“Като две капки вода“ - сезон 12, тема №3

  • 47 904
  • 1 049
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 832
Ужасна е Мария. Че й сама си избрала песента.
У тях пред огледалото може и да й се получава….

# 721
  • Варна
  • Мнения: 690
А как Геро е свалил толкова килограми,някой знае ли?
С един модерен медикамент Wink

# 722
  • Другата България
  • Мнения: 37 830
Много зле.
Много фалшиво.
Трагично.
Дано Цеца не слуша.

# 723
  • Мнения: 2 064
Джулката се справи страхотно, сравнено с Мара!
Шрек клати глава одобрително, направо ѝ дава наградата...

# 724
  • Мнения: 2 691
Ахахахах, Фънки е мръднал, друго обяснение нямам! Настръхнал! Ми, да, явно става течение Joy

# 725
  • Мнения: 2 183
Марето се изгуби във фантазията си, че е на едно ниво с Цеца. Не съм почитателка на фолка, но Цеца няма стигане, особено от Марето😂

# 726
  • Мнения: 15 878
Мария беше брутално зле. Аз страшно много харесвам тази песен, а силата, с която я пее Цеца - и, като глас и, като емоция, Мария няма шанс да я имитира.

# 727
  • Мнения: 467
Мария излезе да изпее песента, не да имитира Цеца. Интересно е как хората използват думата "фалшиво", за нещо, което са свикнали да слушат по един начин, в един конкретен СПЕЦИФИЧЕН тембър и тоналност. Изпълни песента добре, не беше Цеца. И не пя фалшиво, на пук на всички "спецове", които го твърдят.

# 728
  • софия
  • Мнения: 25 959
Всички сме в перманентно заблуждение, че Капките са за имитация, а не за лична изява 😗

Без подложки беше зле. И с тях също. Дори не беше добър буфосинхронист и се виждаше къде са пуснати.

# 729
  • Мнения: 2 691
На глухи хора няма какво да се хаби човек да им обяснява как Мара изпя песента. Беше трагично фалшива, но все тая, няма тя да вземе наградата, споко. Зрителите не са толкова луди.

# 730
  • Мнения: 1 811
А как Геро е свалил толкова килограми,някой знае ли?

С бариатрична операция. Днес при Гала го каза.

# 731
  • София
  • Мнения: 12 584
Мария и Джулиана не са за това предаване, но хич не ги интересува. Не ми харесаха.

# 732
  • София
  • Мнения: 44
Мария сякаш няма сила, не знам как е в залата, ама пред екрана едвам я чувах.... Ех, ех.

А Геро много ме дразни, този човек не може да говори и да чете дори, само пелтечи... Пфууу

# 733
  • Мнения: 2 183
Да са живи и здрави беквокалистките и подложката, че горе-долу я изкара някак песента. Чуденката е защо Марето избра точно Цеца, при положение, че нейния глас няма нищо общо дори за слаба имитация?Съвсем се загуби и като очакваше, че публиката ще пее с нея 😂 😂 😂

# 734
  • Мнения: 1 867
Джулката беше мега зле/пристрастна съм,обичам Ейми/
Мария потрес, да си беше избрала някоя посредствена  певица,каквато е и тя!
/

Общи условия

Активация на акаунт