Новия закон за семейството

  • 16 417
  • 141
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 125
Бблагодаря за отговора,но ако остана на работа във втората година от майчинството,ще получавам ли заплата + едното майчинство,както досега-заплата и половина?

# 76
  • Мнения: 3 336
Получава се заплатата плюс половината майчинство през втората година, всъщност във всеки момент след 9-тия месец на детето, в който се върнеш на работа.

# 77
  • Мнения: 983
И аз сега прочетох съдържанието на подписката. То 20 % от нещата да станат пак ще е добре. Ще стискаме палци, ако може с друго ще помагаме.

# 78
  • Мнения: 3 336
И аз сега прочетох съдържанието на подписката. То 20 % от нещата да станат пак ще е добре. Ще стискаме палци, ако може с друго ще помагаме.

Другата седмица вероятно ще имаме среща с фирмите за градски транспорт в София /ще започнем оттук, за да дадем пример на другите общини/, за да договорим как и могат ли да станат нещата, които искаме Wink

# 79
  • Мнения: 983
 Praynig Дано да се получи нещо. Аз в Пловдив се предвижвам пеша и то 50 % вървя по булевардите. Не стига че има паркирали коли по улиците, но и на места дърветата ни са посяти посредата на тротоарите. Но това е последния проблем. Ще е добре да имаме по един кочан с фишове в джоба Mr. Green

# 80
  • Мнения: 3 336
Не само в Пловдив има посадени дървета по средата на улицата и тук ги има, има и стълбове на лампи насред тротоара Rolling Eyes Точно до детската кухня има тамън 2 Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 125
Момичета,
не забравяйте на преговорите въпроса с достъпността на подлезите,разбитите тротоари,които ни задължават да се движим по платното.Разбира се ,преди всичко-промените в заплащанията.Да не се отнасят само за майките родили през 2008г.КОгато сме се върнали на работа,да се получава заплата+половината от двойното майчинство т.е. едното майчинство.Трябва да се ускорят преговорите,защото политиците са дащни преди избори,след това е изключено да постигнем нещо.Бих искала да участвам,но от Пловдив ми е невъзможно.Стискам палци

# 82
  • Мнения: 983
Varq прочети темата за срещата, предлагам да се съберем в Пловдив за да помогнем и ние от тука.

# 83
  • Мнения: 125
Vesito-2,
съгласна съм,че трябва да се съберем пловдивските майки на близнаци.Темата във форума е за софианци.Предлагам,да не отваряме нова тема,а от тук да се организираме.Например:На 29.септември от 14ч./когата децата спят/да се срещнем ?на детската площадка в централната градина,пред ресторант" Сентръл парк"?
"

# 84
  • Мнения: 983
Ами тази тема май не е мн.подходяща, но аз съм съгласна за часа и мястото. Но защо без децата. Хайде ако е хубаво времето да се видим с тях. Или ти имаше в предвид да се видим с тях, а те да спът през това време.

# 85
  • Мнения: 125
Мисля да сме с тях,но да спят,защото нищо делово няма да свършим ако са будни.Моите са на година и два месеца и ако не спят трябва да ги разхождам за ръка.Ако мислиш,че ще е по-резултатно,пусни нова тема,може да я видят повече майки,а срокът до срещата е   кратък...

# 86
  • Мнения: 152
Аз съм мама от Пловдив и искам да дойда на срещата с моите слънца .Но за да бъдем повече е добре да пуснем тема . Среща на Пловдивските мами на близнаци

Последна редакция: сб, 22 сеп 2007, 23:43 от danisia

# 87
  • Мнения: 1 895
Момичета, току що прочетох в подфорумчето на СНБМ ето това:

Момичета, на мен се пада честта като гледам Кали не е имала възможност да пише да ви съобщя , че официално близнаците от следващата година ще имат предимство при записване в детските градини и ОДЗ-тата newsm44
Беше много трудно на срещата, директорките, които присъстваха бяха почти всички против поради ред причини, но г-н Камен Йорданов отстояваше позицията ни, каза че има подкрепата и на г-жа Фандъкова. Ние с Кали обяснихме надълго и нашироко какви са ни мотивите и в крайна сметка вече е записано в системата   bouquet

 Peace Peace Peace
Една крачка напред! Браво на Клеопатра, на мишленце и на всички момичета от СНБМ.
Призовавам ви още веднъж, който може да дойде на срещата в събота и да подпише подписката!

# 88
  • Мнения: 1 165
Поздравления и от мен, момичета!

# 89
  • Мнения: 1 174
Момичета,добре ли разбрах,че от 1.01.08 г.детските за близнаци стават по 60 лв.на дете newsm78 newsm78 MoneyЗвучи ми невероятно за да е истина.Дано да стане факт!

Общи условия

Активация на акаунт