Номинации за най-голяма муня (тема 9)

  • 53 750
  • 693
  •   6
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 9 797
И аз забравих, че пенсионерите са получили пенсии и оставих тегленето на заплатата за понеделник. Пред банкомата се беше извила бая дълга опашка от старци. Наредих се и аз между тях. Някои теглеха от две карти - явно и на половинките си пенсиите - та хубаво си почаках.

А като се смени времето се изявихме  и двете с щерката. Трябваше ръчно да настроя часа на часовника в хола. Електронен е, с опция да показва температура, дата и т.н, но не е толкова умен, че сам да се пренастрои. И аз, щото нали съм по-умна от него, някак съм успяла да наглася и аларма за 11.25 ч всеки ден. Дни наред звънеше докато открия как да я премахна.
Забавното беше поредния ден с аларма, когато тя се включи, а щерката със слушалки с музика на ушите излезе от нейната стая, за да натисне копчето да спре да звъни алармата, но преди това уж не ме чуваше като й говорех нещо. Издаде се, че чува избирателно ( не, че не си го знам, но ми стана забавно как сама се издаде). Алармата звънеше слабо, аз едва я чувах в коридора, а тя в нейната стая със слушалките на ушите я чула.

# 76
  • Мнения: 13 723
Или просто е знаела че ще има аларма за изключване Grinning Не че едното пречи на другото де Grinning

# 77
  • Мнения: 2 936
Една колежка се беше редила повече от 20 мин. за кафе. Успала се и тръгнала за работа без да пие кафе. Минала покрай мола и влязла да си вземе кафе от вендинг машина. За нейн късмет се извивала опашка и тя се наредила, като през цялото време си мислила, че това е денят, в който никой още не е пил кафе. Grinning
Когато ѝ дошъл редът и вече нищо не виждала освен чаша с ароматно кафе......се оказала пред банкомат. Joy
Изпопадхме от смях когато дойде закъсняла, бясна, не пила още кафе и ни го разказа цветно. Joy

# 78
  • Мнения: 1 762
Активен шофьор съм от много години. Днес реших да ходя да си върша работа с тротинетката. Познайте дали не се наредих на бензиностанцията да сипя гориво.

# 79
  • Мнения: 387
Половинката ми прочела, че днес празник имал любимия ѝ космат приятел и реши да ме поздрави. Всъщност е деня на домашния любимец, а аз се чудя дали грешката е вярна...

# 80
  • Мнения: 2 132
Майка ми вика има олио на Кауфланд на 2 лв  ,, иди да вземеш 6 бутилки '' . Отивам аз взимам , минах касата отивам ии .. Гледам касовата близо 4 лв . бутилката . Викам мммного добре . Обаждам и се викам ти защо ме подвеждаш ? Та така ..

Изкарах си нови цайси уж да виждам . С тях и без тях все размацано виждам . Ами да съм гледала и аз .. .

# 81
  • Мнения: 387
Майка ми вика има олио на Кауфланд на 2 лв  ,, иди да вземеш 6 бутилки '' . Отивам аз взимам , минах касата отивам ии .. Гледам касовата близо 4 лв . бутилката . Викам мммного добре . Обаждам и се викам ти защо ме подвеждаш ? Та така ..

Изкарах си нови цайси уж да виждам . С тях и без тях все размацано виждам . Ами да съм гледала и аз .. .
Да не би цената да е била с някакво условие? Примерно Кауфланд карта или всяка втора да е на 2лв и тн? Понякога тези вериги правят такива условия и ги забутват в дребния шрифт - в Била така правят с маслото и редовно има оставени масла на касата като я има тази промоция.

# 82
  • Мнения: 9 183
С Кауфланд карта е 2лв.

# 83
  • Мнения: 2 132
С Кауфланд карта е 2лв.

Е сложих карта де . Винаги слагам

# 84
  • Мнения: 9 183
Ами понякога тъпите карти не се чекират, сигурно така е станало.

# 85
  • Мнения: 2 132
Ами понякога тъпите карти не се чекират, сигурно така е станало.

Неее на бележката пише, че имам отст. с карта + ми пише Ном на картата. Може би промоцията е била друг ден и за това . Като цяло никъде не го намерих изложено и случайно видях 2 стека и си го скъсах и си взех .
Ама пък не това е в началото и пише от понеделник до неделя .
Както и да е взех ги ама ме е яд . Здраве да е .

# 86
  • Мнения: 5 134
Ами понякога тъпите карти не се чекират, сигурно така е станало.

Неее на бележката пише, че имам отст. с карта + ми пише Ном на картата. Може би промоцията е била друг ден и за това . Като цяло никъде не го намерих изложено и случайно видях 2 стека и си го скъсах и си взех .
Ама пък не това е в началото и пише от понеделник до неделя .
Както и да е взех ги ама ме е яд . Здраве да е .
Понеже е пред мен каталогът - Златно добруджанско олио е на 1,99лв с карта до 12бр на клиент цялата седмица. Да не си взела друго? Не попита ли на информация защо?

# 87
  • Мнения: 2 132
Ами понякога тъпите карти не се чекират, сигурно така е станало.

Неее на бележката пише, че имам отст. с карта + ми пише Ном на картата. Може би промоцията е била друг ден и за това . Като цяло никъде не го намерих изложено и случайно видях 2 стека и си го скъсах и си взех .
Ама пък не това е в началото и пише от понеделник до неделя .
Както и да е взех ги ама ме е яд . Здраве да е .
Понеже е пред мен каталогът - Златно добруджанско олио е на 1,99лв с карта до 12бр на клиент цялата седмица. Да не си взела друго? Не попита ли на информация защо?

Патката видях чак като си тръгнах . Взех 6 бутилни . На бележката пише олио 22 лв и стотинки , а трябва да е 12 лв .
Касиерката ми беше позната и ще и пиша да я питам защо така се е получило

# 88
  • Мнения: 10 488
Поне ще имате олио за цяла година.

# 89
  • Мнения: 12 241
Шест бутилки олио за цяла година?! В сезона на салатите и пържените тиквички при мен заминават за малко повече от месец.

Общи условия

Активация на акаунт