Звездни Компромати - Април'24

  • 258 897
  • 2 139
  •   1
Отговори
# 1 875
  • Мнения: 764
Много хубава новина за Ивет Лалова.

# 1 876
  • Мнения: 3 298
Аз не знам как Амбър може да изглежда като най-свежото същество на тези снимки, след като на процеса преди две-три години изглеждаше така
Скрит текст:
.Тука хич не ми харесва и с тази риза и костюм брр  - ех ясно че трябва да е консервативно облечена на процеса, но се е навлякла като с някакви рециклирани дрехи. Тази жена е доктор Джекил и мистър Хайд - две личности в едно 😝

# 1 877
  • Мнения: 3 779
Илън Мъск ли е бащата на детето й?
Заради ембрионите за които спореха, най- вероятно да. Хич не вярвам да заложи на неизвестен донор, ако има материал от милиардер. Това обяснява стандарта й, макар че е трайно безработна.

# 1 878
  • Мнения: 632
Кейт Мос на корицата на Vogue Taiwan
Скрит текст:










Селена Гомез
Скрит текст:

Роузи
Скрит текст:



Камила Мендес на корицата на Vogue Mexico
Скрит текст:







Дженифър Лопез
Скрит текст:

Шайлин Уудли
Скрит текст:

Кендъл
Скрит текст:

Маделин Печ
Скрит текст:

Джесика Алба
Скрит текст:

Лили Рейнхарт
Скрит текст:

Ирина Шейк
Скрит текст:

Даян Крюгер
Скрит текст:
Сури Круз
Скрит текст:
Дженифър Гарнър
Скрит текст:

Тео Джеймс
Скрит текст:








# 1 879
  • Мнения: 3 774
Илън Мъск ли е бащата на детето й?
Много е възможно да е. Имали са замразени ембриони, но впоследствие Мъск размисля и отказва да и позволи да ги използва, за което са водили дело. Детето е износено от сурогатна майка, тя приема лекарство за акне, което е несъвместимо с бременност.

Но дори и да е негово детето, може просто да и подхвърли някаква издръжка и да се отърве от нея. Не е чудо невиждано. А той заплашва водещо филмово студио заради нея. Затова според мен любителката на тайни записи го държи с нещо далеч по-очернящо от нежелано дете.

Последна редакция: чт, 25 апр 2024, 07:01 от Дидичка

# 1 880
  • Мнения: 167
Стрина с приятелката си Мая Бежанска, която я изненадала на “моето”/нашето място". Само на мен ли ми изглежда, че М. Б. изглежда по-изненаданата от двете?! Wink И още един въпрос: какво е "П.п. А Фестивал по кафявия канал ще се случи някой ден, сигурна съм. С цветя, златен прах, музика и гондолиери." Нещо във високите вибрации за споделеност и сбъдване между себеподобни?

Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:

Последна редакция: чт, 25 апр 2024, 00:07 от PoshSpice

# 1 881
  • При семейството си
  • Мнения: 6 705
Илън Мъск ли е бащата на детето й?
Много е възможно е да. Имали са замразени ембриони, но впоследствие Мъск размисля и отказва да и позволи да ги използва, за което са водили дело. Детето е износено от сурогатна майка, тя приема лекарство за акне, което е несъвместимо с бременност.

Но дори и да е негово детето, може просто да и подхвърли някаква издръжка и да се отърве от нея. Не е чудо невиждано. А той заплашва водещо филмово студио заради нея. Затова според мен любителката на тайни записи го държи с нещо далеч по-очернящо от нежелано дете.
А защо въобще се стига до замразяване на ембриони?
Изобщо АР технологиите започнаха да се използват по всякакви извратени начини.

# 1 882
  • Мнения: 1 451
Е вече ми дожаля за Емилия, направо я разкъсаха по отношение на личния ѝ живот. На ден има поне 2 статии как са разделени, той с коя бил, е ужасно е. И разделени да са, едва ли е приятна за нея тема и как може седмици наред жълтурките да пишат за това. Деца има Емилия все пак. Изобщо не я харесвам, нито като личност, нито като изпълнител, но не мисля, че някой човек заслужава такава дисекция на личните си взаимоотношения.

# 1 883
  • Мнения: 3 779
Мисля че Мъск си пада по изчанчените методи на осеменяване, не по традиционните.
Кейт е абсолютна икона!❤

# 1 884
  • Мнения: 11 611
На мен "кафявия канал" ми навява неприятна асоциация.

# 1 885
  • Мнения: 723
Николета ме кефи.Много желано бебе и го остави ,за да се развява в Италия.Явно по друг начин разбира майчинството.То си е нейна работа де.

За Емилия и аз си мисля,че има доза истина.Защото сега в Румъния не я придружи.Отделно преди имаше джипове,сега видях,че вече не е.Преди беше като скачен за нея,а сега не е.Отделно тя като излизаше с децата ,взимаше и неговата щерка.А я беше направил управител на много негови фирми.Едната от фирмите се занимава със строителство.Бутна я той малко нагоре.Потръгна кариерата й нагоре.Скъпи клипове направи.Все пак дано да са заедно.

Последна редакция: чт, 25 апр 2024, 00:56 от sisi303

# 1 886
  • Мнения: 767
Николета може да е заедно с бебето. Аз искрено им завиждам колко са слабички непосредствено след раждането. Simple Smile

Амбър Х. е много красива и мн луда.

Стрина и Бежанска изглеждат смешни тук, а кафявите истории 💩..

Роузи много ми харесва.

# 1 887
  • Мнения: 4 226
Мая Бежанска е рядко неприятно същество. Имам скорошни лични впечатления в неформална среда. Много добри приятелки със Стрина? Че как иначе, родени са една за друга, всичко се нарежда идеално!
Кафевият фестивал с гондолиери да не би да се случи след употреба на лаксатив?

Последна редакция: чт, 25 апр 2024, 07:33 от Tess d`Urberville

# 1 888
  • София
  • Мнения: 12 584
Крис Х.
Скрит текст:
Джейн Фонда
Скрит текст:
Меган Фокс празнува рождения ден на МГК.
Скрит текст:
Хилари Дъф
Скрит текст:
Нели Фуртадо
Скрит текст:
Ники Хилтън
Скрит текст:
Наоми Уотс
Скрит текст:
Зендая
Скрит текст:

# 1 889
  • Балчик
  • Мнения: 763
Николета рекламира бебешка количка
Скрит текст:


Странно звучи, че обожава количката....колкото бебе то си.

Общи условия

Активация на акаунт