Стилът ни според възрастта (40+) - лайфстайл тема за пораснали момичета. Април!

  • 152 985
  • 2 280
  •   1
Отговори
# 1 965
  • Бургас
  • Мнения: 2 113
Light beam, и аз мисля, че не е момента за рискове и промени. В краен случай може да опиташ със шампоан оцветител или безамонячна боя, които да се отмият по-бързо при не добър резултат. Една хубава прическа обаче мисля, че ще отклони вниманието от цвета достатъчно добре. Тънки руси кичури са добър вариант за побеляваща коса, но при положение,че има на кого да се довериш (изпитан фризьор). Боята пък иска постоянна и честа поддръжка...

Последна редакция: нд, 28 апр 2024, 22:18 от sunny-n

# 1 966
  • Мнения: 5 454
Лайт, не знам от кой град си, но ако се решиш, търси добър колорист и ще се получи.
Дъщеря ми прави кичури преди половин година, много естествено стана при нея, замислям се и аз дали да не премина на такъв вариант, вместо боя.

# 1 967
  • Мнения: 8 204
Лайт, след доста смени на цветове, моя си естествен най-добре стои... На места съм 70% бяла, на други 40-50, т.е. мога да сменя цвета съвсем, но някка не ме влече вече.
Мисля, че ако искаш просто да скриеш бели коси, то избери максимално близък цвят, дори един нюанс по-светъл, не по-тъмен, че да не стане чернееща на тъмната основа.
Аз съм с номер 5, което уж светлее, името е Brown и си е точно това, спокойно кафяво, не шоколад, не кестен, не лешник...
Сигурна съм, че ше си прекрасна! Наслади се на празника и ако можеш, малко по-спокойно в работата Kissing Heart

# 1 968
  • Мнения: 39 673
И аз съм за един тон по- светла коса. Наистина сега не е време за експерименти. Заложи на шампоан оцветител и после го мисли.

# 1 969
  • Мнения: 7 455
Аз бих се боядисала. Много ми е важно добре изглеждаща коса.

# 1 970
  • Мнения: 29 072
Сега верно не е време за експерименти ама ако има побеляла коса няма да е готино, тъй че верно можеш да се пробваш с шампоан-оцветител!
Ако те направят с цвят максимално близък до твоя ще е добре да я боядисаш също!
Оф, и аз съм за къносване, ще трябва да се напъна заради Гърция!

# 1 971
  • Мнения: 3 788
Лайт, аз съм за боя, защото колкото и да е хубава една прическа, побелелите коси са си побелели и вида не е каквото ни се иска. По мое мнение косата е супер, ултра важна и като има бели коси тук и там и изглежда неподържано. Моля никой да не се засяга, но за мен е една неподържана коса разваля и най-прекрасната рокля.
Има добри салони в София и мисля ще се справят да имаш максимално естествен вид. Шампоан оцветител не е опция, защото изненадващо може да докара тъмен кофти цвят.
Новата ти рокля е много хубава, ще ти отива. Твой стил.

Хаши не те видях, но същите жълти лютичета съм сложила във вазата за празника.

Магни, много ми харесва как си влезла. Е това е стил Sunglasses
Обувките са много сини и точно това им е красотата и мисля ще се вържат супер със синьото ти сако. Бих носила такива с дънки и черна или бяла тениска

Ани, не те видях, но да - ти писа боулинг, а аз защо те пратих на боулинг със страхотната червена рокля не знам. И аз на Найк нося 39, ще стоят с костюма. Нося с подобни светъл ленен костюм и е добре.

Пауна е чуден, но да бях на 40 Joy и щях да го разхождам по нощните заведения.

Изгледах тенденциите - офиса е много мой и особено костюмите тип Мао, закопчани до врата. Ice Blue ми е любим, любим цвят - имам вискозен пуловер с дълги ръкави и копринена рокля, любими дрехи са ми.

Бледо розовия клематис и млечно цикламените мушката са прелест.

Вчера на срещата обясних как нямам проблем с обувки, ама как - щракам насам-натам и не трепвам, и днес от 2 часа ходене със sling back имам кървав мехур на единия крак и утре освен с джапанки не се виждам GrinningJoy
Мисля да метна обувките в контейнера за смет

# 1 972
  • Мнения: 2 804
Те тънките кичури и при мен се получаваха много естествено. На жизнена тъмно руса коса стоят добре. Тях поддържах за известно време преди описания гаф. Фризьорката беше една и съща. Просто тогава се престара, като за повод Joy
Добър колорист в София ще съм благодарна да ми предложите.
Живея в непосредствена близост. Фризьорката ми е в моя си град. Тя е същия цветотип, но по-възрастна от мен, около 60 вече. Все ми казва да не пипам. Тя самата не се боядисва. Има хубава гъста коса. Стои и добре на сините очи и бялата кожа.
... Ще ида при нея утре сутрин като начало. Познава главата ми добре и рядко прави гафове /просто аз съм злопаметна на тема коса Joy/. Официални прически на "светила" съм разваляла и отивала прясно изкъпана на събитие. С нея поне това не ми се е случвало.

Последна редакция: нд, 28 апр 2024, 22:59 от Light Beam

# 1 973
  • Мнения: 3 788
Копче, последната снимка най ме зарадва.
Приятна почивка!

Вчера полудях по роклята на Пепси и до преди малко рових онлайн. Резултата е 36 в любими Joy Ще преспя и ще видя блуза/тениска или рокля да си поръчам. Че и шалче си харесах Joy Луда работа.

Лайт, изтривам салоните, за да не изглежда като реклама. Най-добре при твоята си щом те познава Simple Smile

Последна редакция: нд, 28 апр 2024, 22:48 от Al Georgieva

# 1 974
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
Шампоан-оцветители съм ползвала Марион и Виктория Бюти. Вземи обаче някой рус цвят, че стават доста тъмни, а твоята коса е светло кестенява.

# 1 975
  • Sofia
  • Мнения: 1 820
Лайт, и аз съм на мнение, че трябва да се боядисаш. Небоядисаната коса разваля общия добър външен вид.
Какво съвпадение - тази рокля и аз съм харесала, но още не съм пробвала.

# 1 976
  • София
  • Мнения: 12 013
Не разбрах какъв е казуса с косата на Лайт, прегледах само последната страница.
Жива съм. Днес 25 км. пеша из Венеция.



Това са палтата на италианския флот от 1790 г. Бих носила такова с удоволствие.

И малко витрини






Зелената рокля е кожена.

А аз пазарувах като луд с картечница в БАТА.

Плюс едно кожено яке, което ще покажа върху мен в следващите дни.

Все още гледам в една точка, но ще се оправят нещата.

ПП: имам още обеци и колие от муранско стъкло и два шала - един памучен и един копринен.

Последна редакция: нд, 28 апр 2024, 23:05 от змия

# 1 977
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 679
Лайт, аз също съм на мнение , че е добре да направиш боя или кичури. Аз имам около 20 % бяла коса и все още се боядисвам само с безамонячна боя. Сигурна съм, че и кичури ще ти стоят много добре.
Като казахме боя само да вметна , че този корейски шампоан и балсам са чудни за боядисана коса. Направо огледална става. Моята коса по принцип е хубава и рядко се впечатлявам от продукти за коса. Но сега съм очарована. Толкова жизнена и гладка скоро не е била. Чак се изхлъзва от ластика.
https://kocos.bg/SHampoan-za-kosa-Lador-ACV-Vinegar-Shampoo--1-524
https://kocos.bg/Terapiya-za-Kosa-Lador-ACV-Vinegar-Treatment--1-904
Може да пробвате с малките опаковки. Аз първо взех тях, а сега вече големите Simple Smile

Ал, май ще се окаже, че и еднакъв номер носим. Simple Smile Мисля, че и със синия ленен костюм и шарената Зарена ще си отива Найка Simple Smile Коя е роклята на Пепси??

Копче , зеленото много ти отива!

Змия, много се радвам , че си добре!

# 1 978
  • Бургас
  • Мнения: 2 113
Копче, много е хубава зелената рокля и прекрасно ти стои!
Аз дълга съм носила само на бала и на кръщенето на малката Joy
Змия, наслаждавай се на макс, сега е момента Simple Smile
Днес и аз пробвах нов шампоан, който ме впечатли, но е специфичен, синьо- лилав за неутрализиране на жълтите оттенъци. На Oyster, който се интересува .

# 1 979
  • Мнения: 2 804
Благодаря ви за мненията и съветите, момичета Hug Много сте ми полезни по въпроса!
Змия, наслаждавай се на пътуването и не мисли косата ми! Нищо и няма. Обикновено обеляване от възрастта, което започва да се забелязва и ме кара да се дерзая за бъдещето и Joy

Бата са ми любими обувки. Последно от Прага си донесох техни обувки миналия април. Относих им се... и още ме е яд за една чанта, за която ми се досвидя... Търсих онлайн след това, но не я намерих.

Общи условия

Активация на акаунт