Кралски работи и клюки - април и май 2024

  • 155 624
  • 1 370
  •   1
Отговори
# 825
  • Някъде там
  • Мнения: 16 314
Хари и Меган на посещение на Lights Academy , която е подкрепяна от тяхната фондация.
Страхотно изглеждат и двамата.
Много хубава лятна рокля в прекрасен цвят. Облеклото на Хари също ми харесва.


# 826
  • Варна
  • Мнения: 18 164
Този път Меган не е улучила с тоалета.
Хари е страшен чаровник

# 827
  • Мнения: 797
Не е ли топ и пола, а не рокля? Не съм фен на кройката, изглежда, че тоалетът е голям.

# 828
  • Мнения: 21 761
Голям е сладурчо Хари Simple Smile
На Мегън в полата има нещо, дето не ми изглежда наред  - най-вероятно е търсен ефект, но воланът започва ниско и е прекалено дълга, иска ми се да я придърпам нагоре.

# 829
  • Мнения: 9 951
Определено не е нейният размер

# 830
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 080
Принцът на Уелс посещава островите Сили


Принц Уилям посещава пристанището на Сейнт Мери, морската врата към островите Сили



Спрял се е и да си купи нещичко


Много странен избор на дреха от Мегън - влачеща се рокля в училище.

# 831
  • София
  • Мнения: 10 061
Като изключим дължината, много приятен тоалет, хубав цвят - на Мегън. Пък на Хари даже повече ми харесва.
Много интересно тази пола за каква височина човек е правена, защото не изглежда да е голяма, само ужасно дълга. Представям си, ако някой като мен (от ниските съм) трябва да я облече.

# 832
  • Мнения: 9 951
На талията изобщо не стои добре. Съвсем ясно се вижда, че е доста хлабава.

# 833
  • Мнения: 707
Роклята е за по - висока жена, иначе е подходяща за събитието.

# 834
  • Мнения: 8 245
В горната част с диагонални срязвания, без разкрояване, надолу продължава с хоризонтални с набор и разширяване... изключително странна (в горната част) пола и ако там се повдигне и събере по талията ѝ, то няма да се подчертава нейния прав силует, а ще се очертае талия. "Сбъркана" рокля. Само цвета ми харесва на нейния тен, иначе щеше да е бозава...
Влачеща се пола-рокля никога на никой не ми е харесала (шлейфа е друга работа), все едно не са имали време за последна проба при шивача или са грабнали други обувки, а ня планираните.
На Хари този "суров памук" винаги ми харесва Simple Smile

# 835
  • Мнения: 13 833
Може да е последното. Предвидена е за високи токове, а там са обути балетки. Но може и така да е планирано - да се дипли по земята. При ходене полата се приповдига и жената си се движи нормално.
Иначе много ми харесва като цвят. И дори полата като модел. Пола на волани.

Симпатяги са и двамата 😃

# 836
  • При семейството си
  • Мнения: 6 706
Не е ли топ и пола, а не рокля? Не съм фен на кройката, изглежда, че тоалетът е голям.


Май е рокля. На видеото аз поне виждам само едни презрамки на гърба:
https://youtu.be/64oYTd4UhuE?si=dx8daCTIDsFGzIVK

# 837
  • Мнения: 434
Принц Уилям е купил 5 закуски за него, Катрин и децата.Сладурко😊!
После е казал, че децата ще го убият ако разберат че там без тях или ако не се прибере тази нощ.Сега дано се разбере, колко са привързани един за друг,нали все се твърди,че децата си имат бавачки и той да се връща да работи.





# 838
  • Някъде там
  • Мнения: 16 314
Къде това позиране за медиите на клипа ? Обръщането към хората които изнасят приветствената пограма за добре дошли ли се води позиране за медии 🤔? Защото Меган и Хари се обърнаха да гледат започналата програма.
Както се вижда от снимките.

# 839
  • Мнения: 5 026
Леле, нигерийците колко се вълнуват в социалните медии, че Меган и Хари са там. Много приятни визии и на двамата.

Общи условия

Активация на акаунт