Кралски работи и клюки - април и май 2024

  • 155 550
  • 1 370
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 13 832
Това какво е сега - първият им официален портрет като крал и кралица?
Харесват ми и двамата. И добре стоят един до друг.
Фредерик ми е слабост на мен, и той е от мъжете рояли чаровници 🙂

# 511
  • София
  • Мнения: 3 147
Фреди Хадли поздравява принц Уилям, когато той пристига в училището на църквата "Свети Михаил" в Англия. Първоначално принцът беше поканен да посети училището в писмо, публикувано на X от дванадесетгодишния Фреди Хадли, за да научи за наградените инициативи, водени от ученици, достъпни за учениците в подкрепа на тяхното психично здраве и благополучие.





# 512
  • Мнения: 793
Време беше да видим един перфектно скроен мъжки костюм! Уилям е много стилен. Костюмът е излят по него. Много харесвам и обувките му.

Страхотно е, че момченцето му е писало и Уилям уважава поканата. Голямо сладурче е рижото момче Фреди.

# 513
  • София
  • Мнения: 755
Това какво е сега - първият им официален портрет като крал и кралица?
Харесват ми и двамата. И добре стоят един до друг.
Фредерик ми е слабост на мен, и той е от мъжете рояли чаровници 🙂
И аз така Hands Plus1
Роклята на Мери е разкошна, царствено кадифе, дантела, цветът също е прекрасен. От нея друго не съм и очаквала. Heart Eyes

# 514
  • Някъде там
  • Мнения: 16 293
Това какво е сега - първият им официален портрет като крал и кралица?
Харесват ми и двамата. И добре стоят един до друг.
Фредерик ми е слабост на мен, и той е от мъжете рояли чаровници 🙂
Официален гала портрет. С всички атрибути за действащи монарси. Този ще се разпространява по институциите и учреждения, като банки и прочие.
Първи беше този, но не беше "гала" с огърлиците с ордени, тиара и тн..

Тирамису 😃
Да. Ето ги двата. На Фредерик ми харесва повече.

На близка снимка

Роклята е на Биргит Холщайн.
Мери има и други нейни тоалети.
https://www.instagram.com/birgithallstein?igsh=MzRlODBiNWFlZA==

# 515
  • Мнения: 5 124
Не смятам, че Уилям някога е бил вманиачен по бодибилдинг. Имаше много балансирана спортна фигура за неговият ръст. Ако го сравним с други високи мъже, примерно Хенри Кавил, ще се убедим че Уилям е с много красиво балансирано телосложение.
Определено се е изпил в последно време, но ми се струва че днес в лице е малко по-свеж и по-малко напрегнат/загрижен. Надявам се да изгрява слънце на тяхната улица.
Всички са полудели да твърдят, че щом Катрин сама е снимла Луи сигурно е доста по-добре. Надявам се да е така наистина.

Последна редакция: чт, 25 апр 2024, 15:48 от purpletka

# 516
  • При семейството си
  • Мнения: 6 705
Наистина страхотен портрет на новите крал и кралица.
Мери наистина изглежда безупречно, само ми е малко странно, че продължава да спазва традицията с портрета на гърдите.

# 517
  • Мнения: 419
Много, много хубава Мери❤️

Някой тук май питаше къде може да гледа филма за Максима,не знам обаче колко ще е от полза.
"Холандският телевизионен сериал за живота на  кралица Максима е продаден на испанската телевизия Atresmedia TV."

Принц Уилям изглежда добре и в добро настроение, дано всичко е наред.
Още малко снимки





# 518
  • София
  • Мнения: 3 147
Невероятен е принцът днес. Красив, стилен, учтив и винаги внимателен с всички наоколо. Хора и животни.



# 519
  • Мнения: 5 124
Сега видях, че са му кафеви обувките! Много обичам комбинацията тъмно синьо и кафяво за мъже. Много стилно.
Страхотен е Уилям, понякога е нервак, но винаги добряк. Simple Smile

# 520
  • Някъде там
  • Мнения: 16 293
Максима отваря нов социален ресторант A Beautiful Mess на фондацията Refugee Company
🥰♥️



Алберт и Шарлийн са с децата в Германия на откриването на "Monaco world" в Miniatur Wunderland.


Матилде присъства на симпозиума „Опит и перспективи относно системите за етикетиране на хранителните стойности върху опаковките“:

# 521
  • Мнения: 4 199
Принц Уилям каза, че е бил толкова щастлив да гали морското свинче Снежинка в градската ферма Woodgate Valley, че не е искал да си тръгва. Той разкри, че децата му винаги забравят да почистят собственото си морско свинче, оставяйки го да го направи той.


# 522
  • При семейството си
  • Мнения: 6 705
Хехе, значи тати Уилям има опит с морските свинчета.
Какви ли други домашни любимци имат роялите (освен кучета).

# 523
  • Мнения: 5 124
Представяш ли си, бъдещият крал на Англия чисти клетката на морското свинче Grinning
Страхотно е, че са толкова земни и правят всичко възможно да живеят колкото се може по-... обикновено...

# 524
  • Мнения: 793
Попаднах на това клипче от днес. Децата го обожават, толкова много се вълнуват! истинско удоволствие е да видя Уилям в предишното му добро настроение:
https://twitter.com/sage1411/status/1783496158142177624

според мен това е добър знак за това как върви лечението на боледуващите. На предишни ангажименти особено през март месец лицето на Уилям бе много угрижено.

Общи условия

Активация на акаунт