Китайска козметика

  • 10 011
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
          Еми, тези дни ще отида до магазина да разгледам за какво става на въпрос и ще коментираме. Wink

# 16
  • Мнения: 59
Най-добрата ми приятелка тук е китайка. Тя е на 33 години и сама ми е казвала че предпочита европейска козметика....Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 1 326
Преди около 1 година си бях купила от магазина на "Пиротска", избелваща маска с нар и лицето ми стана много грубо и започна да се бели. Sick

Точно тази маска и аз си купих, вече 2 пъти я ползвах, но не бих казала,че лицето ми е станало грубо.......а за беленето мисля, че е добре да го има, защото това си един вид пилинг.
За сега не мога да кажа, че има някакъв видим резултат, но аз ползвам и избелващ крем....от маската мисля, че имам за около 3-4 пъти.

# 18
  • Мнения: 13 512
Най-добрата ми приятелка тук е китайка. Тя е на 33 години и сама ми е казвала че предпочита европейска козметика....Simple Smile
в китай и япония дават луди/наистина луди/ пари за Европейска и Американска козметика...ние пък полудяхме по тяхната"натурална" козметика.../аз не,де/...явное "кой каквото си няма" работата

# 19
  • София
  • Мнения: 1 326
Най-добрата ми приятелка тук е китайка. Тя е на 33 години и сама ми е казвала че предпочита европейска козметика....Simple Smile
в китай и япония дават луди/наистина луди/ пари за Европейска и Американска козметика...ние пък полудяхме по тяхната"натурална" козметика.../аз не,де/...явное "кой каквото си няма" работата

Така си е.......... Simple Smile , май най-подходящата е от района, от който си-ако си китайка, ползваш си китайска, ако си европейка-европейска..........българка-българска.......това последното нещо не ми харесва   newsm78  Laughing

# 20
  • Мнения: 13 512
Така си е.......... Simple Smile , май най-подходящата е от района, от който си-ако си китайка, ползваш си китайска, ако си европейка-европейска..........българка-българска.......това последното нещо не ми харесва   newsm78  Laughing
Никак не ми харесва и на мен последното.
Но за расите- има си специални лаборатории, които разработват продуктите за другите раси- негри , азиатци... на  европейските продукти,предназначени за техния пазар,това е отбелязано. Някои от марките имат избелващи серии,които не се предлагат в Европа. в момента са луди на тема"избелване"...какво ли не правят, за да станат като нас...ние пък се пържим на слънце, за да станем като тях..

# 21
  • Мнения: 59
Най-добрата ми приятелка тук е китайка. Тя е на 33 години и сама ми е казвала че предпочита европейска козметика....Simple Smile
в китай и япония дават луди/наистина луди/ пари за Европейска и Американска козметика...ние пък полудяхме по тяхната"натурална" козметика.../аз не,де/...явное "кой каквото си няма" работата

Днес бях даже на парти само с китайки:) Специално питах : някоя ползва ли нещо и какво.. Е честно учудих се: много рядко ползват козметика собствено производство... Даже не можаха няколко имена да ми кажат... Но може пък да не е при всички така знам ли: само при моите познати:)

# 22
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
.......,но все пак китайка с лоша кожа виждали ли сте?  bouquet

А, виждала съм, виждала съм... Снаха ми е китайка, живее в Щатите от 15 години, но имаше много много проблемна кожа: едно акне, едни дупки от пъпки. Поръчваше си какви ли не скъпи кремове, рекламирани по тамошния Телешопинг, но без особено подобрение. Чак след като роди й се пооправи кожата.

# 23
  • Мнения: 13 512
И според мен китайкие нямат хубави кожи.едни такива сипаничавви са им лицата, ситни пъпчици..

# 24
  • Мнения: 899
Ползвала съм измиваща пяна за лице и кремче. Не бях особено впечатлена. Но сигурно пак бих опитала. Виж от някои други продукти техни съм много доволна - храни, добавки, чайчета, сушени плодове.

# 25
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
....  Не бих ползвала ако нямат сертификати ..... тези кремчета могат да съдържат олово и разни други неща , по- опасни от консервантите

# 26
  • София
  • Мнения: 156
   На продуктите дори няма информация какво съдържат. На маската, която си бях купила пишеше на китайски и английски , но съдържание нямаше! Отгоре беше залепен с тиксо, превод на български и имаше съдържание, което не знам от къде е измислено! #Cussing out

# 27
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз съм любопитна да видя какво има в китайските магазини. Никога не съм влизала.

Ама ме е шубе да се мажа с техните работи.
И китайците не се славят с хигиена.
А какво ли има в тези кремове, по-добре да не знам.

# 28
  • Мнения: 3 447
Сутринта попаднах на това. По-надолу пише и как се използва перленият прах.

Общи условия

Активация на акаунт