Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Априлска вещерска и спортна

  • 67 435
  • 2 031
  •   1
Отговори
# 1 860
  • Мнения: 2 827
Честито цветенца! От все сърце ви желая много здраве, щастие и любов!
И аз съм от цветната градина, та затова черпя:
първо с пресни плодове

а за по-късните часове с ферментирали! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 861
  • Мнения: 18 613
Честит празник!

Кло, супер станаха. Само малко захар и ванилия добавих в тестото, защото аз ги обичам и без нищо отгоре.
Направих половин доза, но за нас тричките другия път трябва да направя 1/3.

# 1 862
  • Мнения: 7 913
Честит празник, Общество!!!

Да са ни живи и здрави цветята, както и виртуалните такива- до тук се сещам за Кайсията и Хортензия. 💐🍀🎉

С тези гофрети заради вас отивам да гледам гофретници!

# 1 863
  • Мнения: 18 613
Тили, ако искаш задръж, да ти споделя след някой друг месец колко 1-2 пъти съм го ползвала Joy

Аз винаги съм ги подминавала, вчера ги бяха пуснали в Лидл и дребната се примоли. Иначе чудесно си живеем събота/неделя на пържени филийки и палачинки за закуска.

# 1 864
  • Мнения: 8 984
Ре, мерси,че питаш ! Мърдсм, не се давам лесно.Не мога да го сгъвам добре, но иначе е ок.Садих чесън, пръсках за трева, сега ще изчистя ягоди , да заливам за сладко.И в ранния следобед съм на кафе у съседката, че дъщеря й е Цветенце, да ни черпи.
   Майка,татко и дете отидоха някъде на екскурзия, ММ още !!!!!!спи, младши не е тръгнал от София.
  Рапорт даден!

# 1 865
  • Мнения: 6 316
Здрави да са празнуващите!
Често ползвам гофретника.За разлика от хлебопекарната 😁.Която предимно тесто за пица и козунак ми меси.И заема далеч повече място.
Затова искам огрооомна кухня,или поне с предостатъчно място за съхранение.Че сегашната я понапълних 🙄.И остров,от който да си гледам гората насреща 😌.
Междувременно ще правя гювечета за вечеря.За месоядните с пилешко,за мен с кренвирши 😎,на фона на неизменните картофи,млени домати,лук, подправки,яйца, евентуално сирене и кашкавал.И за къде без млечна и марули 🤭
Утре работна,стига толкова почивка.Шефа ще ядосва баба му и дядо му за разнообразие.Не съм доволна от графика с почивните ми дни,но нямам друг избор.И с липсата на великденски бонуси не съм доволна,но и там е същото положението.Здрав да е Скъпия,че инак ще е тегаво.

# 1 866
  • Мнения: 12 095
Честит празник на цвететата в темата! 💐

# 1 867
  • Мнения: 12 236
Попи, имай предвид, че ако ти е повече тестото, можеш спокойно да прибереш купата в хладилника и да печеш на следващия ден. Само трябва добре да го разбъркаш.
Не забравяй да мажеш гофретника с масло преди печене.

# 1 868
  • тук и там
  • Мнения: 11 668
Привет.На РД съм,но децата обикалят сами,майката отиде да организира нещо по почерпката,и още доста часове ще се разхождаме.Малко снимки(какво друго да правя).От телефона не знам как се слага скрит текст обаче.
Скрит текст:
.  

Последна редакция: пн, 29 апр 2024, 07:33 от Кайсия

# 1 869
  • Мнения: 7 913
Тили, ако искаш задръж, да ти споделя след някой друг месец колко 1-2 пъти съм го ползвала Joy

Отдавна ми се върти идея да купя, даже мин. седмица с ММ загледахме един.


Рен, и аз искам такава кухня с остров и изглед към гора насреща! 🌿🌱🌳

# 1 870
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 535
Честити да са цветята в темата!
Тук вали проливен дъжд. Декември и януари бяхме по къси ръкави и по цяла нощ на терасата( като бяха тук дружките ми), сега е студ и ще търся зимно яке да вадя. Не, че имам, ама ще обличам пухенката, с която карам мотора, ужас.

# 1 871
  • Мнения: 7 334
Честит празник на всички цветенца! Да сте живи и здрави, цветни, благоуханни и ценени Flowers Hibiscus

ЧеРеДе и на мен. Остарявам, надявам се и помъдрявам, влизам в нова декада. Пожелавам си само здраве, другото някак ще го наредим. Черпя ви един освежаващ коктейл, пийте довечера по едно за мое здраве.

# 1 872
  • София
  • Мнения: 13 989
Бърди, да си жива и здрава, всичко с майчето ти да се нареди по най добрият начин. Гуш и пийни.

# 1 873
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 535
Бърди, пожелавам ти всички проблеми да останат зад гърба ти! Бъди здрава!

# 1 874
  • Мнения: 6 316
Много здраве и спокойствие желая,Бърд,на теб и близките ти!
Тили,в бъдещата наистина насреща имам гора ☺️.И острова съм измислила почти.Само остава някой да доразвие идеите ми,и да ги изпълни.Е,и да ги финансираме 😂.Затова засега само си мечтая за нея.

Общи условия

Активация на акаунт