(2) Турски сериали без собствена тема в платформата

  • 12 304
  • 151
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 865
Сериалът Моите братя и сестри прави финал след 3 епизода.

# 106
  • Мнения: 1 296
oncee

Безгранична

За сцената на морето направо за Зейнеп само пишат ,най-вече заради разваления и образ, и че вкарват нови жени в живота на Халил.До колкото знам Мирай е потвърди ,че ще участва във втори сезон ама знае ли човек вече с този сценарист.Аз лично сериал без нея и Дениз не виждам.По-добре въобще да не започва нов сезон .

Колкото до геройте .Стария Лето ще седи за сметка  на младите.Сигурно е ,че Явус умира в следващия епизод за наша жалост.Не ми харесва че точно младите трепат ,но какво да се прави.

Другото което ми направи впечетление ,не знам  дали само на мен или и на вас като връщах летната назад.Всички жени в живота на Халил с които му спрягат връзка  или има такава.Това са Зейнеп ,Ясмин и сега Дидем .Тази Дидем и Ясмин забелязах ,че му казваха само Халил  ,единствено Зейнеп винаги му е казвала Халил Ибрахим.Различна и открояваща се Heart Eyes

Това просто като леко отклонение,имам навика някакви дребни неща да забелязвам в сериалите Smile

# 107
  • Мнения: 2 575
Лъжа.
Два дни до старта. Hug

# 108
  • Мнения: 1 659
Див
Всички спойлери се оказаха верни.
Да вземе да свършва вече.

# 109
  • Мнения: 1 483
Див
Загледах сцените на Аси и Алаз, оф, страшна двойка са🥰 Само те ме радват!
Много травмиращо как се самоуби Едже, направо не мога да повярвам.... Но поне се отървахме и от Шебнем, май следващия епизод Неслихан стреля по Серхан 😑
Тези, които гледат, разбра ли се историята на Фериде и майката на Неслихан?

Бахар
Нещо ми загуби интереса. За мен интересно беше до онова парти, на което Тимур каза за жена си. А финал сложи Дорук с падането си от стола🤣
Тази Ясемин Ален ми е изключително фалшива, как можаха нея да изберат!!! Невра е болна, но очаквах да е нещо по-сериозно, както и очаквах Гюлчичек също да е. Сина на Тимур и Бахар е голямо момче пък влезе в криза, защото те се развеждат. Малко ми е нереално, очаквах момичето да има неговото държание. Парла ме радва, открито си казва какво иска и не наранява никого.

# 110
  • Мнения: 1 659
Не знам, но аз към всичко изгубих интерес. Само някои стари неща преглеждам и то стари с години. В това, което следях ми изчезна и жар и всичко. Тук, са само Аси и Алаз, но от два три епизода не са същите, може на мен да ми се струва.
Безгранична не гледам от поне 15 епизода.

# 111
  • Мнения: 1 296
Див

Като говорим за Див обачее NOW драпат със зъби и нокти за шоуто😄Смениха деня, рейтина все така никъв.Вече за 3,4 път им дават шанс за втори сезон и още се надяват на чудо.ПР за това шоу е потресаващ за сметка на успешните им сериали.Те канселираха всички други шоута на канала с по-висок рейтинг  от техния (като изключим двете им най-успеши генерално) но тези още ги кретат 😄Вместо да оставят талантливите актьори да си поемат по пътя с някой друг по-успешен сериал да се развиват, особено младите .Абе просто нелепо като цяло шоу стана за мен поне в последните епизоди които гледах.Но до колкото чета нищо не се е променило от тогава.Второто ми разочоровие след Сапфир ,а имаше такъв потенциал😮‍💨

# 112
  • Мнения: 3 121
див
Има актьори от дивия които договарят нови роли в нов сериал през есента по NOW , съща ще бъде продуцентката компания, режисьора ще е същия. Говори се за Долунай ( тук по малко се спекулира с нея), Бертан и Рожбин, но толкова скандали има по край тях  ( В личния им живот ) и техните фенове че ще бойкотират сериала ако има сезон 2, защото има шанс един от двамата да е в другия проект. Финала е заснет изтече цялата информация за него , чакат се рейтинг над 4 за да мине за новия сезон. Аз съм против нов сезон , защото нищо важно не се случва, защото се разкриха нещата. Рейтинга и след промяната на деня не свърши работа и последствията ще се разберат тия дни.

Последна редакция: пн, 27 май 2024, 21:06 от itshristina

# 113
  • Мнения: 1 483
Див

Какви скандали има покрай Рожбин и Бертан😳

# 114
  • Мнения: 2 575
Див.

Бертан има нова приятелка и се е разделил с Ханде. Не знам, защо толкова много се спекулира  с тази  тема. Всеки има право да избира с кой да прекара земния си път. Нито е убил, нито е откраднал.

# 115
  • Мнения: 3 121
див
Чете се че е имал връзка с Рожбин от декември месец и са спали заедно и са скъсали и той е почнал нова връзка със  сегашната си приятелка. Затова е спрял Бертан да споделя снимки като техните герои в Twitter и феновете им са бесни на него.

# 116
  • Мнения: 2 575
Див.
Това е информация,която не се базира на нищо. Написал някой  някъде нещо и жълтурите  го повтарят из Х. Много нереално ми се струва да е  въртял връзки  с три жени едновременно.
Тъй като недоброжелателите на АсЛаз  и РожБен са мното, от злоба няма какво друго да  пишат. Хвана  ги яд  на популярността  на двойката АсЛаз, проста завист .  Затова започнаха да пишат всякакви гадости.
Няма лошо. След изтриването  на общите снимки с Ханде, гръмна новината за раздялата им. Тогава започнаха да бълват обвинения срещу Рожбин,че е виновна за раздялата.  Естествено момичето също има личен живот,  спряха селфитата им и споделяне на снимки.

Няма драма. В чудесни отношения са, има доста клипчета от момичетата на сетовете. Получават подаръци, всичко е 6.

# 117
  • Мнения: 3 121
дивия
Този акаунт в Twitter споделя всякакви неща за актьорите и се твърди че Бертан и предишната му годеница са имали отворена връзка и затова той е имал итимни отношения с Рожбин и тя е скъсала с него. Също се споменават и за другите актьори. Мен лично не ме интересуват тях двамата, защото целия ми Twitter е само за тях в hashtag на сериала. Както има една поговорка където има дим има и огън. Естествено че има скандали между тяхното фенство е че не могат да разграничат герой от актьори и това поражда страшни скандали и намесваме в личните животи на хората и си мислят че щом ср целуват така страстно както пред камерите автоматично означава че са заедно в реалния живот.

Ето като не вярваш чети тук какво се писало.
Скрит текст:


# 118
  • Мнения: 2 575
Див.
Не ме интересува, кой с кого спи,дори да е истина. Не вярвам на всичко което видя написано в медия.  Пък да не говорим за акаунти в социалните мрежи. И аз мога да напиша, че съм се целувала с  актьора  Y, това дори да се разпространява от уста на уста, не го прави истина. Води ме математическата логика на съжденията. Sunglasses Истина или не е, решавам само с факти и проверка.

Междувременно Хазал и Бертан са били в религиозен ислямски брак, което е равно на женени пред Алах.

# 119
  • Мнения: 1 483
Див

Не знам какво мислите за този вид брак, може и да бъда разкритикувана, но.... Хич не разбирам как може млади хора да се "завържат" чрез това!? При възрастните е ясно... Но този тип брак ми е все едно нищо, а и жената е завързана за мъжа само чрез една думичка, не виждам ролята на жената!!!

Общи условия

Активация на акаунт