Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Априлска вещерска и спортна

  • 72 583
  • 2 031
  •   1
Отговори
# 1 875
  • Мнения: 5 828
Бърд, здрава и щастлива бъди 🥰🎉🎂

Сири, заради теб кръстосвам Ханя!

# 1 876
  • Мнения: 9 238
Ооо, Бърди, честит ден! От сърце ти желая всичко лошо да е останало в старата декада.Новата да е ново начало за хубави преживявания!

# 1 877
  • Мнения: 1 990
О, Бърдии, честит рожден ден!!! Спокойствие и щастие ти желая, здраве за теб и близките ти!!!
Ний сме прибрани отт село, сега ше ходим до Кауфланд, после ше ръчкам малкат да решава тестове за класното  по БЕЛ в понеделник, после ше я ръчкам да се къпе, после  ше подстригвам баткото, ше го къпя и него, някъде измежду тия дейности требе и себе си да изкъпя, че не мясам на човек... и той денят заминаааааал...

# 1 878
  • Мнения: 12 499
Бърд, честит рожден ден! Да си здрава ти и близките покрай теб! ❤️ Другото ще го наредиш, сигурна съм!


Ех, Сисуне, що не ме взе с теб? Тоя кадър, често го има в сериала, който гледам. Каминг суун... Надявам се.

МН пристигна с цвете. Цвета съм била, неговата. Май го пържа повече, отколкото му се полага.

# 1 879
  • Мнения: 12 241
Бърди, честит рожден ден!
На Мистик, Мързи и Уинд специални поздрави за именния ден! Ако пропускам някой да се счита и той поздравен.
Здрави бъдете момичета, успешни и щастливи! Heart

# 1 880
  • Мнения: 8 170
Честита да си, Бърд!!! 🤗
Всичко кофти да остане в старата декада, да се качиш  “на новия етаж” щастлива, късметлива и безгрижна! Какво реши за чантата? Дай да я видим, да го мислим дружно.

Рен, дано ти се случат нещата! Аз също мечтая за  къща с гора отсреща, голяма кухня и остров, но искам гледката към дървета и зеленина на ръка разстояние да ми е от прозорците зад  кухненския плот. Затова на нас с теб (а и на всички с близки до това мечти) пожелавам да можем след време да се похвалим с това, което сме си пожелали и визуализирали!!! 🤗

При турците до нас продават най- вкусните гевреци със сусам. Не се задържат за дълго вкъщи.



Мързи, кутийки има ли?

# 1 881
  • Мнения: 10 920
Честито на рожденниците и именниците ! Бъдете живи, здрави и много щастливи !

# 1 882
  • Мнения: 18 746
Бърди, честита да си!

Гледка към гора от кухнята няма да откажа, но остров не искам. И голяма кухня не искам. Че голяма кухня аз свързвам с много и често готвене, а и такова не искам.

Събирам сили и аз до турците да ходим. Показаните от Тили гевреци ги подминавам, мижейки. Вече е спешно да купувам сирене и маслини, а ако е останала и някоя агнешка плешка, бих забърсала.

# 1 883
  • Пловдив
  • Мнения: 41 055
Бърди, ЧРД! Да си здрава и успешна! Heart

# 1 884
  • Мнения: 977
Бърди, здрава да си! На всички проблеми да се намери решение!
Черпя едно море:

# 1 885
  • София
  • Мнения: 14 329
Аз искам голяма тераса от хотел. Не ща голяма къща, защото иска поддръжка.

# 1 886
  • Мнения: 2 857
Бърдче, честита да си! Здрава, щастлива, благословена! Да се оправя майчето ти!
И аз искам голяма кухня, с много място и за съхранение и за готвене.
Сега с тези гофрети ще ми пуснете мухата... Имам комбиниран уред за сандвичи и гофрети(с три различни форми е), но досега не съм правила. Само с тост сандвичи го моря.

# 1 887
  • Наблизо
  • Мнения: 6 387
Честит празник и честит имен ден на всички цветя!
И на Бърд честит рожден ден!Пожелавам много здраве и грижите да се разминат скоро Simple Smile

Тил,много хубави обувки! И на мен ми е любим магазин!
Аз живея до турския..имаме и щанд за ръчно правени от едни забрадени баби гюзлемета…Даже Мм,дето баница не поглежда..изяжда едно сам.Малкото-две.

Днес оставих детето да дивее вкъщи.Аз съм се разплула на дивана.Не ми се прави нищо.Знам,че то издивя..но времето е гадно а не ми се ходи на Музейкото ни,където ще е целият окръг от нашата страна и съседната..
Чувствам се като лоша майка..но какво да направя.
Мм го няма,на мач е в съседния град.

И утре е понеделник..Ох.

# 1 888
  • Мнения: 8 170
Сега с тези гофрети ще ми пуснете мухата... Имам комбиниран уред за сандвичи и гофрети(с три различни форми е), но досега не съм правила. Само с тост сандвичи го моря.

Хм… и аз имам тостер- преса с три приставки, не съм се замисляла, че може на тази с квадратчетата да се правят и гофрети. Ще се пробвам.
Аз реално искам да си правя омлето- гофрети, с яйце и настъргана тиквичка, примерно. Утре ще пробвам и ще пиша.

# 1 889
  • София
  • Мнения: 14 329
Аре да се гръмнете с тези гофрети. Само гофретник ми липсва, но.. мога да дойда на гости.

Общи условия

Активация на акаунт