Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 42

  • 32 747
  • 712
  •   1
Отговори
# 540
  • UK
  • Мнения: 2 885
Снощи го видях в графата Recently added  на Нетфликс

# 541
  • Мнения: 2 277
За феновете на Fortitude ,True detective последния сезон-препоръчвам Katla/Netflix…ледници,странници,мистерии…продукция на Исландия.

# 542
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
На 16.05 го пуснаха Бриджъртън.

# 543
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 496
Aко някой харесва британски крими сериали, препоръчвам - Criminal Record и Тhe Capture (не знам дали е ставало дума за тях в предишни теми). Вторият е два сезона, аз току що приключих с първи сезон. Много ми харесаха -  интересни, добре направени и не са предсказуеми. Общо взето ги изгледах на един дъх.

# 544
  • Мнения: 9 289
Jo Nesbø's Harry Hole ще се казва сериала по книгите на Ю Несбьо на Нетфликс.
В първия сезон на Хари Хуле (Тобиас Сантелман...радвам се, че са избрали норвежки артист) ще се изправи срещу
корумпирания си колега Том Валер (Джоел Кинаман).  Докато двамата изследват границите на своята етичност Хари ще се опита да залови сериен убиец.
Сценарист на сериалът ще бъде самият Ю Несбьо.Все още няма ясна дата за излъчване на сериала, но се очаква да е през 2025.

# 545
  • София
  • Мнения: 5 575
Изгледах The 3 Body Problem и много го харесах. Шогун също ми хареса преди това. А сега гледам The Gentlemen - доста е забавен:-).

# 546
  • Мнения: 977
Jo Nesbø's Harry Hole ще се казва сериала по книгите на Ю Несбьо на Нетфликс.
В първия сезон на Хари Хуле (Тобиас Сантелман...радвам се, че са избрали норвежки артист) ще се изправи срещу
корумпирания си колега Том Валер (Джоел Кинаман).  Докато двамата изследват границите на своята етичност Хари ще се опита да залови сериен убиец.
Сценарист на сериалът ще бъде самият Ю Несбьо.Все още няма ясна дата за излъчване на сериала, но се очаква да е през 2025.

Супер новина. Крайно време да направят сериал с Хари Хуле. Аз четох, че планират да излезе 2026, но дано да е по-рано.

# 547
  • София
  • Мнения: 27 376
Около света за 80 дни (Around the World in 80 Days) (2021)
https://www.imdb.com/title/tt9174578/

Изгледах го по bTV Action и останах приятно изненадан. Разбира се държа да подчертая, че има много големи промени спрямо класическото произведение на Жул Верн.
Без да е нещо специално, просто лек, забавен, свеж сериал. Имаше от всичко по нещо. Но уви, сериалът бе канселиран заради слаб интерес и ниски рейтинги.
Но поне тази класическа история на Жул Верн бе завършена.
-
7.0

# 548
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
На 16.05 го пуснаха Бриджъртън.

Но само половината сезон, 4 серии има, останалите след месец.

Аз изгледах Kaleidoscope. Пренебрегвайки някакви малки дупки в сюжета, се оказа добро попадение.

# 549
  • USA
  • Мнения: 7 369
На 13 юни ще пускат втората част (програмата в Щатите за юни).

Последна редакция: пт, 24 май 2024, 20:05 от Adoralova

# 550
# 551
  • Варна
  • Мнения: 777
  3  Body Problem. Oбичам научна фантастика, бях любопитна дали са измислили нещо ново и не се разочаровах. Не е динамичен, но ме държа в леко напрежение  до края.
  В определен  момент си казах ,, Ех, Ендър..." Simple Smile

# 552
  • Галифрей
  • Мнения: 4 366
Изгледах полвината епизоди на  италианският  сериал “ До като бях далеч”  - Mentre Ero Via (2019) те са само 6 епизода, от мястото къде ги гледах Film4e.com останалите плейлъри на епизодите 4,5 и 6 не се появяват 😩
Можете ли да ми помогнете къде да го догледам? 🥺❤

Страхотен и много интересен сериал,препоръчвам го. Витория Пучини е феноменална, тя е играе страхотно! https://www.imdb.com/title/tt10034574/

# 553
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Изгледах The Witcher трети сезон, повече ми хареса от втори. Ще ми липсва Кавил!

Изгледах The Watcher, много интересно мистъри, до последно имах съмнение кой ще е, естествено
Скрит текст:
не се разкри. Чакам втори сезон с нетърпение. Явно ще е някой страничен, че ще е много тъпо да е една от двете съседки. Накрая учителят разпозна Глас, нали танцуваше май с дъщеря му на един купон, ако е бил той или негов колега. Явно е истинска историята, но може би той не ги е убил, а Уочъря ги е убил и го е накиснал.

Изгледах и 4-те серии на Bridgerton, писах в другата тема мнение.

Почнах The Gentlemen, за сега нищо особено, има интересна кинематография и естествено Тео Heart Eyes

ПОДНОВЕНИ

Wild Cards
Drops of God
The Marlow Murder Club


СПРЕНИ/ПРИКЛЮЧВАЩИ

The Girls on the Bus
Walker (нее Sad )

# 554
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
The Watcher е по реална история, но не се знае кой е.

Общи условия

Активация на акаунт