Стилът ни според възрастта (40+) - лайфстайл тема за пораснали момичета. Април!

  • 152 445
  • 2 280
  •   1
Отговори
# 1 560
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
Змия, ето тук писах как си правя тампончетата
Витамин Е - https://www.iherb.com/pr/pura-d-or-professional-vitamin-e-oil-70 … -oz-118-ml/105256
Взимам едно тампонче за грим и го разрязвам на две , накапвам от маслото /то е с капкомер/ и слагам тампончетата под очите. Понякога даже заспивам с тях и ги махам по някое време през нощта. Спя предимно по гръб и не ми пречат . На шията и деколтето мажа директно върху крема. Държа го в хладилника , защото е голямо количество . Отсипвам си в по малко шише, защото като всяко масло гранясва на топло. За масажи е наистина страхотно.

Този крем на Нюкс ще го взема. Ръцете са ми в много добро състояние и се надявам да го задържа .
Поредните два панталона заминават обратно. Един на Сисли и един на Зара . 😂🙈
Днес е ужасен дъжд. Sad Аз съм с някакво възпаление и нещо съм се сдухала.

# 1 561
  • Мнения: 23 122
Само да кажа, че в Кения е много скъпо по принцип в нормалните магазини, не в гетата.Влизах там в разни магазини и цените бяха ужас.

# 1 562
  • София
  • Мнения: 11 768
Много ми се иска да се включа в срещата,но не съм сигурна,че ще успея.Ангажимент от миналия уикенд остана за този,а времето ни притиска.
Пролет и цветя-толкова ми е далечен този мотив в момента,предвид метеорологичната обстановка навън. Дано дотогава се оправи!
Магни жалко,че ти се е разминала Венеция!
Ех Сиска,как не идваш в събота,да съчетаеш със срещата!
Получих си обувките и се чудя,кои да оставя и кои да върна.
Скрит текст:

Купих си ето този крем,но не съм започнала все още да го ползвам.Става и за ръце и за крака.
Скрит текст:
И на Нукс крема си го запазих,може да го пробвам.
Total Eye Lift на Clarins ползвам от около месец.До момента не мога да кажа уау.Но отчитам и факта,че сваляйки килограми и лицето респ.зоната около очите се сбръчква,за шията да не говорим.Отделно не се наспивам като хората.Може би без него положението щеше да е по-зле около очите.

# 1 563
  • Мнения: 2 120
Крем на Нюкс от тази серия едва го измазах на лактите, не ми понесе на лицето. Изобщо каквото и да опитам на Нюкс - не е моето.

# 1 564
  • Sofia
  • Мнения: 1 794
Добре, че споменахте крема за ръце сутринта - тръгнах да вадя прибрана козметика за ММ, че пътува в командировка утре сутрин и какво да видя - чисто нов крем за ръце на Кларинс... А го купувах преди месец и специално го взех ...
https://douglas.bg/clarins-super-restorative-age-control-hand-cream-038646

# 1 565
  • Мнения: 3 013
И аз поръчах крема за ръце на Nuxe и по добрите отзиви на Ани, почистващият балм /поръчах розов - дано не съм сгрешила/
Промените, които отдавах на промените с възрастта / топли вълни, подуване .... / се оказаха предсърдно мъждене и трептене. Но изобщо не съм и подозирала - добре, че отидох на профилактични прегледи и се оказа, че проблема е в аритмията. От седем дена съм на хапчета за аритмия и разреждане на кръвта и всички неблагоприятни симптоми отшумяха още след първият прием.

# 1 566
  • Мнения: 23 122
Мдам, може да ми се смеете, но аз ходя и на кардиолог за профилактика.🤦🏻♀
Макадамия, хубаво, че си отишла и сте взели мерки, ще си добре!💋

# 1 567
  • Мнения: 3 013
Благодаря, ДХЗ  Two Hearts , дано - много бях притеснена тези дни ...само при мисълта, че е можело да направя емболия във всеки един момент ... и това от август, но неразположенията, които изпитвах бяха точно като при премено и мено .....

Последна редакция: вт, 23 апр 2024, 12:18 от macadamia

# 1 568
  • Мнения: 3 696
Macadamia, хубаво че си отишла Flowers Four Leaf Clover
Всичко ще е наред
Притеснихме се за теб като изчезна

Ali97, на мен първите ми харесват повече

Сакото Rokh HM e огромно, пътува обратно

Ани, да оздравяваш Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: вт, 23 апр 2024, 13:03 от Al Georgieva

# 1 569
  • Мнения: 28 795
Крем на Нюкс от тази серия едва го измазах на лактите, не ми понесе на лицето. Изобщо каквото и да опитам на Нюкс - не е моето.
Сирията Нйюкс повече от 91% от съставките са от естествен произход  -  мед, различни видове растения, бунгвелия, шафрани, опунция и пр., ....което значи и голяма вероятност за непоносимост и алергични прояви. Колкото и да ви се струва странно дерматоложката каза, че естествените съставки са по голяма предпоставка за неоносимост от синтетичните. Специялно тази серия аз не я харесвам, зелената за зряла кожа  - Нюксирианс, освен кремът за ръце. Имах и за лице дневен, нощен - отдиде в кофата. Отделно неприятния аромат на двата крема. И като допълнение естествените съставки имат по бавен и забележим ефект.
Макадамия, добре, че са открили проблема!
Скрит текст:
И аз бях на кардиолог, при мен тръгна висок пулс - ковид, разбъркани хормони. В крайна сметка и аз на конкорд.
ПП сега с Галка се срещнахме в едно заведение. Ама всеки беше с различна компания...! Grinning Дъждовното време предразполага към ядене! Blush

Последна редакция: вт, 23 апр 2024, 14:02 от mimi.7299

# 1 570
  • Мнения: 2 315
Ali97 , визуално първите ми харесват повече. Но, за обувки отдавна комфорта ми е водещ. Така че, моето предложение е да си оставиш по - удобните.
Няма достатъчно красиви обувки, които да компенсират страдалческото изражение на потребителката им Simple Smile.
macadamia, слава богу че са открили проблема навреме при теб.

# 1 571
  • София
  • Мнения: 4 332
Макадамия, бързо овладяване на проблема!
Съжалявам за перипетиите на момичетата, които бяха във ваканция.
Срещата е чудесно съвпадаща с 0 други ангажименти от моя страна, така че в събота идвам нетипично флорална в МаБейкър.

Колкото до петната, аз имам лунички по принцип и по ръцете ми от китките нагоре, където рядко слагам слънцезащита, стават доста изразени. Не ми пречат. Но това, което наистина ме дразни е кожата на врата ми - тъничка, макар и да имам къс врат, и на моменти като се погледна на снимки - тъжно ми става какво бабенце съм точно там.
Решила съм да слагам някакъв слънцезащитен крем за ръце от зор за аман, макар че с това често миене няма да е голяма защита, ако не подновявам (а не ми се носи и крем за ръце, който да мажа в и без това лепкавото лято).

Момичета, аз пак за спортните дрехи. Някоя от вас дали е взимала клин на Xexymix? Чудя се S дали са много умалени, че си имам неазиатски баджаджачки и дупе.

# 1 572
  • Мнения: 39 524
Макадамия, важното е, че проблемът е открит и са взети мерки!
Али, първите обувки много добре тушират луфта, който изпъква, ако краката не са прилепнали плътно по обувката. Ако и при теб е така- гласувам за тях.
Пепси, не спирам да гледам картината. Все едно е написана цяла книга на един лист!

# 1 573
  • Мнения: 2 315
mariat, "листа" е с приблизителни размери 2/4 м. По - точно размерите на триптиха са 2.2 x 3.89 метра и наживо е изключително впечатляващ. Но е факт, че е трудно да се обхване всичко изобразено в картината. Така че това интерактивното изображение е изключително полезно.

# 1 574
  • Мнения: 3 013
Момичета, пропуснах да кажа, че витамините от форумния колаген се усвояват много добре от организма, защото изследвах и витамини и всичките ми бяха много добре, а личната ми каза, че с толкова добри показатели на D3 не е виждала изследвания и даже се поинтересува какво взимам....Попитах за ретинола в новия колаген-стойностите не били притеснителни и мога да си го пия ако не ме боли корем.
Всичко от Беста ми пристигна-нямам забележки, в жегите ходих два-три дена със "змийките" и такава настинка си докарах, че още ближа рани.

Последна редакция: вт, 23 апр 2024, 15:02 от macadamia

Общи условия

Активация на акаунт