Номинации за най-голяма муня (тема 9)

  • 55 708
  • 732
  •   2
Отговори
# 525
  • Мнения: 13 769
Леле, не бих се сетила да правя така с обувките! Левият ми крак, особено след бременността, е половин до един размер по-малък от десния. Слагам подложки, че и памук в носовете съм слагала. Трябва много да внимаваш какви модели купуваш, защото понякога буквално ми се изплъзва от крака както вървя.
Виждала съм едни май дунапренени които се слагат в "носа" на обувката, те май повече са за обувки с остри върхове но си мисля че и за теб може да свършат работа... само не ме питай как се казват, мяркала съм ги като съм ровила да си поръчвам стелки но на мен не са ми трябвали и съответно не помня.

# 526
  • София
  • Мнения: 9 804
А на мен винаги ми е бил проблем голямото горнище за бански. Нямам с какво да го запълня. Ако си купя без подплънки, изглеждам направо плоска. С подплънки пък все се отварят и човек спокойно може да погледне под горнището, дори да не го иска.

Спомням си веднъж в гимназията бяхме тръгнали с мои приятелки на плаж край едно езеро. Аз нямах търпение да се похваля с новия бански - бях открила перфектното горнище, което не се отваря и в същото време гърдите ми изглеждат с един номер по-големи. Вървейки към езерото реших да ги попитам за мнението им и си вдигнах булзата нагоре, за да покажа банския. За моя изненада горнището неусетно се беше вдигнало нагоре и гърдите ми лъснаха голи-голенички. Едното от двете момичета ме скъса от подигравки.

# 527
  • Майничка
  • Мнения: 12 699
Времето лекува всичко.😉

# 528
  • Мнения: 1 737
Вратата на колата ми притисна десния палец. Ужасна болка. Цяла седмица мина, а още не мога да си закопчавам сутиена. И при връзване на връзки на обувки се усеща дискомфорт. Но пък знам за какво е най-важен палецът 😆

# 529
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 332
Попадат ми в Инстаграм разни memes - Cancer това, Cancer онова. Смешни са ми, но си мисля кой извратеняк си прави шеги с болестта... докато след дни ми светва, че става въпрос за зодия Рак. 🤦🏻‍♀️

# 530
  • Мнения: 2 136
Попадат ми в Инстаграм разни memes - Cancer това, Cancer онова. Смешни са ми, но си мисля кой извратеняк си прави шеги с болестта... докато след дни ми светва, че става въпрос за зодия Рак. 🤦🏻‍♀️

И аз вчера гледах клипче на което едно момче уж плаче и казва , че е загубил BFF то си и майка му се била обадила да му каже . Брата му бил на две и на края се усмихва и казва бъзикам се . Голяма гавра .

Последна редакция: чт, 30 май 2024, 09:12 от ֍₰꙳꙳ Alisa ꙳꙳₰֍

# 531
  • Мнения: 4 978
Онзи ден си гледам разни публикации и виждам "Трета бръснарка изкачи Еверест". И то два пъти. Викам си - браво, и по професии вече обявяват жените, не знаех, че толкова бръснарки са се качвали. Подминавам и го виждам за трети път, щракам да коментирам, отплеснах се и нищо не написах.

Ама то било "трета българка"!

# 532
  • Враца
  • Мнения: 2 399
Ох, с глас се смея на бръснарката!
Страшна професия, даже Еверест изкачват!

# 533
  • Мнения: 3 685
За днес не знам дали ще се разпиша, ама вчера пиша едно мнение в кулинарна тема и понеже надзъртам във форума на кратки почивки, а имах много интензивна и напрегната писмена работа,  попадам пак на мнението си, но не го разпознавам като мое. Изчитам го и си казвам "Гледай ти, и тази дама прави същото като мен, че даже и описва със същите думи!"  На второ четене видях, че мнението е мое Simple Smile

# 534
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 566
Изключително често ми се случва и то по няколко пъти
За днес не знам дали ще се разпиша, ама вчера пиша едно мнение в кулинарна тема и понеже надзъртам във форума на кратки почивки, а имах много интензивна и напрегната писмена работа,  попадам пак на мнението си, но не го разпознавам като мое. Изчитам го и си казвам "Гледай ти, и тази дама прави същото като мен, че даже и описва със същите думи!"  На второ четене видях, че мнението е мое Simple Smile
, особено в тази тема. Някой харесал моя издънка и аз започвам да чета с интерес, а по едно време си мисля - гледай ти, това можеше да съм аз...

# 535
  • Мнения: 24 785
Вчера купих маслини и вечерта установих, че ги няма. Другите покупки си бяха в торбата, само маслините са изченали.
Често ми се случва да платя и да си тръгна. Сигурно така е станало

# 536
  • Мнения: 2 136
Преди няколко дни пресявах пипер и чушки в градината . Наще ме карат във всяка дупка да слагам онова розовото за поповите изчадия . Окей . Взимам аз наскубания пипер взимам пакетчето и отивам . Гледам бяло викам си ,, Добре то и миналия път беше бяло '' . И след няколко дни свекито вика ти оня ден с кво ся и обяснявам . Че и свършех пакета . Вика ще ги изядат прасетата . И аз а ама как ще ги изядат знаеш ли колко много слагах и те вика хубаво си сяла ти ама то е било препарат за мана , а не за попови прасета . FlushedSweat Smile .  Голяма съм паточка .

Онзи ден пием кафе и събирам чашите да ги занеса на мивката , да обаче аз тръгнах да ги нося в тоалетната .

# 537
  • Мнения: 3 275
   Покрай тази бръснарка се сетих за една приятелка. Преди няколко години (десет по-точно, проверих Simple Smile) си шетала нещо из къщи и чула, че по телевизията говорят за някакъв кон. После чула "надървения кон" и се сепнала, но решила, че й се е причуло. Кой ще говори такива неща по телевизията. Но после го чула втори, трети път. Отишла, възмутена, да види за какво говорят тези хора. А то било за "годината на дървения кон" по китайския календар.

   Аз пък като се роди голямото дете, не знаех каква зодия е, защото не се интересувам от зодии. Впоследствие научих, разбира се, казаха ми. Но когато ме питаха за пръв път каква зодия е бебето, отговорих: "Ами, зайче е." Ето, това го знаех, че се роди в годината на заека.

# 538
  • София
  • Мнения: 19 448
Аз пък като се роди голямото дете, не знаех каква зодия е, защото не се интересувам от зодии. Впоследствие научих, разбира се, казаха ми. Но когато ме питаха за пръв път каква зодия е бебето, отговорих: "Ами, зайче е." Ето, това го знаех, че се роди в годината на заека.
Eee, Хиподил си имаха цял албум "На...дървени въглища"

Вчера се готвя да правя поръчка от iherb, до 10 ч. имаха намаление с 15 или 20%. Мунята уж готова с продуктите, но в последния момент да видя дали не са сменили адреса, ама телефона....и 10 ч. мина и замина.

Последна редакция: чт, 30 май 2024, 18:48 от Cuckoo

# 539
  • София
  • Мнения: 7 164
Закарвам колата на автомивка и след час отивам да платя и да я взема. Младежът ми подава ключовете и ми обяснява, че ми е подредил камъните на седалката до шофьорската Close. Гледам изумена и настоявам, че няма как да са мои, наум премятам кой от тийновете ще сложи два големи камъка в колата…тайно нарочвам дъщерята и планирам как ще ги сложа в ученическата й раница, да тежат на малката нахалница Flushed. Пред къщи като взех “камъните”, осъзнах, че са мумифицирани от зимата два броя едро авокадо, изпаднали кой знае кога.

Общи условия

Активация на акаунт