Номинации за най-голяма муня (тема 9)

  • 45 058
  • 580
  •   3
Отговори
# 120
  • Мнения: 24 661
Е, една приятелка получи неудобен въпрос от 19 годишния си син "мамо, защо от както се помня ти винаги си на 27 години?"
Той пък много паметлив Stuck Out Tongue Winking Eye

# 121
  • Мнения: 3 598
Е, една приятелка получи неудобен въпрос от 19 годишния си син "мамо, защо от както се помня ти винаги си на 27 години?"
Той пък много паметлив Stuck Out Tongue Winking Eye
Е, още е млад, даже малък Simple Smile
Аз това с намаляването (неволно) на годините хич не го имам за мунщина - човещинка е.

# 122
  • Мнения: 7 193
Е, една приятелка получи неудобен въпрос от 19 годишния си син "мамо, защо от както се помня ти винаги си на 27 години?"

Големият ми син преди десетина години, когато бях тръгнала на среща на випуска ме попита къде отивам, като му отговорих, попита и имам ли живи и съученици. Laughing

# 123
  • Мнения: 3 598
Е, една приятелка получи неудобен въпрос от 19 годишния си син "мамо, защо от както се помня ти винаги си на 27 години?"

Големият ми син преди десетина години, когато бях тръгнала на среща на випуска ме попита къде отивам, като му отговорих, попита и имам ли живи и съученици. Laughing
А на моя му разказвах за Римската империя и той слуша, слуша, пък въздъхна "Мале, мале как помниш още?!"

# 124
  • Мнения: 7 193
Показвам на моите момчета снимки от ученическите ми години, в един парк. Големия вика на брат си - "брат ми, глей динозавър в храстите." Laughing

# 125
  • Мнения: 3 598
Показвам на моите момчета снимки от ученическите ми години, в един парк. Големия вика на брат си - "брат ми, глей динозавър в храстите." Laughing
Ще дойде време и на техните снимки да се разхождат динозаври, ама сега ние сме под прицел на чувството им за хумор Simple Smile

# 126
  • Мнения: 7 193
Така, така, Кубратова. Laughing

Тая седмица ми е тръгнало на изхвърляне. Днес заедно с торбата боклук от работа, изхвърлих и ключовете си. Добре, че паднаха отгоре, та не се наложи да ровя и търся из оня ми ти огромен контейнер.

# 127
  • София
  • Мнения: 3 959
А аз установих, че неправилно разсъждавам. Като стане нещо и аз все си мисля “Еми, вече си на 50.” И някак се примирявам. Обаче мислих-мислих и реших, че е грешно. Правилното мислене е: “Още си само на 50!” И се стягам.
Ми, така де!

# 128
  • Варна
  • Мнения: 10 703
Купувам туба вода след разходка с кучетата и казвам на продавача (комшия ми е) да пушим по цигара. Идва клиент и той тръгва да влиза в магазина, а аз му казвам на изпроводяк да не си забравя водата. Отварям, влизам и се качвам до етажа, вкарвам ключа и се светвам, че тубата с вода оставих до входната врата.


Питам свекърва ми колко е часа и тя ми каза " колкото трябва " .

# 129
  • Бургас
  • Мнения: 16 487
Влязох да пиша за моя мунщина 😂 обаче докато прочета вашите 😂и да се смея,забравих каква беше моята 🤔😂😂😂
Много ми хареса банкомата - кафе 😂

# 130
  • Мнения: 1 868
В сряда беше много студено тук, вечерта T паднаха до - и сутринта в четвъртък колите ни бяха хванали лед. Ние от нощна! Имам спрей за бързо размразяване и не си играя да стържа стъкла. След като напръсках моята виждам колежката срещу мен стърже и и предложих спрея. Подадох и го и продължих да приказвам с друг колега, като съм с гръб към нея. Само след секунди я поглеждам и виждам как пръска от вътрешната страна стъклото 😦😦😦 Подсушихме я де, явно не съм уточнила какво се прави, ама не очаквах да пръска вътре

Последна редакция: сб, 13 апр 2024, 17:32 от Kaya

# 131
  • Варна
  • Мнения: 10 703
Това като мъжа на сестрата, на ММ. Понастинал човека и го съветвам да си вземе клеева тинктура. Казвам да я сложи в малко вода и така да пие. Звъни на следващия ден, колко е гадна на вкус. Ми гадна е, тя с вода е гадна, а без пък съвсем. 🤣

# 132
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 545
Блъснах колата....с другата кола...

# 133
  • Мнения: 12 239
Ех, ММ има златно правило. Даже и да е пълен паркинга, никога двете коли една до друга. И да не съм аз или той, някой заблуден и да не давам друго определение, да не ни остави без превоз семейно.

Последна редакция: сб, 13 апр 2024, 18:29 от Clo - Camille

# 134
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 287
Одеве спирам на компресор, ама ще сваля очилата от главата, че ми пречат и ги оставям на тавана. Викам си после да не ги забравя там. За една минута проверих гумите, качих се и тръгнах. Започвам да чувам някакъв странен звук покрай колата, оглеждам се из огледалата и мисля си какво стана, закачила ли съм нещо, обрах покрай пътя ли нещо, мисли всякакви, докато не се сетих, че това ми бяха очилата, за които изрично си казах преди това да не ги забравя.
Оставям това, че понякога се отнасям за една минута, ама пък да се чудя от къде идва звука е прекалена работа. 🙉

След това се препознах и ведро поздравих на "здрасти" една касиерка, която взех за позната. Тя жената ме прегледа такава.
По принцип съм зле с физиономите. 🤷🏻‍♀️

ПС днес издирвам портмонето си, защото вчера нямам спомен къде го дянах и дали не съм го изгубила. Не се ли намери може да се каже, че и съм с едно портмоне минус. Какъв е шансът в един ден да загубя вещите си в рамките на едно излизане на различни места... 🤦🏻‍♀️

Последна редакция: нд, 14 апр 2024, 13:34 от proletno cvete

Общи условия

Активация на акаунт