Да си разтълкуваме съня - 13

  • 1 593
  • 39
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 667
Здравейте, снощи сънувах бухал 🤔
Стоеше на дървото и ме гледаше, а аз отдолу после не помня … като влязох в съновника лошо ми стана

# 31
  • Мнения: 32 090
Здравейте, снощи сънувах бухал 🤔
Стоеше на дървото и ме гледаше, а аз отдолу после не помня … като влязох в съновника лошо ми стана

Ти пък. Зависи в кой съновник си влязла.

https://sanovnik.bg/n-106778-%D0%97%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B5%D0%B … D0%B0%D1%82%D0%B0

а в друг
"Да видите бухал в съня си е символ на мъдростта, вътрешната сила и изобретателност."

# 32
  • Мнения: 667
Здравейте, снощи сънувах бухал 🤔
Стоеше на дървото и ме гледаше, а аз отдолу после не помня … като влязох в съновника лошо ми стана

Ти пък. Зависи в кой съновник си влязла.

https://sanovnik.bg/n-106778-%D0%97%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B5%D0%B … D0%B0%D1%82%D0%B0

а в друг
"Да видите бухал в съня си е символ на мъдростта, вътрешната сила и изобретателност."

Да да така е права си ❤☺

# 33
  • Мнения: 156
Здравейте,
Предстои ми лицево-челюстна хирургична интервенция с упойка и седация, при която ще ми бъдат извадени всички долни зъби.
Уплашена съм, защото сънувах, че съм оплешивяла и там където ми е паднала косата много ме боли.
Имам съновник и според него е лошо.

# 34
  • Мнения: 32 090


Да да така е права си ❤☺

Също така и аз съм сънувала бухали и не помня нещо лошо да е ставало после.

# 35
  • Мнения: 955
Нужна ми е помощ. Моята майка сънувала баща ми за пръв път от 13г. Сунувала го строен, млад , красив и че го води в болница. Там излязал от някаква кабинка чисто гол. Тя го попитала защо е гол, той й казал, че така са му казали. После го попитала" ти пиян ли си" и той казал да.
Какво означава според вас този сън.

# 36
  • Мнения: 2
Здравейте, дами.
Пак съм аз и моите странни сънища.
В преден пост ви бях споделил, че имам проблеми с жената която обичам и сме разделени към момента.
Чуваме се често с нея.
Снощи я сънувах.
Тя ме чакаше на един паркинг доста дълго време.
Аз вършех някаква работа и в същото време говоря по телефона с една нейна приятелка.
Споделям и за проблемите ни и започвам да плача.
В същия момент, някак си, сънищата се преплитат и виждам баща ми(жив е) в една стая много тъжен започва да плаче за майка ми ( починала преди 9 години).
Аз се опитвам да го успокоя, но в съня ми, тя е жива.
Просто не е сред нас.
Най-странното е, че образа на майка ми и приятелката ми някак си се сляха в един.
След което двамата с баща ми продължихме да плачем.
Разбирам, че е супер объркващо и странно.
Ако някой от вас има мнение, моля ви да сподели.
Чувствам се адски странно и объркано.

# 37
  • Мнения: 32 090
Сънуваш я, защото ти липсва. Нормално е. Може да я сънуваш всякак.
Плача насън е нещо хубаво, това от лични наблюдения.
А смеха е лошо.
Но щом си плакал, пък и други е много добре.
Наблюдавй какво ти се случва.
Понякога нещо може от съня да се случи след 3,5,10 дни, но може и до месец два.
Обаче съня ти  може да значи, че просто насън се облекчаваш. Тоест психиката ти изхвърля, чрез този плач отрицателните насъбрани емоции.

# 38
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 217
Какво означава да сънуваш стари, отминали неща и живот, които няма как да се върнат? Университет, работа, приятели?
Или странна група хора може би и сатанисти, които те следват, хващат и изпълняват ритуалите си?

# 39
  • Мнения: 32 090
Какво означава да сънуваш стари, отминали неща и живот, които няма как да се върнат? Университет, работа, приятели?
Или странна група хора може би и сатанисти, които те следват, хващат и изпълняват ритуалите си?

Да не би да имаш стрес в живота си, че сатанисти сънуваш?
Може да значи, че някой ще те накара да свършиш нещо, което не искаш примерно.
За университети, работа ,приятели - всички сънуваме тези неща. Може би за университета значи, че трябва да си припомним нещо. Или пък ни  предстои да усвоим някакъв урок.

****

Аз тази нощ сънувах починалата си баба. Готвеше, аз и помагах. После ме изпрати на гарата и ми даде баница с месо.
Имаше и в съня трупове на умрели котки. Пред къщата на леля ми. Дъщерята на баба ми.

Общи условия

Активация на акаунт