Висока жена, нисък мъж

  • 1 677
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58
От канбанарията на моите 47 години мога да кажа че ръста няма значение . Въпреки това всичките ми партньорки са били по-ниски от мен. Дали подсъзнателно съм избирал по-ниски или обратното. Мене са ме избирали да съм по-висок. 🤣. Какъв е вашия опит? Пречи ли ви "височината"?

# 1
# 2
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 899
Колко си висок?
Аз съм сравнително висока /170/ и честно казано не забелязвам мъже под 178-180. Та да, избирам високи. Съвсем съзнателно.

# 3
  • Мнения: 58
Колко си висок?
Аз съм сравнително висока /170/ и честно казано не забелязвам мъже под 178-180. Та да, избирам високи. Съвсем съзнателно.
Аз съм 172 см и като чета старата тема трябва да имам комплекси. Сигурно имам някакви но не съм на база височина. Но се чудя дали и аз подсъзнателно не съм си избирал по-ниски жени. Явно като са били повечето по-ниски не се е задействал този комплекс

# 4
  • София
  • Мнения: 35 113
Жените са те избирали, пич.
По- високите са те заобикаляли.

# 5
  • INFJ
  • Мнения: 9 365
Мен ме привличат по-високи и едри мъже. Харесвам силната мъжка енергия, и това е един от факторите. Покрай силна мъжка енергия, моята женска също става по-силна.
Ако си харесвал само жени, които са по-ниски от теб, отговорът е ясен.

# 6
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 899
Колко си висок?
Аз съм сравнително висока /170/ и честно казано не забелязвам мъже под 178-180. Та да, избирам високи. Съвсем съзнателно.
Аз съм 172 см и като чета старата тема трябва да имам комплекси. Сигурно имам някакви но не съм на база височина. Но се чудя дали и аз подсъзнателно не съм си избирал по-ниски жени. Явно като са били повечето по-ниски не се е задействал този комплекс

Ооо, със сигурност имаш комплекс. Иначе тази тема нямаше да я има...

# 7
  • Мнения: 2 191
Когато бях на 20 се загаджих с едно момче с една глава по-ниско от моите 172 см.
След като мина първоначалното опиянение започнах да осъзнавам, че много се дразня че все го гледам отгоре. Чувствах се ужасно, защото е много повърхностно, но наистина ми беше някак некомфортно.
Имам едно особено приятно чувство, когато мъжът е по-едър от теб, чувствам се все едно защитена, закриляна като ме прегърне.

Ами предпочитам по-високи от мен мъже.

Общи условия

Активация на акаунт