Термин Декември 2024 ❤️

  • 23 349
  • 887
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 63
Честит Петък! ❤
Днес мина и моя първи преглед и се видя сакче с ембрионче 🙈 Отговаряме си точно на седмиците, но върви малко по-едричко, което било добре. Още сме малки за сърдечен ритъм, но след 2 седмици се надявам да чуем сърчицето 🥹🙏
Доктора каза да продължавам с фолиевата киселина, но по възможност да сменя на метилирана. Друго каза, че няма нужда за сега.

# 76
  • Мнения: 121
Дами, какво да провя с гаденето и повръщането.. По цял ден ми се гади, сутрин и вечер повръщам.. отвратително е. Вмомента пия лимонада Tired Face Всичко това ме изтощава.. постоянно ми е зле.. а и работя все пак..

# 77
  • Мнения: 27
Момичета пия ФК обаче ми изписаха и Феми Флора допълнително, заради ходенето до тоалетна. Обаче чета на състава му, че съдържа и то 400мг фк. Е сега да спра ли другата фолиева?

# 78
  • Мнения: 63
Момичета пия ФК обаче ми изписаха и Феми Флора допълнително, заради ходенето до тоалетна. Обаче чета на състава му, че съдържа и то 400мг фк. Е сега да спра ли другата фолиева?

Здравей!
Виж рецептата да не са изписали свещичките за вагинално приложение. Ако са капсулите за пиене по-добре направи един курс с Феми флора и после се върни на другата Фолиева киселина ( за да не стават 800мкргр на ден) Ако не си сигурна се консултирай с АГ-то Simple Smile (аз съм фармацевт и за това си позволих да се намеся 😅)

# 79
  • Мнения: 27



Момичета пия ФК обаче ми изписаха и Феми Флора допълнително, заради ходенето до тоалетна. Обаче чета на състава му, че съдържа и то 400мг фк. Е сега да спра ли другата фолиева?

Здравей!
Виж рецептата да не са изписали свещичките за вагинално приложение. Ако са капсулите за пиене по-добре направи един курс с Феми флора и после се върни на другата Фолиева киселина ( за да не стават 800мкргр на ден) Ако не си сигурна се консултирай с АГ-то Simple Smile (аз съм фармацевт и за това си позволих да се намеся 😅)

Капсули за пиене са. Благодаря за съвета! Така ще направя. Ще спра едната фолиева киселина и ще пия само това феми флора прибиена.АГ не ми дига нещо 😒

# 80
  • Мнения: 24
Здравейте на всички Simple Smile
Включвам се и аз към мамите, чакащи бебчета декември Simple Smile
На 35 съм и ми е първа бременност. по приложение съм с термин на 07.12. Самата аз съм декемврийско чадо и много се кефя Simple Smile)))
Имам адски много въпроси и притеснения, но като ви чета явно са си нормални.
Аз съм на фраксипарин, тъй като си имам доказана с изследвания тромбофилия. Има ли и друга мама така?
Също така тъкмо бях си изградила някаква рутина за кожата и сега тотално се омешах. Една от мацките беше споделила, че й е страст, та ще се радвам да обменяме опит Green Heart
Бях на преглед в понеделник и се видя сакче и сякаш единични пулсации, но още било рано, та не мога да се зарадвам напълно още.
Аз също имам малки миомни възли в стената на матката, както и операция опреди за отстраняване на предишен голям (5 см). Но док каза, че сега тези не го притесняват.

# 81
  • Мнения: 8
Дами, какво да провя с гаденето и повръщането.. По цял ден ми се гади, сутрин и вечер повръщам.. отвратително е. Вмомента пия лимонада Tired Face Всичко това ме изтощава.. постоянно ми е зле.. а и работя все пак..


И аз съм така , добре че съм хоум офис.. гади ми се през целия ден кажи речи и съм отворена за съвети 🥲🥲
Малко в момента ме облекчава чай от джинджифил, пробвай и ти и дано помогне

# 82
  • Мнения: 651
https://youtu.be/F_ssj7-8rYg?si=nE2ZfCqu877gcOIE

Едно интересно видео какво става с тялото Simple Smile


Чай от джинджифил потвърждавам Wink  Сода..соленки, лукчета или длуго за смучене.


Аз пък 2 дни се чувствам добре и чак се притесних..и главата не ме е боляла и не ми е ставало лошо. Има ли някой друг, който има непостоянни симптоми? Нямам търпение за понеделник за прегледа Simple Smile

Последна редакция: пт, 12 апр 2024, 18:57 от falan1

# 83
  • Мнения: 61
https://youtu.be/F_ssj7-8rYg?si=nE2ZfCqu877gcOIE

Едно интересно видео какво става с тялото Simple Smile


Чай от джинджифил потвърждавам Wink  Сода..соленки, лукчета или длуго за смучене.


Аз пък 2 дни се чувствам добре и чак се притесних..и главата не ме е боляла и не ми е ставало лошо. Има ли някой друг, който има непостоянни симптоми? Нямам търпение за понеделник за прегледа Simple Smile
И аз съм така и с предните бременности бях така общо взето ден с ден няма 😀🤷♀

# 84
  • Мнения: 914
Здравейте и от мен, аз днес се чувствам като ударена с парцал. Един с един ден нямам много постоянни симптоми сякаш. Ту са ми гадни някакви храни, ту си хапвам без проблем. Гърдите ту са тежки, ту не. Миризми доста усещам и ме дразнят.

Миналата бременност бях с фраксипарин от самото начало, тогава бях инвитро и бях ходила по хиляди изследвания. Сега стана непредвидено и неочаквано, сигурно пак ще бия инжекции, но докторката каза, че след следващия преглед ще ме изпрати на специалист Thinking каза хематолог или ангиолог (май), къде ще го търся....

# 85
  • Мнения: 121
Edit: Толкова сте мълчаливи, че се налага да си редактирам коментара, за да напиша нещо.. Grinning Има ли дами, които пият PreMama duo? Или имате ли мнение за тях.?

Радвайте се на непостоянните симптоми.. Joy На мен денонощно ми е лошо от 3дни насам и гърдите ще ми се пръснат, а и спокойно има време, доколкото наблюдавам съм най-напред с дните, с термин по приложение 1.12.. Вмомента съм безобразно гладна и в същото време ми идва да по*ърна.. не знам какво да правя

Последна редакция: сб, 13 апр 2024, 20:30 от Барби23

# 86
  • Мнения: 63
Здравейте дами въпроса ми е към пушещите мами как се справяте с цигарите отказахте ли ги напълно или намалихте?

# 87
  • Мнения: 27
Здравейте дами въпроса ми е към пушещите мами как се справяте с цигарите отказахте ли ги напълно или намалихте?

Аз ги спрях напълно, много е трудно. Пуши ми се постоянно. Спрях и кафето и колата, защото не мога да ги пия без цигари...но този път съм решила живот и здраве изобщо да не ги почвам отново и без това са 7лв вече 😁

# 88
  • Мнения: 19
Привет,

И аз се включвам. Терминът ми по онлайн калкулатор е на 5ти декември.

# 89
  • Мнения: 97
Здравейте дами въпроса ми е към пушещите мами как се справяте с цигарите отказахте ли ги напълно или намалихте?

Спрях да пуша напълно, като видях двете чертички.
Разкарах и навика да си пийвам по една малка ракийка или чаша винце през вечер..
Сега остава и някакси психическия стрес да огранича, ама за тая цел май трябва да хващам гората Sweat Smile

Общи условия

Активация на акаунт