Отговори
# 45
  • Мнения: 686

А сега едно малко пояснение, че ми стана смешно, че и Маргото се е излъгала... Аз бях обяснила, ама хайде пак за неразбралите като нея  Laughing  Втората ми лентичка в подписа НЕ Е за бебче (поне до това лято няма да се появи такава). Имаме си нашето семейство една друга ГОЛЯМА мечта, която ще разберем дали ще се осъществи, някъде през май, юни... за да не разваля магията не съм казала на никого, но АКО стане първо на ВАС ще се похваля!  Heart Eyes

Явно и аз съм се излъгала  Embarassed Laughing Laughing Нищо, с хубаво сме те мислили, барем другото голямо нещо ви се сбъдне  Hug

Момичета, вкъщи съм, "болна" от изтощение. Андреята е евакуиран, в случай, че изтощението и вирусно  hahaha Гледам "Отчаяни съпруги" (вече съм на осми епизод  Laughing), тъпча се и си обещавам да не излизам, да не готвя, да не чистя и най-вече да не мисля  Wink Поне днес.

До по-късно  Hug

# 46
  • Мнения: 2 040
Мила, миличка, бързо, ама много бързо оздравявай  и пази юнака  Hug

Момичета, да питам и вас - ще подарявате ли мартеници на персонала и децата в яслата?
Вчера висях 10 мин . пред един щанд с мартеници и се чудих за кой да  взема .. да не срамувам като я заведа ..  Laughing

# 47
  • Мнения: 505
здравейте и от мене.... най-накрая... Embarassed Rolling Eyes Embarassed

днес говорих с МАРГОТО по телефона и тя каза , че ще гледа да си издейства изписване от болницата, че ни е понасяло там..но подробности не ми каза, че ме ПОЖАЛИ да не се набутвам по  GSM... голяма е скица даже и в такива моменти мисли доброто за нас...   bouquet довечера ще я потърся на домашен телефон, че да разбера как е възстановителния процес след ОПЕРАЦИЯТА...  newsm78

нашите ГОСТИ си заминават УТРЕ...така са разглезили Диди, не ми се мисли как ще я карам от утре нататък..нито на ясла  е ходила..че нали се сещате,  дядо и баба са дошли да я видят, пък как да я заведа на градина..не върви  Thinking за капак на всичко утре с тях заминава и МЪЖЛЕТО, че има работа по Варна, а и да ги извози до там вместо да се размотават по автобуси, че този път не са моторизирани...  hahaha

Мили, лекувай се и пази мънека..нищо че те е изнервил до крайност, май всички ще минем по този път, за кой по стръмен, за кой по лек... вчера гледах големия АНДРЕЙ по канала с Мира Добрева  да водят новините..много СЕРИОЗЕН ми се видя  bowuu дано му харесва новото аплоа  Hug

Иренка, аз ще им занеса сигурно по една мартеничка , ей така за да се спази традицията...за Здраве  Hug  но още нищо не съм купувала... а и за каката ще трябва да напазаря..че тя иска да подарява на целия клас..  #Crazy ooooh! #Crazy

забравих да се похваля имаме си Хамстер за домашен любимец... даже ако се вгледате в снимката на Петя в аваратара ми ще го видите... голям маратонец е , само не знам колко ще изкара с този тормоз който му налагат у дома...  newsm78

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 16:47 от wily

# 48
  • Мнения: 382
Добър вечер и от мен Heart Eyes Помните ли ме все още newsm78

Много отсъствия ми се събраха,но миналата седмица имахме доста задачи,а и отгоре на всичко Иван в четвъртък и петък си беше в къщи със сополи и кашлица Twisted Evil

Снощи и аз се чух с Маргото,писахме си смс Confused Но наистина е образ дори и в това положение.Имаше нещо,което я притесняваше,но не знам дали да ви кажа.Тя като се появи ще разкаже.Дано само бързо се оправя. Praynig

Мила,миличка много съжалявам че така е станало в неделя.Разбрах още тогава,че сте били сами,но обещавам ,че ще се реваншираме. Peace Ти оздравявай бързо,за да може да се видим по-скоро.Използвай макар и неприятната ситуация да си починеш малко и да презаредиш.
Нашият тати и той от вчера се тръшна грипав и аман вече от болни мъже #Cussing out Еййй то било много страшно дърт мъж да е болен,той е по-трагичен от детето Twisted Evil

Иренски,мнооооого благодаря за тае-бо. Hug Айде взаймно ще се ръчкаме,но аз да си призная хич не се виждам застанала между печката и компа и подскачаща Sick НО ще опитам поне,обещавам Grinning
За мартениците,мисля да взема.Все пак е за традицията и малък жест.Някакви ще избера за ръката или други дребни еднакви за госпожите и някаква по-шикарна за директорката LaughingТя определено си пада доста по-кича,така че най-лъскава ще е за нея Mr. Green

Вили,честит Ви домашен любимец Heart Eyes Аз на времето имах няколко броя хамстери,но всичките все измираха.Нещо не им действах май много добре Sick
Дано Дидито не се тръшка много след тази дълга ваканция с баба и дядо.Иван и той е започнал като си тръгнем от баба и дядо да му удря порядъчен рев Cry

Момичета оставям ви да видя болният и недоволният съпруг какво иска Twisted Evil
Дано утре всички се похвалят с добри и хубави новини HugЦелувки от нас  bouquet

# 49
  • София
  • Мнения: 625
Здравейте момичета!
Да ви се похваля - вече си имам още едно малко съкровище! Heart Eyes
Много съм щастлива! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Казва се Ади - роди се 3.435 и 51 см.  Раждането мина просто прекрасно - нямам нито един шев! За епидуралната упойка думи нямам! Не мога да кажа изобщо, че съм изпитала някаква болка особено в сравнение с ужаса който изживях първия път! Не съм си предствяла да родя така и в най-смелите си мечти!
В къщи стана една малка лудница - каката от щастие не може да се спре да крещи! Как спи бебешора не ми е ясно!
Ще пиша повече като пооправя лудницата в къщи, която заварих!
Благодаря, че сте мислили за мен и сте ми стискали палци!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
При толкова положителна енергия нищо чудно че всичко мина чудесно!
Прегръщам ви много силно!  Hug
А ето и една снимка на каката и бебока:

# 50
  • Мнения: 505
честито ти бебче Ади, мила Аня, да расте здрава , умна и красива на мама , кака и тати СЛЪНЧИЦЕТО


# 51
  • Мнения: 382
                                             



Честита малка принцеса на мама Аня.Нека расте здрава и щастлива!

# 52
  • Мнения: 990
Честита бебка Ади и от мен!
Да е жива и здрава и много много да ви радва всички!

                                               

# 53
  • Мнения: 2 040
ЧЕСТИТО АНЯ, ЧЕСТИТО ВИ БЕБЧЕ АДИ!


Желая на малката принцеса толкова много здраве, радост и щастие, че винаги да е презадоволена от тях ..
А на вас с таткото, преливаща обич, за да могат двете красавици да растат обградени от любов ..  newsm51

# 54
  • Мнения: 136
Anya, честита бебка от нас! Желая ви много здраве, радост и щастие с малката принцеса! Heart Eyes  bouquet Heart Eyes newsm51

# 55
  • Мнения: 353
Честито,Танче  bouquet!Толкова се радвам и вълнувам за теб!Да сте много щастливи и горди с новият член на семейството,малката принцеса Ади!Много са сладки и двете!Супер,че всичко е минало толкова гладко(ех,как искам и аз Tired)!Сега малко с кърменето са чудесиите наред ooooh!....
Аз днес пак наминах към Габрово,да ме види тамошния спец в АТ-то(тук досега-34гс, не могат да ми кажат пола,камо ли др.екстри ooooh!) и беше категоричен,че е момче,така че,ще видя и аз какво е да си момчешка мама,сигурно ще скубя коси по нататък.
Днес капнах от обиколки(Габрово е досто семпъл град,но като съм качила 11кг,трябва да си тътря туловището,ща-не ща). Heart Eyes
Целувки на всички и доскоро!

# 56
  • Мнения: 7 723
Аня, честита дъщеричка   Heart Eyes

  Hug

Желая й много здраве и щастливо детство  Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 2 959
Anya, честита Ви принцеска- Ади!



Да расте здраво и много късметливо момиченце! Много са сладки двете Ти красавици!

# 58
  • Мнения: 686
Мила Аня, честито ти чедо!


Да ви е жива и здрава Ади, дълъг живот и щастлив път да има! Много да се радвате едни на други, големи приятелки да бъдат с кака си, прекрасни хора да станат и също така чудесни дечица да имат! Честито!  
Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 2 040
Здравейте госпожи, госпожици и господиновци,
като гледам колко страници сте изписали тия дни и се чудя дали ще има 5 сантима и за моя постинг ..  newsm78 Laughing

Заведох госпожицата на ясла и тъй като се очертава мъгляво и гадно време, реших да си кибича пред компютъра ...
Изтеглих си Вероника Марс, гледали ли сте го ... хубаво филче, изтеглих целия 1-ви сезон, че го нямаше на порции и сега трябва да го гледам и трия, че Драгомирчо ако види колко free място има на диск Е, лошо ще му стане  Laughing

Ще трябва да мисля и какво да готвя, че нещо нищо не ми идва на ум ... и така ...

Както виждате, нищо интересно при мен, стига съм досаждала - изчезвам ..  Peace

Айде лек ви и успешен ден на работещи и неработещи, малкото Ади да папка и спинка, а нашите октомврийчета да слушат .. което е напълно невъзможно, ама аз да си кажа .. може ЧУДО да стане ..  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт