Номинации за най-голяма муня (тема 9)

  • 53 663
  • 693
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 3 677
И аз съм купувала две леви обувки, но от чужбина. Естествено, че не можах да го върна или подменя
Тези обувки ги е комлектовала някоя муня с две леви ръчички Simple Smile

# 496
  • Мнения: 24 775
Версията на ММ е, че хората знаели, че съм с два леви крака Smiley

# 497
  • Мнения: 7 233
Миналата година купих онлайн 2 чифта обувки, и двата леви чепика бяха по- големи от десните. Пишеше на самата обувка номер 37. Върнах ги.

# 498
  • Мнения: 32 472
Аз наскоро установих, че домашни чехли съм купила два леви.
Яд ме е. Те за 4 лв, ама ме яд. Вече ще гледам.

# 499
  • Мнения: 3 272
   Дъщеря ми решила да се грижи за здравето ми, накупила някакви витамини, магнезии, омеги, добавки и ми ги "предписа".
- Това за какво се пие? - гледам подозрителното едното.
- За каквото си мислиш, че ти има.
- Много професионален и изчерпателен отговор, няма що. За какво например?
- Ами, например... Ти мислиш ли, че ти има нещо?
- Много неща ми има, то от кое по-напред...
- Ами значи, пий! За това е.

Да вметна само, че завърши молекулярна биология. Добре сме си похарчили парите, хм, с баща й Simple Smile. Ето сега как разбира детето и обяснява.

# 500
  • Мнения: 32 472


Да вметна само, че завърши молекулярна биология. Добре сме си похарчили парите, хм, с баща й Simple Smile. Ето сега как разбира детето и обяснява.

Хи хи, ей това трябваше да и го кажете Grinning

# 501
  • софия
  • Мнения: 25 953
Е, биология е завършило детето. Не химия.

# 502
  • Мнения: 32 472
Аз ни химия, ни биология съм завършила, ама пак мога да ти отговоря за витамините. Пак бая съм чела.
Тук друг е проблема.

# 503
  • Мнения: 3 677
Не обичат да обясняват, толкоз.
Синът ми уж ме учи нещо да правя на лаптопа и ми казва: "Гледай мен и повтаряй, не мога да обяснявам сега."
Е, да ама на мен само очите ми правят два бързи кръга след ръцете му и...нищо.

# 504
  • Мнения: 13 723
Е, принципно е права щерката - точно магнезий и омеги общо взето за всичко, все ти трябват Grinning

И аз на майка ми понякога така давам добавки които съм купила за нея, между другото и тези две влизат в тях Grinning
- За какво ми трябва това??
- Пий го, трябва ти!
- А почивки трябва ли да правя?
- Мамо, няма да се измориш от това че си глътнала още едно хапче, обещавам!
И те така... Grinning На драго сърце бих обяснила, но тя така или иначе ще ме прекъсне по средата, познавам си я.

# 505
  • Мнения: 3 583
   Дъщеря ми решила да се грижи за здравето ми, накупила някакви витамини, магнезии, омеги, добавки и ми ги "предписа".
- Това за какво се пие? - гледам подозрителното едното.
- За каквото си мислиш, че ти има.
- Много професионален и изчерпателен отговор, няма що. За какво например?
- Ами, например... Ти мислиш ли, че ти има нещо?
- Много неща ми има, то от кое по-напред...
- Ами значи, пий! За това е.

Да вметна само, че завърши молекулярна биология. Добре сме си похарчили парите, хм, с баща й Simple Smile. Ето сега как разбира детето и обяснява.

Аз завърших медицина и две седмици по-късно братовчед ми удари лошо ръката си в лакътя. Беше ожулен, посинял, подут; той ходил в бърза помощ и му казали да слага йод и компреси. Прибира се момчето и пита новоизлюпената докторка какво да прави. Моят отговор беше: “О, ние за лакти не сме учили!”
И досега ме подиграват!

# 506
  • Мнения: 3 272
Е, принципно е права щерката - точно магнезий и омеги общо взето за всичко, все ти трябват Grinning

И аз на майка ми понякога така давам добавки които съм купила за нея, между другото и тези две влизат в тях Grinning
- За какво ми трябва това??
- Пий го, трябва ти!
- А почивки трябва ли да правя?
- Мамо, няма да се измориш от това че си глътнала още едно хапче, обещавам!
И те така... Grinning На драго сърце бих обяснила, но тя така или иначе ще ме прекъсне по средата, познавам си я.

   Ами, долу-горе и при нас така, само дето аз съм майката Simple Smile. Дъщеря ми знае, че и да обясни, такива информации ми влизат от едното и излизат през другото ухо. Защо да се хаби детето да обяснява на разсеяната си майка, дето все за собствената си работа мисли. Преценила - назначила.
   А дете си е само за мен. Млада жена е, скоро на 25 ще стане.

   Абаджиева, това с лактите е култово просто! Неслучайно си го спомнят Simple Smile.

# 507
  • Мнения: 3 677
   Дъщеря ми решила да се грижи за здравето ми, накупила някакви витамини, магнезии, омеги, добавки и ми ги "предписа".
- Това за какво се пие? - гледам подозрителното едното.
- За каквото си мислиш, че ти има.
- Много професионален и изчерпателен отговор, няма що. За какво например?
- Ами, например... Ти мислиш ли, че ти има нещо?
- Много неща ми има, то от кое по-напред...
- Ами значи, пий! За това е.

Да вметна само, че завърши молекулярна биология. Добре сме си похарчили парите, хм, с баща й Simple Smile. Ето сега как разбира детето и обяснява.

Аз завърших медицина и две седмици по-късно братовчед ми удари лошо ръката си в лакътя. Беше ожулен, посинял, подут; той ходил в бърза помощ и му казали да слага йод и компреси. Прибира се момчето и пита новоизлюпената докторка какво да прави. Моят отговор беше: “О, ние за лакти не сме учили!”
И досега ме подиграват!
Това щото никой не ти е предлагал да се обучаваш на живо Simple Smile
ММ беше вече завършил, работеше и чете един следобед за специалност. На другия край на дивана аз чета нещо си мое и го виждам как спира да чете, вдига поглед нагоре и си рисува нещо  във въздуха, пак чете, пак така...питам го, той казва, че си обяснява нещо по анатомията на лакътя. Тутакси скачам и предлагам да ме води в операционната, да отвори лакътя ми и да учи (бях напълно сериозна и предлагах себе си като тренажор, ама жив, както ще е в реалността). Казвам му: "В полза на науката и доктора, защо не?!" Той ме изгледа внимателно, мълча, мълча, пък рече, че не съм добре, ама наистина. Може и така да е. За друг доктор не бих го направила, де, само за моя си, другите да се учат на братовчедите Simple Smile

# 508
  • София
  • Мнения: 9 797
Относно обувките. Купих си нови преди седмица. Пробвах лявата и дясната и ги дадох на момичето, за да ги маркира. Явно има опит с Муни и преди да маркира обувките провери внимателно дали са един и същ номер и лява + дясна. Увери се, че няма грешка и маркира.

# 509
  • Мнения: 13 723
Стандартна практика е да проверяват, да не би някой клиент като е пробвал да не са прибрани правилно окомплектовани. То е мунско ако не провери... не че и това не съм виждала де.

Общи условия

Активация на акаунт