Номинации за най-голяма муня (тема 9)

  • 23 495
  • 265
  •   2
Отговори
# 225
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 134
   Моето дупе не прави разлика.
Нали? 😂 Важното е да е здрава.
Аз ще ви кажа, че изобщо не съм се заглеждала как изглеждат Милде и Емека и по неизвестна и за мен причина мозъкът ми ги приема като нещо сходно даже почти еднакво.
Та какво? Едната е с мече, а другата с панда?
(Сещам се дето има едно - всяка панда е мечка, но това не значи, че всяка мечка е панда или там каквото беше.)

# 226
  • Мнения: 3 113
   Специално за тази тема отидох да проверя какви тоалетни хартии имаме. Фамилия, Емека и Флоралис са. Всичките на големи пакети, можем дълго да издържим под обсада. Никога, ама никога не съм се заглеждала. Моят мъж е пазаруващия у нас и има един единствен основен принцип - купува най-изгодната хартия. Той много обича промоциите, помни всички цени, следи какво има или няма у нас, дори списъци не си прави. В главата му са. И зарежда. Към храните има друг подход - те са все от месарници, млекарници, някакви "доказани" фермери. За тях не се скъпи. Но консумативи - само на промоция.
   А аз... аз съм си за тази тема Simple Smile.

# 227
  • Мнения: 3 366
В своя лека защита ще кажа, че обунянието не ми е най-силната стряна, то излезе, че и зрението не е
Добре, че не сме наредени за сгледа тук Simple Smile
Ако си кажем всичкото...
Аз днес няма да се оплаквам (до този момент) от себе си, че направих 36 часа и отгоре работа без почивка (сутринта казах, че отивам да спя, но не можах) и не съм сигурна кое е за оплакване, кое - не.
Впрочем, едно се откроява - понеже много пуша, докато работя, свърших цигарите и като нямам гориво, не върви...
Зарязвам книжата и хуквам набързо до магазинчето (на метри от входа на блока ми е), чак пътьом се усетих да се погледна дали съм с обувки и облечена - бях, дотук добре. Ама като влязох в магазина, не си познах цигарите и ги мислих, мислих...пък купих едни баклавички, да не бездействам, докато се сетя Simple Smile
Сега ме боли зверски стомах от тях, защото пък съм забравила да си пия хапчето сутринта, хем се знам...

# 228
  • Мнения: 1 040
Пуснах пералня и като вадя дрехите за простора ги намирам едни сухички, сухички. Та си викам щото бяха по-малко от друг път сигурно добре ги е изцентрофугирала. Прострях половината и за всеки случай поглеждам отделението за прах за пране. Ами стои си праха. Явно не съм натиснала старта.

# 229
  • Мнения: 420
Аз току що боядисах яйцата....

# 230
  • Варна
  • Мнения: 684
  Ха-ха-ха... Е, нищо де, генерална репетиция. То и аз правех план кое как...

# 231
  • Мнения: 3 366
Аз току що боядисах яйцата....
Еее, ти си много закъсняла Simple Smile
Аз бях планирала за четвъртък, но имах толкова работа, че не можах и после ММ ме светна, че е рано още

# 232
  • Мнения: 3 113
   У нас наскоро махнахме елхата, вие яйца боядисвате вече Simple Smile

# 233
  • Мнения: 3 366
   У нас наскоро махнахме елхата, вие яйца боядисвате вече Simple Smile
Като не сме подкарали коледните сладки, пак сме добре Simple Smile

# 234
  • Бургас
  • Мнения: 16 210
Днес вместо да сложа чинията с пържолата в микровълновата да се стопли, сложих чинията със салатата от домати 😂

Снощи толкова много ми се спеше,че едвам намерих сили да си сложа пижамата. Сутринта се загледах случайно в блузата с която бях 🤔 Зачудих се,каква и коя е тази блуза,аз нямам такава 🤔 След щателно оглеждаме, разбирам,че съм си сложила пижамата,но наобратно. Гърбът ми беше отпред, а предницата с картинката на гърба ми 😂

# 235
  • Мнения: 3 366
Днес вместо да сложа чинията с пържолата в микровълновата да се стопли, сложих чинията със салатата от домати 😂

Снощи толкова много ми се спеше,че едвам намерих сили да си сложа пижамата. Сутринта се загледах случайно в блузата с която бях 🤔 Зачудих се,каква и коя е тази блуза,аз нямам такава 🤔 След щателно оглеждаме, разбирам,че съм си сложила пижамата,но наобратно. Гърбът ми беше отпред, а предницата с картинката на гърба ми 😂
В такива случаи един колега на ММ (в студентските им години) казваше, че си ляга направо с кофража (неговият включваше облекло, обувки и вратовръзка), че няма сили за нищо, а и се прибираше много начетен от библио, опс, ресторанта Simple Smile

# 236
  • Мнения: 4 590
Голяма съм чистофайница. Дадоха ми служебен лаптоп. Чантата ми се видя нещо мърлява, извадих го, извадих кабела и я пуснах да се пере. Нещо странно дрънкаше, викам, сигурно циповете. Изпрала съм мишката.

# 237
  • Мнения: 3 335
Голяма съм чистофайница. Дадоха ми служебен лаптоп. Чантата ми се видя нещо мърлява, извадих го, извадих кабела и я пуснах да се пере. Нещо странно дрънкаше, викам, сигурно циповете. Изпрала съм мишката.
Браво на теб! Разсмя ме рано сутринта.
Сложи я в ориз и смени батерията. Може и да проработи.

# 238
  • Мнения: 4 590
Абе ориз... сложих я на масата на терасата, заминах за няколко дни, сега да кажа ли на мъжа ми да я прибере или да я оставя, пък ако проработи - ще споделя марката в темата за качествени продукти.

# 239
  • Мнения: 1 947
На работа съм , викам да пия кафе . Обаче 3 пъти пуснах машината да загрее . Е сега вече си пуснах . Приятен след обед  . Време е за кафе.

Общи условия

Активация на акаунт