🦊 ЧААТАЙ УЛУСОЙ 🦊 В ОЧАКВАНЕ НА КЮБРА 2 И ДЖЕНТЪЛМЕН 🦊 ПРОЕКТИ, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ 🦊 ТЕМА 10

  • 10 686
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 107
Ех, а колко хубави са били отношенията им едно време!


Казва му, че е много шик! Радва се, когато е на сцената, казва браво, детето ми! И тези докосвания, които не са случайни.
Това няма да се повтори за съжаление!
Жаки, и аз бих искала поне фраг днес, но предвид, че са почивни дни, едва ли...

# 76
  • Мнения: 807
Аз не съм загубила надежа, че е минало много време, че те тогава са били много млади и глупави и че ако се появи достатъчно добър проект ще играят пак заедно.
Нали се следват в инстаграм, това за медиите е мнооого важно и добър знак за искрено приятелство. (търкалящо_се_от_смях_човече)

Чаатай Бей потъна в дън земя и нищо не се чува и вижда. Сякаш е на лодка на сред морето и си почива.

Нези, това и аз го видях днес. Много мило ми стана.

Жаки, аз не смея да се настройвам да има нещо днес, само тайно се надявам. Да не излезе нямах никакви очаквания и пак съм разочарована.

# 77
  • Мнения: 5 912
Нези, благодаря за тези прекрасни спомени...удоволствие за окото.
Ех, Гери, каква оптимистка си....браво! Много ми се иска един ден да ни кажеш: Видяхте ли, че ги събраха отново!

# 78
  • Мнения: 7 107
Междувременно излезна първа снимка от екипа на новия сериал на
Netfix Turkey "Kimler Geldi Kimler Gitti"(Този, който идва, този, който си отива) по сценарий на  Ecе Yoren.
 Серията  събира заедно успешни имена като Serenay Sarikaya, Metin Akdulger, Hakan Kurtas, Boran Kuzum, Meris Aral, Ahmet Rifat erungar, Zeynep Tuse Bayat, Gulcan Arslan, Bade ilcil,Esra Rusan.( Както журналистите сe пошегуваха с нея,в деня на изборите,  всички, без Чаатай бей 😁)
Бертан Башаран е режисьорът на
романтичната комедия, която се очаква да
срещне зрителите си през май.

Гледам,че и тук е с подобна рокля.

# 79
  • Мнения: 5 912
Ооо, супер! Доста бързо го пускат, явно е любимка на Нетфликс.
Чакам го с нетърпение да я видя и в такава роля.

# 80
  • Мнения: 7 485
Здравейте!

Ето какво открих за сюжета на сериала "Kimler Geldi Kimler Gitti"(Този, който идва, този, който си отива), с участието на Серенай и Метин(Оркун от Кварталът).

„След болезнена раздяла млада адвокатка е подкрепена от най-близките си приятели, докато навлиза в сложния свят на съвременните взаимоотношения.“

# 81
  • Мнения: 1 602
Здравейте момичета,  Simple Smile
Нези, върна ни години назад , в много специални моменти Simple Smile
Харесва ми Серка, абсолютно следва своята си стратегия и не и пука за нищо, след Чачо нарани и Керемчо, .....и за двамата ме е яд, нооо....
До колкото си спомням след Меджезира Серенай си оперира нещо на гърдата, не си спомням точно, но май по късно си сложи отново силикон и то повечко...
Дано не ви подвеждам.....

# 82
  • Мнения: 7 107
Nanni! Hug
От любимите ми сравнения.

# 83
  • Мнения: 5 912
При Чачо и Серенай е по-въздействащо...много ги харесвам в тандем!

# 84
  • Мнения: 807
Здравейте момичета,  Simple Smile
Нези, върна ни години назад , в много специални моменти Simple Smile
Харесва ми Серка, абсолютно следва своята си стратегия и не и пука за нищо, след Чачо нарани и Керемчо, .....и за двамата ме е яд, нооо....
До колкото си спомням след Меджезира Серенай си оперира нещо на гърдата, не си спомням точно, но май по късно си сложи отново силикон и то повечко...
Дано не ви подвеждам.....
Нани, дано аз не подвеждам, но още там го забелязах този “проблем”. Щом тя си се харесва, не е никакъв проблем. В Приливите беше просто по-скромна.

# 85
  • Мнения: 5 912
Из туитър чета, че Ибрахим и Бусе, ще останат докрая на сезона, а Календер, още 1 или 2 епизода.
След края Бусе ще се  присъедини като партньорка на Арас Булут в новия му сериал "Гений".

# 86
  • Мнения: 807
Жаки, ако това е вярно мога да поразсъждавам логически.
Тази двойка остава до края, който е след 1-2 серии. Логически може.
Тези двамата остават до края, който не е след 2 серии. Това значи, че Календер ще умре, което ще ядоса още повече Ибо, на който не помня екранното име.
Ако Лейля има чакащ проект и ще остава до края, то краят не е много далече...

# 87
  • Мнения: 7 485
Не знам кога ще е края на сезона на Gaddar, но бях чела, че Ибрахим ще играе в 6 епизода. До сега с него са минали два. А сериала Гений, за който се говори, че Бусе ще участва започва снимки края на юли и ще започне излъчване през септември.
От всичко, което написах само за започването на снимките и излъчването на Гений е обявено официално.

# 88
  • Мнения: 5 912
Кой си ти?...Гадар

# 89
  • Мнения: 7 107
Още малко Серенай


Общи условия

Активация на акаунт