Кога забременяхте?

  • 11 461
  • 195
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 236
Аз на 28 г.Завърших висше  , омъжих се , купихме си жилище, работихме много и двамата за да се обезпечим финансово добре.По- рано исках да имам дете , но все отлагаха- да поработя малко , да се купим жилище , после да съберем пари да го обзаведем , после да мине  сватбата и после като решихме на най-накрая ... стана малко трудно.Направих спонтанен аборт , после се разболявах от какво ли не , а времето си летеше ли летеше .Сега съм бременна и се надявам всичко да е наред, но много се бях изнервила и притеснила преди да забременея .Та искам да кажа, че още човек като реши трбява да действа, а не да чака винаги удобният момент , защото не всичко става толкова лесно ,само като щракане с пръсти Naughty.Много хора чакат с години.Надявам се вие  да нямате проблем и всичко да е Ок.
Пожелавам на всички щастие и любов! Hug

# 16
  • Мнения: 480
Забременях на 23, родих на 24г. Учех последна година, оставаха ми 1 сесия и  още 1 семестър, работех. Тогава мислех, че още е рано, защото исках поне да се изуча, не знаех как ще успявам да се справя?! Но когато човек се бори, успява! Така направих и аз-не се предадох. Дори се мотивирах да взема всички изпити още на първа дата, така и стана. Бях влезла в 7-я мес, когато още взимах изпити, а и продължавах да ходя на работа  Laughing Родих, малкия беше на 9 мес., когато се дипломирах. Е, това е. Сега не съжалявам за нищо от това, което ми се е случило. Желая ти да вземете правилното решение и да сте много щастливи!  Hug

# 17
  • Мнения: 903
Забременях на 23... Иванна беше желана и си я направихме с много любов...Сигурна съм, че се появи в точния момент... И двамата бяхме на работа... И ДА мисля, че при добро желание може да се отгледа едно дете независимо дали си студент, работещ или безработен  Peace

# 18
  • Мнения: 1 104
На 24. Завършвах магистратурата, като в същото време работех в една фирма от почти 3 години. На защитата на дипломната работа беба беше в корема на мама и доста се вълнуваше. Бебето беше абсолютно планирано и много желано. Таткото също работеше и работи, а сега аз си стоя у дома.
Мисля, че и вие ще се справите. Винаги има трудности, но се преодоляват.

# 19
  • Мнения: 2 407
Забременях на 26. Ники е желано дете.Не нях завършила висшето си образование.
За учещи в чужбина, не мога да преценя.Те си знаят какви са има доходите,ще имат ли възможност да се справят.Все пак знам,че получават помощи за дете...Успех.

# 20
  • Мнения: 999
Аз бях на 23г. работех, както и мъжо.Детето беше планирано, а дали моментът беше подходящ не бяхме сигурни, но ако трябваше да чакаме най-подходящия момент той можеше и никога да не настъпи.

# 21
  • Мнения: 1 427
На 24. Бях завършила и работех. Планирана беше бременноста.

# 22
  • Мнения: 1 225
Забременях на 24 години - с първото си дете. Завършвах магистратура. Родих го на 25.
Сега съм на 32 - бременна с второ. Искам и трето, но ще видим..

# 23
  • Мнения: 596
2003- октомври се дипломирах, едновременно с това започнах работа, а ноември месец се омъжих.
2005- декември, на 26 години, родих дъщеричката си.
Мъжът ми преди няколко месеца се дипломира, за него беше по- тежко - с дете, с изпити и с работа, но човек се справя винаги, стига да има желание. Успех!  Wink

# 24
  • Мнения: 289
Мисля че за двама студенти в чужбина ще е доста трудно  Thinking
Разбира се, човек винаги намира начин да се справи, но въпросът е с цената на колко усилия и нерви.
Аз забременях на 26 г., бях завършила университета, работила на няколко места, и за момента бях удовлетворена от постигнатото.. не че бях 100% убедена, че моментът е идеален, но да речем към 90% така ми изглеждаше  Grinning все още не работя, гледам беб сама през деня, родителите ми идват всеки ден за по няколко часа да се занимават с него, таткото се прибира в 8 и го забавлява докато заспи, пак те и таткото пазаруват - и въпреки всичко има моменти, в които ми идва в повече   Confused
Така че, преценете ситуацията, предполагам няма роднини в наличност  newsm78 ако таткото започне работа успоредно със следването, значи, цялата работа около бебето ще трябва да поеме майката. Естествено децата са неописуема радост, и си заслужават усилията.. но усилията не са никак малко.

# 25
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Забременях на 23! Тъкмо бях завършила семестриално, но вместо да уча за държавен изпит, май се отплеснах с бебеправенето, та сега все още не съм се дипломирала Crazy

# 26
  • Русе
  • Мнения: 2 354
на 21. И двамата със съпруга ми бяхме студенти като си направихме бебка Simple Smile
Тук е мястото да благодаря на бабите и дядовците за това че ни помагат !

За двама студенти в чужбина ще е трудничко с бебе, но не е неизпълнимо! Успех!  Peace

# 27
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
На 25 и мисля че тъкмо сега ни е времето да си гледаме бебка с много радост,в смисъл готови бяхме за тази крачка! Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 5 393
Забременях около 20тина дни преди да навърша 24години.Бях 2ри курс студентка.

# 29
  • Мнения: 487
Забременях на 20, родих на 21. Студентка съм, мъжът ми работи, баба и дядо помагат когато могат. С ученето се справям за сега. Наистина ако търсиш подходящ момент за бебе, трудно ще го намериш. Той идва когато жената забременее. Успех !  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт