Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Априлска вещерска и спортна

  • 67 656
  • 2 031
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8 004
ММ близо 15 години носи компресиращ чорап почти нон- стоп. Но! Винаги изписан с рецепта и определено от съдовия хирург налягане.
Който пътува по- дълги дестинации със самолет (иили дълъг път с кола), също задължително да си слага, важно е! Неслучайно поне при транс- атлантическите полети дават на всеки пътник чифт своеобразни компресиращи чорапи. Ясно, че са малко за отбий номер и застраховка, но пак вършат все някаква работа. Статистиката за починали пътници вследствие на тромби след полети е плашеща!!!

В Хага днес умрях от студ- духаше ужасно студен вятър, 100 пъти се проклех, че не сложих поне някакъв шал в багажа. По принцип без шал рядко тръгвам където и да било, лятото- просто ефирен имам винаги. Та докато мрънках, разхождайки се из един базар и зяпайки обици, синчето се появи с тази красота, като я съчетал и с останалите цветове от аутфита ми за деня, основно чанта и обувки (знае, че ми е важно Blush).
Скрит текст:
Та спаси положението детето. Heart
Като цяло не ползвам нещо ново преди да е изпрано, но този път не се и замислих дори и с такъв кеф го увих около врата, че не е истина!

# 76
  • Мнения: 18 641
Янче, работници са. Ама не правят ремонт на апартамента, а работят на някой обект. ММ онзи ден отиде до тях да ги пита колко човека живеят там и да им каже, че трябва да плащат такса. Ще говори и със собственика, ама какво да му каже? Реално той може да пуска в апартамент, който си иска.

# 77
  • Мнения: 2 268
Дойде и април. А, искам да е октомври.

И аз да кажа за чорапите. Мм носи от 6 години. Чувства се по-добре с него, отколкото без него, особено пролет и есен. Важно е да е точната компресия и точният размер. Ако твърде много стяга, значи не е подходящ.

Попи, дано са за кратко.

# 78
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Попи, вярно, че може да пуска всеки. Ами дано излезе човек, да ви разбере, като споделите притесненията си. Не знам и дали няма нещо регламентирано в тия наредби за етажната собственост, не съм наясно, само предполагам.

За чорапите пак да спомена - личната директно ми ги изписа, като видя резултата от доплера,  да си ги взема от аптеката. Там измериха глезена и прасеца ми и така определиха размера. За компресия и дума не е ставало. От темата във форума ми обясниха, че била висока (бях постнала снимка). Иначе са ми изписани по два чифта на всеки три месеца. Този, който взех, е доста дебел, предполагам, че е за студено време. И понеже не се чувствах комфортно след свалянето, се замислих да потърся и други мнения.

# 79
  • Мнения: 839
Попи, мисля, че нямате друга опция, освен културно да говорите със собственика. Започвате оттам, че трябва да се плаща съответната такса и лека полека търсите повече информация - Колко са хората, които обитават апартамента? За какъв период от време ще го обитават? В хода на разговора вече може деликатно да споделите конкретните си притеснения.
Дано все пак са за кратко.

# 80
  • Мнения: 12 130
Културно, но и твърдо. Да е наясно, че няма мърдане. Попи, освен ЗУЕС да погледнеш, имаше нещо за адрес и регистрация в домовата книга. За съжаление тоя процес е неизбежен. В моя град е трагично. В кооперацията, в която ми е офисът, е така от 9 апартамента, седем станаха отдадени под наем е на такива безотчетни. Безотчетни и безбройни. Няма хващане кой влиза и излиза. Хората негодуват, ама....
Преди години, имах позната, живееха в панелен блок. Е такива безотчетни, си отглеждаха кон в хола. 🤐

# 81
  • Мнения: 839
Ма как кон? 😮

# 82
  • София
  • Мнения: 5 898
Преди години, имах позната, живееха в панелен блок. Е такива безотчетни, си отглеждаха кон в хола. 🤐

На кой етаж? Laughing Другото не ме изненадва.

# 83
  • Мнения: 2 831
Ъъъ, много тихо е тук!
Да не сте се успали?!
Ставайте, тръстиката вас чака!
С две думи добро утро и хубав ден!

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 40 912
Добро!

# 85
  • Мнения: 9 062
Мисте, кафето е трепач!
  Ма как кон в апартамент????!!!!!
Добро! Стискам палци за добри вести. За вените не мога да кажа, пия флебодия и аз, добре ми е.
    При нас подухва, дават днес силен ветрец,ама пък 20-тина градуса .Вчера за около час и половина термометъра удари 34.Не е нормално това.

# 86
  • Мнения: 12 130
А станали сме, Уинде. Второ кафе бутам.

Артемис, не помня вече, отдавна беше.

# 87
  • София
  • Мнения: 14 064
Мамографията ми е кофти. Ще трябва биопсия. Ебаси.

# 88
  • France
  • Мнения: 13 059
Ре, ама какво става?.
Ще стискам палци, то е ясно. Дръж ме в течение.

# 89
  • Мнения: 9 062
Ре! Стискам палци!

Общи условия

Активация на акаунт