Кралски работи и клюки - април и май 2024

  • 155 639
  • 1 370
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 5 027
Днес е Денят на майката в САЩ.
Една готина снимка с Хари 😎

# 931
  • София
  • Мнения: 3 167
Зара и Майк с Лукас, както и кралицата на The Badminton Estate в Глостършър днес.







# 932
  • Мнения: 5 027
Днес са на благотворителен поло мач.


# 933
  • Някъде там
  • Мнения: 16 322
Вярно че е деня на майката и в Сащ.
И още една прекрасна мама днес празнува.







И Мари



# 934
# 935
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 399

Когато една дреха е хубава и стои добре, не можеш да кажеш противното. Този цвят, като че ли най-много и отива на Мегън. И червената не е зле, но само като цвят.


Аз, без да съм херцогигиня, не бих се одобрила.

# 936
  • Glasgow
  • Мнения: 4 674
С жълтата рокля е страхотна 😍

# 937
  • София
  • Мнения: 6 048
Понякога рояли, звезди, селебрита и т.н. си имат твърдо свое мнение и даже добър стилист не помага.
На Мегън й липсва талия и не е за вталени рокли. Тази жълтата е прекрасна.(Десислава Радева и тя е от този тип, а все я обличат в някакви рокли, рязани в талията и без обем надолу).
Матилде е с тесни рамене и широк ханш, а се облича в дрехи, които точно това подчертават и то недобре.
Прави ми впечатление, че всички дрехи на Камила са с една и съща кройка - рокли, даже и палта. Лошо няма, защото облича това, което й отива.

# 938
  • Мнения: 850
....................................................................Grinning

Последна редакция: пн, 13 май 2024, 10:19 от GeryGG

# 939
  • Мнения: 18 879
Може би защото нямам момиченце ,на на Шарлот се радвам най-вече. А снимката е от една епоха ,дето няма да се върне.

# 940
  • Мнения: 2 958
С губернаторът на Лагос.

😍

# 941
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 908
На Питър дъщеричките и на Зара малкия какви са хубави и колко са големи вече! Явно в семейството цари мир и разбирателство и всички се чувстват добре и уютно заедно.

# 942
  • София
  • Мнения: 6 048
А откога е планирано и организирано това африканско посещение?

# 943
  • Glasgow
  • Мнения: 4 674
Тази рокля от поло мача ми е нещо много странна, има ли снимки на модела, така ли трябва да стои в деколтето.

# 944
  • Някъде там
  • Мнения: 16 322
А откога е планирано и организирано това африканско посещение?
От кога или от кого ?
На игрите в Германия, Хари и Меган се срещат с началника на щаба на отбраната и той ги кани в Нигерия.
Ето този с униформата.

Jokerr

Общи условия

Активация на акаунт