Пазаруване от about you - тема 28

  • 54 650
  • 804
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 551
Зависи от модела. Аз съм взимала от АУ и са били умалени.

# 661
  • Мнения: 495
Да ги похваля. На 17.04 върнах кецове Мустанг като рекламация поръчани в началото на октомври 2023. Страничния кант на подметката се отцепи от самата подметка. Снощи са изпратили имейл с потвърждение на връщането.

# 662
  • Мнения: 634
Няма ли да пуснат инфлуенсърски код? Натоварих няколко рокли, но не ме устройва общата сума.
С ваучера за рд набързо напазарувах само за децата, за да не се изчерпат номерата.

# 663
  • Мнения: 3 813
20% ли беше ваучера за РД? Моят мина вече, обаче нямам спомен, защото май тогава нищо не ми трябваше. И още нещо, тоя ваучер съчетава ли се с други намаления и тн, тоест 20% всякак ли е или пак с 200 условия?

# 664
  • Мнения: 20 239
Моята поръчка с кода са я разделили на три части, не ми се беше случва досега. Мисля че бяхте споменавали че са започнали тази практика.
Не ми върви с тия Ню баланси, от сума ти време чакам да се появи по голям размер в сайта, но ц, всичко изчерпано, че и от другите цветове.
Поръчах от Обувки, на по-висока цена, те ми изпратили по-малък номер от поръчаният🤦 На кутията е правилният номер, на маратонките вътре е по-малък. Абе чудя аз, се защо и при този номер ми опират пръстите отпред, а то....
Егати упражненията и парите значи, за откриване на подходящия чифт.
Вчера ходих пак в мола да видя какво има и да пробвам, Йоко, открих подходящите маратонки за теб, ще ти ги пратя на лично.
Тета, душко, снимах за теб да видиш какъв асортимент има по магазините, общо взето едно и също навсякъде, 4-5 модела само. На едно място от 574 имаше малко повече от мъжките, но пък нямаше малки номера:
Скрит текст:
















Последна редакция: чт, 25 апр 2024, 09:36 от Lemy

# 665
  • Мнения: 2 551
Има инфлу код , но е скромен. Преди няколко поста го бяха дали. Ето го пак

# 666
  • Мнения: 759
Да ги похваля. На 17.04 върнах кецове Мустанг като рекламация поръчани в началото на октомври 2023. Страничния кант на подметката се отцепи от самата подметка. Снощи са изпратили имейл с потвърждение на връщането.

Е аз чакам 5та седмица. Вече им писах, че ще пусна жалба до КЗП, за неправомерна политика. Не може толкова време аз да нямам нито продукта за който съм платила, нито сумата, която съм дала.

# 667
  • Мнения: 495
Blue`Sky, точно вчера си мислех за теб. Щях да ти пиша да питам какво е станало с твоята рекламация, но после ми излязоха други неща и отложих. Нямам обяснение защо толкова са те забавили. Аз като им писах на мейла много скоростно ми изготвиха документите за връщане. И тази сутрин пак се изненадах приятно, като им видях потвърждението.


Леми, моята само на 2 части са я разделили. Явно не са могли да набухат обувките при другите неща.

# 668
  • Мнения: 3 991
Леми,
нагледай и магазин Sport box за NB, а ако си от София, отиди и до магазина, че не всичко им е качено на сайта. Имат неща различни от масовката, но с цените не са много ОК, не правят намаленията на Абаут или ще ми кажеш, на редовна цена всеки знае Smiley

# 669
  • Мнения: 20 239
Благодаря ти, не ги знаех, отивам да разгледам.👍
Между другото в мол Парадайс, в новооткрития магазин на Peek & Cloppenburg мернах, че има дрехи на марки от АбаутЮ. Не съм разглеждала подробно, само надникнах и видях Онли и разни други, така че ако някой иска първо да пробва нещо, преди да си го поръча, може да се разходи натам.
Скрит текст:






# 670
  • Мнения: 1 940
Незнам защо всички харесват толкова  new balance 🙂не са много качествени не припрокриват цената си .

# 671
  • Мнения: 3 189
И аз връщах 3 модела Simple Smile не се спогодих с тях .Но пък разни крака Simple Smile))))

# 672
  • Мнения: 675
За РД има екстра намаление 20%, не се съчетава с нищо и не важи за всички артикули.

# 673
  • Сливен
  • Мнения: 4 084
Да дам отчет

Дамското яке е супер,с очилата нямах изненади,имам подобни но друг цвят,само че дойдоха само с меко калъфче.
Мъжкото яке май наистина ще се окаже умалено,довечера ММ ще го пробва.Иначе е хубаво,пролетно,доста е леко за кожено и с интересна подплата.

# 674
  • Мнения: 3 813
За РД е 20%, не се съчетава с нищо и не важи за всички артикули.
АЮ не обичат рожденните дни, включещо и собствения си 😃

Общи условия

Активация на акаунт