, дни ми излиза на заглавната страница във Viki.

# 124
  • Мнения: 5 447
Ким Шин отвръща на удара:
Скрит текст:



# 125
  • Мнения: 36 596
Да ви покажа какви странни клипове ми излизат в препоръчани, защото наскоро съм търсила Shin Sung rok:
Скрит текст:

Приходи ми се на музикален театър... Но и си мисля, че е проява на лошо възпитание да се снима или записва по време на представление - обикновено в началото казват на хората от публиката да си изключат телефоните (и мен ме дразни, ако някой в обсега ми не го направи - не че ходя толкова често, но ме дразни ужасно)...

# 126
  • вятърничава
  • Мнения: 1 872
Да ви покажа какви странни клипове ми излизат в препоръчани, защото наскоро съм търсила Shin Sung rok:
Скрит текст:

...
Това императрица Сиси ли е? Open Mouth

# 127
  • Мнения: 195
Ким Шин отвръща на удара:
Скрит текст:






# 128
# 129
  • вятърничава
  • Мнения: 1 872
Добре, приемаме и кучета, хамстери, рибки. За да не ни обвинят в дискриминация.
Да започнем деня с физзарядка и кафе.
Скрит текст:
Danifin ме изпревари Grinning

# 130
  • Мнения: 36 596
Да ви покажа какви странни клипове ми излизат в препоръчани, защото наскоро съм търсила Shin Sung rok:
Скрит текст:

...
Това императрица Сиси ли е? Open Mouth
Да, изглежда е мюзикъл за Сиси. Не ме изненадва - миналата или по-миналата година на Бродуей излезе мюзикъл за принцеса Даяна - има какви ли не.

# 131
  • Мнения: 5 447
Не намирам нищо лошо в това, освен за филми и сериали да си споделяме и други мисли, свързани с този край на света. Пък ако ще да са котета...
Тези дни ме е подгонила меланхолия и си припомних, че преди около година ни напусна Moonbin  от Astro.
В негова памет:
https://www.facebook.com/reel/966897098300022
https://youtube.com/shorts/Bnb-Ab17mA0?si=hwaW4K0VfV3vy08P

# 132
  • България
  • Мнения: 6 226
Така е. Всичко от Китай ми е интересно, а и от Корея не пропускам интересна информация.
Във всяка китайска историческа драма, фентъзи нагъват едни курабии, кръгли, с релеф отгоре, различни на цвят.
Сигурно са от оризово тесто, но ми е интересно какви ли са на вкус.
Не се сетих да ги снимам, а сега гледам корейско.

# 133
  • Мнения: 36 596
Сигурно е вкусно; аз през последната година свикнах с оризовите чипсове (не заради сантимент към културата, а защото вече ги предлагат често по веригите и има разнообразие), така че предполагам, че и бисквити ще ми харесат. Да има кой да ги разпростани в България - ще е идеално.
Мочито ми хареса, когато го опитах, а и то е от ориз (не ми беше особено екзотично - нещо като локум, но с по-малко захар).

# 134
  • България
  • Мнения: 6 226
От години ям оризови спагети, много ги харесвам.
Миналата година и при нас пуснаха мочи, не е лошо, но не ми е и любимо.
Правя си суши, отдавна се канех и когато веднъж нямаше в Л. от моето, се престраших и се оказа лесно.
Имало всякакви приспособления, даже и за такива като мен, които не слагат нори.
Очаквах да е по-трудно, защото няма какво да държи ориза, но няма проблем.

Общи условия

Активация на акаунт