майки от кр. поляна или зап. парк

  • 7 953
  • 219
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 150
Цитат на: Bezhy
Цитат на: mickey
хей мами Simple Smile малко късно видях темичката.
Аз съм до Тина Киркова, пред стадиона и си чакам бебчето през Юли, аможе и Юни както то си реши Simple Smile)

с теб сме се срещали и в юлската темичка, помниш ли ме?  #Milti


туко що проверих та да не се изложа Grinning  и се канех да ти пиша ама ти ме изпревари, много си бърза Simple Smile , каде живееше че от толкова четене се обърках?

# 151
  • Мнения: 1 517
Малее колко сме много  Hands Clap
ще резервирам някой парк за срещата Laughing

# 152
  • Мнения: 1 150
Цитат на: karla
Малее колко сме много  Hands Clap
ще резервирам някой парк за срещата Laughing


В Буримечката, има доста мами през лятото #Milti

# 153
  • Мнения: 1 022
Цитат на: mickey

туко що проверих та да не се изложа Grinning  и се канех да ти пиша ама ти ме изпревари, много си бърза Simple Smile , каде живееше че от толкова четене се обърках?


В западен парк, ама ходим на Бялото на разходка и да играе малкия, близо сме до предпоследната спирка на 10 трамвай

# 154
  • Мнения: 1 150
Цитат на: Bezhy
Цитат на: mickey

туко що проверих та да не се изложа Grinning  и се канех да ти пиша ама ти ме изпревари, много си бърза Simple Smile , каде живееше че от толкова четене се обърках?


В западен парк, ама ходим на Бялото на разходка и да играе малкия, близо сме до предпоследната спирка на 10 трамвай


Аз съм между 10 - та полоклиника и Т.Киркова , още не мога да свикна с "Св. София"

# 155
  • Мнения: 1 381
Цитат на: A.A.M.Belev
Айде сега няма да ми се сърдите Mr. Green  #Silly Я по-добре виж в красива мама диетата и запрятай ръкави-да се изненадаме взаимно Grinning


е дай линк де.Там има много диети,. Аз от миналта седмица съм почнала НВД+лунна+фитнес, но още е рано за резултати

# 156
  • Мнения: 488
Ето тука може да ме видите мен и моето бебе:http://community.webshots.com/user/malko_kote

# 157
  • Мнения: 1 038
Цитат на: Малко_коте
Ето тука може да ме видите мен и моето бебе:http://community.webshots.com/user/malko_kote


Тебе те знам бе мила,много 4есто даже  се разминаваме,но като не се познаваме ли4но,ти си една слаби4ка и висо4ка дето се едно не си раждала.Ама аз нямам снимки да ви покажа.
По принцип разхождам един 4ерен мини пин4ер,ако нещо може да те подсети. Rolling Eyes

# 158
  • Мнения: 136
Здравейте мамчета и бебчета. Много сте готини всички. За съжаление ние живеем в Люлин но всеки петък и събота сме в квартала при вас. Там живее майка ми и аз там съм израстнала. Живея близо до рамстор в блока на бившата сладкарница Захарно петле. Едно време учех в 135 соу. Някоя от вас да е учила там? Ще се радвам и аз да дойда на срещата ви като се затопли. Целувки на бебоците.

# 159
  • Мнения: 429
леле един дан ме нямало и вие сте се удвойли като бройка и сте изписали цял роман. Май докото се затопли ще сме толкова народ че и парка няма да ни събере.

# 160
  • Мнения: 429
маи сме доста и тези дето сме съвсем близо около последната спирка на 10. Нямам търпение да се запознам.

# 161
  • Мнения: 772
Цитат на: mirtama
маймунке ти просто ме изненада страшно. Ако наистина е така то светът е по-малък от колкото човек си мисли.  По какво си преподавала. Ако си била н амоя курс 100% те знам, дори и да не си била с нашата група.


Миртама,
 Thinking Ами да си кажа ли? Да не вземем да си говорим на Вие или да не си говорим? Е, шегувам се, надявам се, че няма така да стане Laughing - старогръцки. Мисля, че имах 2 групи тогава и 1 друга жена водеше на останалите, с която дори аз не се познавам много-много, защото работи по принцип в БАН.

А я да ви питам и нещо практично: ако ползвате детската кухня срещу църквата, кажете ми, моля, тя нали е млечна? откога тоест може да се запише бебчето и има ли нужда от предварително записване (в смисъл да се чака ред няколко месеца), както се говори за кухните по принцип? Мерси

# 162
  • Мнения: 1 809
Цитат на: Majmunka
А я да ви питам и нещо практично: ако ползвате детската кухня срещу църквата, кажете ми, моля, тя нали е млечна? откога тоест може да се запише бебчето и има ли нужда от предварително записване (в смисъл да се чака ред няколко месеца), както се говори за кухните по принцип? Мерси

Здрасти!
Не, кухнята не е млечна, за съжаление.Преди е била-незнам точно кога
На мен ми казаха да взема бележка от педито на детето и да занеса акта й за раждане и мота лична карта-когато навърши 9месеца, пък да започна да взимам храна, когато е на 10мес. Искат още 30 бурканчета с винт на Ганчев или Ам-Ам ...изчистени от етикети и лепило и без ръжда по тях  Confused  + 60 капачки пак на винт и без ръжда.  Tired
Отидох, занесох им всичко и ми предложиха да взимам от следващата седмица  храна.
Съгласих се, платих за купони за един месец и така...
В момента купоните са 17лв. за цял месец.
Заверяват се от предната седмица за следващата.
Ама на вас още ви е рано... Whistling

p.p.Извинявай, забравила съм да напиша бройката на бурканчетата Embarassed поправих се:wink:

# 163
  • Мнения: 772
Цвети, мерси много за инфото! да, раничко ни е още, но 60 капачко от детски бурканчета ли трябват? то тях може би отсега трябва да почна да ги събирам, или всъщност като почнат пюретата, това са 2 месеца. а колко бурканчета? или май всеки ден си носиш празни, те ти дават пълни

# 164
  • Мнения: 1 517
Цитат на: Majmunka
Цвети, мерси много за инфото! да, раничко ни е още, но 60 капачко от детски бурканчета ли трябват? то тях може би отсега трябва да почна да ги събирам, или всъщност като почнат пюретата, това са 2 месеца. а колко бурканчета? или май всеки ден си носиш празни, те ти дават пълни

30 бурканчета и 60 капачки/на винт/
капачки се продават ама бурканчета не съм виждала Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт