Отговори
# 285
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Благодаря ви за отговорите за месото!
Eli, голяма си скица, така съм се смяла снощи с твоя пост  Joy! Оправи ми настроението за нула време!
Ох, а сестрите в лекарските кабинети са за  #2gunfire. Аз нашата хич я недолюбвам. Беше се засилила при третия прием на Пентаксим-а да ни дава полио през устата... И се репчи... Държанието й много накланя везните в посока смяна на педито.
Maira, браво на Ясмин! Очите ти трябва да са на 4!
Jorji, стискам палци да се оправя бебо вече, че много ви стана и на двамата!
Didi fiesta, Вяра отдавна пълзи, но от известно време застава и на”четири крака”... Laughing
НАН, и на мен това ми е едно от любимите стихотворения. За песента пък...нямам думи  newsm10!
За гърнето, слагам Вяра на него когато се сетя, обикновено след ядене. Не мога да й хвана дирите кога какво прави...
Това е от нас! Ще празнуваме вкъщи.


# 286
  • Мнения: 2 481
Ехее всички мами празнуват!Ай наздраве! Drunk Wine Glass

# 287
  • Мнения: 314
Честити Свети Валентин и Трифон Зарезан,мами! newsm51 txtloves txtloves txtloves newsm51
Честити месечинки на всички бебенца,които празнуват днес! baloni newsm38 baloni
И нека всички болни бебенца да оздравяват!
Ние с таткото днес си празнуваме празниците у дома! GrinningОстанахме без гледачи за днес.
Аз го изненадах още снощи с един голям шоколад под възглавницата,а днес му подарих фланелка със снимка на Зоя,която поръчах от нета.Много се зарадва. Mr. GreenЗа себе си исках парфюм,понеже той ме пита,и то от моя любим.И той ми го купил,ама каква беше изненадата ми-вместо един,получих два! newsm62Не можал да се сдържи и ми взел още един! newsm53Много ме зарадва! Ние сме по цял ден по разходки и едва ми стига времето да ви изчета!От 3 дни започнах да давам на Зоя оризова каша с малко вътре пюре от тиква и спря да се буди вечер през 2-3 часа.Сега давам кашата в 20:00,в 22:30 кърма и заспива.Става да хапва после към 5:00-6:00 часа и след това се буди към 9-9:30. GrinningУтре смятам да и дам бананова каша,макар че малко ме е страх,защото е млечна.
Изчезвам,че татито ме чака на масата с винце Wine Glass да си допием! cheers
Приятно изкарване на вечерта! luvbedsmile3521

# 288
  • София
  • Мнения: 688
Тъй както всички празнуват, да пусна нова тема ли?

# 289
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Благодаря на всички за позитивната енергия и хубавите думи.
Да сте живи и здрави всички  bouquet  bouquet  bouquet
Приятно изкарване на отстатъка от вечерта и умната,да няма две чертички другия месец Heart EyesТо няма лошо де Hug Hug Hug
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 290
  • Мнения: 2 481
Тва ме изкефи със чертичките! Peace Flutter

# 291
  • Мнения: 2 481
 Shockedhttp://djuli.dir.bg/_wm/basic/?df=169267 ShockedВижте го де! Cry

Последна редакция: ср, 14 фев 2007, 22:48 от Eli83

# 292
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Тва ме изкефи със чертичките! Peace Flutter
Абе и мен Mr. Green, но засега не искамммммм нови чертички Naughty
Ели, ти к`во искаш да питаш Кредора, та трябва да му имаш доверие! Остай човека, виж че си пада по тайнствените неща  Sunglasses
                                                                                   
Само моето момченце ли все още няма зъбки, не е много по обръщанията и по стоенето по коремче, а също така не проявява никакви признаци за пълзене Thinking

Ще си имаме ли нова тема или сте нещо сърдити Thinking Хайде който може да пуска  Peace Бета ти си Wink


               

# 293
  • Мнения: 747
Има теми, които набъбват до 40 стр. Толкова ли е спешно да се пуска нова?

# 294
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Има теми, които набъбват до 40 стр. Толкова ли е спешно да се пуска нова?
Мисля, че при отчетните е по-различно!

# 295
  • Мнения: 2 481
Диди предизвиквам го да се предаде,ти вземи разпитай татито си че ако не си чела назад,  Кредор каза че мамата не знае !Пък и аз го питах вече разни неща!Мога и така да си питам ама ми е интерсно бе!А вече имам обещание че скоро ще се разкрие!Чакаме!
Прасчо кои са тези теми,май в отчетни най много до 16 страници и заключват!Имаме още мегдан!Незнам Кредор да каже до колко страници може?

# 296
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Диди предизвиквам го да се предаде,ти вземи разпитай татито си че ако не си чела назад,  Кредор каза че мамата не знае !
Няма шанс да е той Naughty, но да не влизам в подробности защо не би писал тук за да няма сърдити после Twisted Evil, пък и веднага бих си познала мъжа Mr. Green! Не вярвам, че някоя мама няма да си познае половинката  Whistling
Ели, само ние с теб ли не празнуваме  Mr. Green, ще им омръзнем на другите, ако не давай да измислиме по някоя мистерия, та да не им писне от нас и да сме им интересни! hahaha

# 297
  • Мнения: 444
             Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet
Ох,мами търкалям се вече..но не от смях ,а от  Sick
Стига хапване за днес... smile3505
Пускай тема! Hug
Eli83 : Горките животинки,идва ми да... #2gunfire
Между другото, щом сме решили цял свят да ни гледа снимките на бебоците в www.snimka.bg , какво се притесняваш кой какъв е? Peace
Данката също пляска с ръчичка върху моята като му кажа "Дай пет за късмет!". Днес пък му хареса да си ги пляска една в друга.Цял ден е викал ба-ба си, но понякога бърка и казва "мам".  Crossing Arms
prascho : И аз скоро забелязах надписа" Теми надвишаващи 15 стр се заключват". Thinking
jorjito : Пожелавам на теб, татито и най-вече на малкото Друнделче една наистина спокойна нощ.И утре здрави! Hug
pepi111 : Аз нашата сестра я следя много внимателно, дори и казвам предния път в кое краче е била ваксината, за да го смени. Но изцепки всякакви, лошото е , че са върху дечицата и понякога са непоправими. Praynig
И ние си празнувахме вкъщи с моята сестричка и мъжо й.Отивам да се търкулна в кревата, че заприличах на Мишелинче.

                                                                           Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 298
  • София
  • Мнения: 688
нова тема

направих каквото можах, ако не ви харесва, свиркайте

# 299

Общи условия

Активация на акаунт