Пролет, птички, сбъднати мечти, греят вече две черти ! ~бебеправене 603~

  • 34 248
  • 1 075
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 794
Ванила Извод - все тая как се чувстваш. , абсолютно ! Grinning
Golden напълно съгласна!

# 1 051
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 749
Шантал, кофти, но поне се е установило причината.

Flowering, док не знае кое как ще подейства. Както казах имам позната която прави 5 или 6 инсета и забременя.
Или инвитро ще стане ...

Голдън, беше в фб някаква Румяна Каракостова, тук съвпада фамилията.

# 1 052
  • София
  • Мнения: 3 050
значи.... няма да го мисля изобщо, ще си се обичаме, пък то ако е писано да стане ще стане... ай сиктир вече ми втръсна...
записах си час за ендро за другата седмица, мисля, че мина достатъчно време от последната стимулация да проверя хормона

# 1 053
  • Мнения: 123
Не съм Румяна . Само 1 жена ли в България е Каракостова? 😅

# 1 054
  • Мнения: 2 627
АА, стискам палци за утре! ☀️❤️🍀

Щях да си взимам ферокод, но няма да имам нужда. Най-накрая го вдигнах. Иначе постих една седмица, а след това всеки днес агнешко. 😅

# 1 055
  • Мнения: 5 442
Аз другата седмица съм при АГ за да направим един профилактичен преглед и да видим какво ще излезне. Отдавна не сме се виждали с него и даже идеята ми беше да си започнем опитите без следене, защото ми е втръснало от лекари, болници и диагнози .... но няма да се получи.
Аз и друг път съм казвала, че 2018 ме оперираха от голяма миома и сега се опасявам, че може да се е появила нова.
Съответно ще си мина чинно на преглед и ще видим какво ще стане.
От сега съм се вкарала във филма, че ако има миома и се наложи нова операция + периода на изчакване след това, при моите вече 37 години не изглеждат много розови нещата.

# 1 056
  • Мнения: 515
Даааа, сега проверих Теди седи зад профила на karakostova84 вече на 100% съм сигурна, с две думи да не и се връзваме Grinning

Рокет, колко се чака след операция за миома?

# 1 057
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 749
Рокет, в Ст Загора ли ходиш и при кой? Аз все пак искам и док от тук , но ходих при няколко... Може и на ЛС да пишеш

# 1 058
  • Мнения: 1 418
Rocket моята най-добра приятелка 4 години не можеше да забременее, правиха опити за второ дете. Откриха й миома, оперираха я и след възстановяването забременя много бързо , роди на 38 г. Така , че не бързай да си мислиш най-лошото.

# 1 059
  • Мнения: 136
И аз се включвам най-накрая наваксах с четенето.
Стискам палци палци на всички! Надявам се да ни зарадвате в следващите дни.
Аз днес имам час при АГ ще видим дали съм изчистила гъбите Sad
И дали е имало изобщо О този месец.
Утре пък ще пускам железен панел и витамини, дано съм качила стойностите.
Днес си купих FH pro за жени, а ММ започна вече FH pro за мъже. Имам надежди, че тези добавки са качествени и ще подобрят стойностите и при двамата.

# 1 060
  • Мнения: 5 442
Golden, препоръката на повечето лекари е да се изчака от 3 до 6 месеца след миомектомията. Ние реално започнахме опитите точно на 6ти месец, но ни отне 1 година, за да стигенм до желания резултат.

Наси, аз си ходя от години само при Иван Иванов и Божидар Василев, като и двамата бяха на секциото ми.
Сега ще съм при Иванов просто защото за него имаше по-ранен час, а и реално той следи първата ми бременност.
Не съм сигурна обаче, че някой от тях е подходящ при репродуктивни проблеми.

# 1 061
  • Мнения: 1 846
Аз нямах период на изчакване след последната ми хистероскопия . Започнахме с опитите още следващия месец . Изришно попитах колко време трябва да се изчака и док каза - до следващия цикъл . Може би зависи колко е голяма миомата . Моята беше близо 3 см субмукозна . При лапароскопия знам , че се чака няколко месеца .
Flowering , не виждам защо се притесняваш , че фоликулът е само един . За инсеминация точно толкова ви трябва . Кломифена подпомага нарастването и евентуално може да засили качеството , но това е много според зависи . За образуване на повече Ф се използват други медикаменти , което е излишно при инсе . На теб броени ли са ти АФ ? По колко образуваш ?

Последна редакция: ср, 08 май 2024, 14:50 от 💐💐Sunshine_00💐💐

# 1 062
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 749
Ние нямаме уж репруктивни , Рокет. Не правим инвитро или инсе.
Даже Станулов ни прати за естествена бременност.
Била съм при Иванов. А ако говориш за това че съм с няколко спонтанни аборти. Кофти е да , той няма свободни часове.

# 1 063
  • Мнения: 515
И аз след оперативна хистероскопия нямам период на изчакване, затова попитах. Казаха да започнем опити веднага. Не знам при момата дали не е същото, може би зависи от лекаря.

# 1 064
  • Мнения: 5 442
Моята миома беше субсерозна към интрамурална, от външната страна и си беше половин секцио операцията. Grinning
Общо взето на косъм успяха да я махнат, без да засягат кухината на матката.
Предполагам хистероскопиите са за вътрешни миоми.

Общи условия

Активация на акаунт