Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Априлска вещерска и спортна

  • 67 168
  • 2 031
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12 069
Скайче, сал на компотЕ караш 😋😀

Аз видях щъркел и то летеше. Път ме чака.

# 61
  • France
  • Мнения: 12 957
Божееее, въобще не видях с какво спорти Скай. И никак не прочетох какво има в тавите на Хортензия. Оооооооох, мъка, мъка...

След втората ми бременност ми изкочи една вена. Тук май всичко е поето по каса, но бг докторите ме наплашиха. Иначе се бях навила. Аз нося и стягащи чорапи и чорапогащи. Трябва обаче да са по мярка, а не твърде стегнати. Например имам два размера за слабите и дебелите дни. Но трудно се слагат и не съм много стриктна, а трябва. Че с моите гени...

# 62
  • Мнения: 826
Аз имах и преди раждането, но определено положението се влоши след него. При мен е наследствено с тромбофлебит, така че трябва да предприема мерки възможно по - скоро. И аз имам компресиращи чорапи, които съм купувала на своя глава, но знам, че е хубаво лекар да определи компресията. Стоят си така.
Мерси за инфото Бър!
Сега пия една аюрведична добавка Готу Кола за краката и мисля, че има ефект специално върху подуването на глезените. За болки не знам. Все още нямам такива, Слава Богу.

# 63
  • София
  • Мнения: 10 367
Ама на мен дори не ми се надуват краката, егати.

# 64
  • Мнения: 826
Пу, пу и да не почват да се надуват!

# 65
  • France
  • Мнения: 12 957
И аз да кажа пу-пу.

Аз и пиех по едно време някакви добавки ама и това оставих настрана.

# 66
  • Мнения: 18 576
Благодаря за новата тема!

Изпуснах ви днес. Честит ви празник на шегата! В шеги и закачки да ни минават дните, тревогите да останат някъде  незабележими.

Ето това се изпече преди малко и ме изкушава (нали ви казах, че сънувам прясно изпечен хляб с лютеница и сирене)

# 67
  • тук и там
  • Мнения: 11 632
И аз имам дертове с разширените вени.Цяло лято съм на флебодия.Иначе не ме болят,но ми отичат краката много.Нали знаете,че лятото махах хемороиди,доста болеше през възстановителният период,имам спомен че се оплаквах тук.Та и за вените-пия хапове,но ме е страх да правя нещо.Щъркел видяхме,даже два на 31.03.  точно,като минавахме през Виноградец.Ей ви го .Купих си и малиново вино от там.Та ако търсите щъркели и малиново вино,там има-да си знаете.

# 68
  • Мнения: 12 069
Вади маслото, Попи 🐷

# 69
  • Мнения: 2 816
Бър, позната прави вече няколко склеротеропии. В края на миналата година прави лазерна операция на вена(2400) има правена преди години по стария метод с рязането, но каза, че повече не би се подложила на това. Мен ме е страх и от склеротерапия и от операция, но в топлото време ме болят краката, а при дълго седене (особено при пътуване) отичат. Видими разширени вени нямам, имам "топчета", които се забелязват. Едното си го имам от времето, когато бях тийн. Казвала съм ви с какво мажа и какво пия.
Доставиха ми гардеробът и геймърския стол. Имаше малко чукнато по два от кашоните, но всички части са добре. Честно казано започвам да се плаша ще ли се справим с това чудовище. Някои части са много тежки. В събота ще се пробваме ако не успеем ще видя кого ще търся да удари едно рамо.

# 70
  • Мнения: 10 752
На моменти наистина ме учудвате с въпросите !
Не били виждали щъркел ... ми кажете на благоверните ви половинки, че искате да видите !  Mr. Green
Сори за цинизма, ама съм изпушил. На работа все едно съм в бардак с мъжки к0ври, а не в нормална работна среда на индивиди с интелект и не знам колко ще ми издържат нервите. Избива ме на цамоирония и цинизъм. И на ядене.
Стискам палци на нуждаещите се !

# 71
  • София
  • Мнения: 5 835
Лане, това за първи път го чувам. Все бях чувала за слон, а ти сега и щъркел. Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 10 367
Писах, писах и го изтрих. Joy

Накратко - не седете с кръстосани крака, обърнете си внимание дали нямате паднал свод, за пушене, седене дълго време, сауни, масажи с повишено внимание, стоене на едно място си знаете.

Май се реших, ще правя, пък каквото сабя покаже. Решила съм да си обръщам внимание на здравето, години наред на лекар не бях стъпвала. Не е нормално.

Щъркел видях още на трети март, та тази задача е отметната.

Попи, много хубаво изглежда хлябът. ПуФкаФ, като дупе на корги.

Последна редакция: пн, 01 апр 2024, 22:56 от бъръльо-бъръльо

# 73
  • Мнения: 18 576
Благодаря за съветите! Редактирам за всеки случай.

Последна редакция: вт, 02 апр 2024, 10:25 от wild poppy

# 74
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 869
При нас няма щъркели, а още през февруари се изцъфтяха дърветата.

Попи, а някой от съседите, който по- се има с този мъж, не би ли могъл да поговори с него. Поне да разберете какви са, що са. Наематели ли са, майстори ли...

Общи условия

Активация на акаунт