Номинации за най-голяма муня (тема 9)

  • 52 475
  • 683
  •   4
Отговори
# 315
  • Португалия
  • Мнения: 4 424
Момоа го оценявам Cupid
но не в реклама за сладолед!
ако беше нещо да изгълта/ бира, кафе, вода !/ -щеше да ми е по-готино
мисля,че въпреки ощипаните,/ да се правят, че не съществува/, сексулният подтекст си е винаги елемент, и...не му отива на Момоа да лиже...той и затова го отхапва Laughing

# 316
  • Мнения: 32 432
Дайте да го видим моя любимец Момоа. Ъъъъ,рекламата де.
Дайде го тоя сладолед да го оближем Joy

# 317
  • Мнения: 3 665
Момоа го оценявам Cupid
но не в реклама за сладолед!
ако беше нещо да изгълта/ бира, кафе, вода !/ -щеше да ми е по-готино
мисля,че въпреки ощипаните,/ да се правят, че не съществува/, сексулният подтекст си е винаги елемент, и...не му отива на Момоа да лиже...той и затова го отхапва Laughing
Ти сега като моя кръстник навремето. Срещнал ММ и му казал "Гледам днес двете жени вървят по улицата и твоята вдъхновено яде банан, пък моята гризе една баница, срамота!" Simple Smile
Вярно е, че с кръстницата ми ходихме да гледаме една специална рокля, ама той къде е бил, че ни е спипал, не знам, ние не го видяхме...
Пък аз много мразя да ям на улицата, каквото и да е, и баш тогава да ни засече...Blush
Най-тъпото в цялата ни разходка беше, че правихме разни сложни маневри, за да излезем заедно в почивка точно заради едната рокля, пък вечерта ММ ме изненадва с "Минах днес покрай витрината на модна къща ... и ти харесах една рокля, иди я виж, че да я взема."  Оказа се същата и му казвам, че вече съм я видяла, направо да я взема, като мине (пътят му за и от работа е покрай модната къща). А той: "Ааа, значи там сте ходили, когато сте яли по пътя..."
Та, един път ще ям нещо на улицата и ще разбере целият град Simple Smile

# 318
  • Португалия
  • Мнения: 4 424

# 319
  • Мнения: 32 432
Благодаря.
Не ми харесва.
Сладоледа се ближе, не се отхапва така брутално бре Joy
Мозъка ще му се смръзне.

# 320
  • Португалия
  • Мнения: 4 424
Благодаря.
Не ми харесва.
Сладоледа се ближе, не се отхапва така брутално бре Joy
Мозъка ще му се смръзне.
нали това казвам и аз- май рекламите за сладолед по-добре с мадами
друго си е пиенето
 


старо , но златно

# 321
  • Мнения: 1 174
Благодаря.
Не ми харесва.
Сладоледа се ближе, не се отхапва така брутално бре Joy
Мозъка ще му се смръзне.

LaughingLaughing

# 322
  • Мнения: 32 432
Добре го е казал Дони.

Mamagemelar, ей това е реклама Joy

# 323
  • Мнения: 5 580
Хаха, не съм голям фен на Момоа, но и аз първите няколко пъти не обърнах внимание какво рекламира, а гледах мнооого съсредоточено Joy човещинка.

# 324
  • Мнения: 32 432
Хм, с макадамия бил.
Дали го има в бг? Joy

# 325
  • Мнения: 3 665
Хм, с макадамия бил.
Дали го има в бг? Joy
Кво ти пука?! Гледай Момоа и мани сладоледа Simple Smile
Аз да не мислиш, че знам каква точно кафе машина рекламира Брад Пит?! 
П.П. Ползвай го за вдъхновение да си направиш домашен с макадамия. Повикай го после да ти го поднесе, но не забравяй да ядеш Stuck Out Tongue Winking Eye

# 326
  • Мнения: 24 751
Докато сте на тема реклами да попитам какво казва свекървата на снахата в рекламата за някакъв пробиотик? На сина си дава за запек, ама на снахата?!

# 327
  • Португалия
  • Мнения: 4 424
Повикай го после да ти го поднесе, но не забравяй да ядеш Stuck Out Tongue Winking Eye
какво ще яде?
аз скоро забелязах, че са сменили нещото отгоре на машините на Брат...сега затъква мелачката на винт...
честно казано, Клуни си е човекът - кафе!
Брат ми идва като сутрешно кафе на масата за обяд

# 328
  • Мнения: 1 654
Има една реклама с Момоа. Няколко пъти вече я гледам много внимателно цялата. Много ми харесва. И да върша нещо, спирам, изглеждам си я и така продължавам. Мъжът ми ме пита какво гледам. "Реклама с Момоа, казвам. Много е хубава!" А какво рекламира?" - пита. А сега де... На това пък въобще не съм обърнала внимание. Пуснаха я пак, изгледах и му казвам: "Сладолед рекламира Момоа." "Каква марка?" - пита. А сега де...
Въобще не е подходящ този Момоа за рекламно лице.
в метрото има плакати на Момоа
Скрит текст:

# 329
  • Мнения: 32 432
Щом са в метрото, ще са и в магазина.
Сладкото ми е рядко, ама ще уважа Момоа пък.

Общи условия

Активация на акаунт