Кралски работи и клюки - април и май 2024

  • 155 621
  • 1 370
  •   2
Отговори
# 810
  • Мнения: 4 207
Кралица Камила е домакин на 90-ата годишнина на Брук
Това е благотворителна организация, посветена на подобряването на живота на работещите коне, магарета и мулета.



Кралят пристигна в Кралското училище по военно инженерство в Съри. Той е главнокомандващ полковник на кралските инженери.




# 811
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 399
Ох, това с подобряването живота на работещите коне и магатета, е толкова смислено! Не, че другите патронажи не са, но тези хора още преди 90 години са помислили за това. А тук като видя някое изтормозено конче да тегли тонове товар,  ми се къса сърцето

Последна редакция: чт, 09 май 2024, 16:55 от Г. Краули

# 812
  • Някъде там
  • Мнения: 16 314
Глобалният посланик на Scotty's Little Soldiers е изненадал децата от организацията с неочаквано за тях посещение.
Браво на Хари. Не забравя и за частните си патронажи и организации в Англия които подкрепя от години.
Личи си колко са доволни децата в негово присъствие и как се забавляват заедно. Щастливци и той и те.





Последна редакция: пт, 10 май 2024, 07:56 от daviz

# 813
  • Мнения: 2 958
Хари има същата харизма и топла усмивка като майка си. 🥰 Децата винаги сияят около него. 🥰

# 814
  • Мнения: 5 026
И Хари сияе около тях. Вижте детската радост в очите му на тази снимка Heart

# 815
  • София
  • Мнения: 769
И Хари сияе около тях. Вижте детската радост в очите му на тази снимка Heart

Страхотен Хари.
Отегчен и нещастен в последно време не съм го виждала…😇

# 816
  • София
  • Мнения: 4 100
Страхотен Хари от последните снимки! Явно атмосферата на Острова му допада.

# 817
  • Някъде там
  • Мнения: 16 314
Жалко, че на пресконференцията нигерийците съобщиха, че срещите ще са частни.Ще ги видим, но не толкова колкото ми се иска.
Меган ще е домакин на отделно събитие с д-р Нгози, на различна тематика.

Последна редакция: чт, 09 май 2024, 23:46 от Не се сърди, човече

# 818
  • Мнения: 797
Хари има същата харизма и топла усмивка като майка си. 🥰 Децата винаги сияят около него. 🥰
За мен Хари е одрал кожата на баща си. А брат му на майка им.

но и децата, и Хари сияят. Хари е особено щастлив, когато е в родината си и посещава кралските си патронажи. Явно му доставя удоволствие, дано по-често прави неща, които го зареждат така позитивно. Revolving Hearts

# 819
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 079
Понеже в Нигерия е безопасно цялата програма на Съсекс е известна вече по дни. С огъня ли си играят, нарочно ли го правят? Дано се приберат без проблеми.

# 820
  • Мнения: 797
За мен Уилям изцяло прилича на Уиндзорите. Като беше по-малък приличаше на Даяна, но уви сега е изцяло Уиндзор. Хари пък грам не ми прилича на Чарлз.
нямаме идея как би изглеждала Даяна на 40, но от AI образите Уилям си е баш Даяна Simple Smile

Хари много прилича на татко си, но има много малко снимки на Краля с брада.

# 821
  • Някъде там
  • Мнения: 16 314
Ще се радвам да споделите снимки от сегашните посещения на Хари на кралските си патронажи за които твърдите, че е много щастлив да посещава ? Тези които е посетил в Англия, след като вече не е работещ член на кс.
Защото Scotty's little soldiers никога не е бил кралски патронаж.


Честит да е Шарли.Слънчево и чаровно момченце с буден и любопитен поглед♥️.










Последна редакция: пт, 10 май 2024, 10:38 от daviz

# 822
  • София
  • Мнения: 769
Шарли е голям сладур Heart Eyes. На колко става?

# 823
  • Някъде там
  • Мнения: 16 314
На четири става.
Алберт и близнаците на първото издание на Chokolashow.
Габи колко красиво си е написала името върху шоколада за разлика от Алберт и Жак 😀




https://www.instagram.com/reel/C6wLeoKIbgA/?igsh=MXIwcDMycG9tb3JyZw==

Последна редакция: пт, 10 май 2024, 11:36 от daviz

# 824
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 079


Много сладки деца.

Общи условия

Активация на акаунт