АЛФА - тема 2

  • 30 513
  • 692
  •   1
Отговори
# 105
  • Бургас
  • Мнения: 16 581
Страхотен епизод!
Сега пак ще го гледам,че снощи пропуснах някои неща.
Дадоха ли,че Генерала издъхва?
Защо си мисля,че ще оживее и ще разкрие Крис?🤔

# 106
  • Мнения: 3 815
Според вас куриера какво донесе на Филип? Дали е свързано с Крис, или няма нищо общо със случая?

# 107
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 034
На мен ми се прочу пица Simple Smile

# 108
  • Мнения: 10 941
Малката Дева пък прилича на такъв дебил, ще ме прощава Жана - голямата психоложка. Някакъв келеш, дето не знае къде се намира. А какви качества му приписаха, то хладнокръвие, но жестокост. Сериозно ли? Grinning Само това ме дразни в сериала, че представиха Ръсин и Жана като топ професионалисти, а се оставят на децата да ги водят за носа.. И наистина Ръсин с тази обсесия към Девата вече изглежда жалко..

# 109
  • Мнения: 9 185
И аз чух пица.Но пък не видях на листчето,което Мина провери с молива какво пишеше.Генерала ли?
И Попов имаше обсесия от Джаро,но какъв образ направи,страхотен.

# 110
  • Бургас
  • Мнения: 819
И аз чух пица.Но пък не видях на листчето,което Мина провери с молива какво пишеше.Генерала ли?...

Ковачев.

# 111
  • Мнения: 417
И за мен това беше топ епизодът дотук. Допреди 2 седмици в 1 момент се бях омотала като оплетоха сюжета. Предната седмица се поизбистри и снощи заковаха. За първи път виждаме и така да се каже убийство в действие, вече извън сянка без съмнения кой и как. Побиха ме тръпки, много влязох във филма. Чак когато Мина говори с Филип и се звънна на вратата, станах да заключа двойно ScreamSmiling Imp  Страхотна игра от всички.

Според мен Ковачев няма как да оцелее. Видя се, че там е много пусто и вярвам, че Крис е преценил изцяло ситуацията.

Куриерът няма общо, само да нагнети сцената.

Сега върнах сцената с бележките при професора, защото не видях какво е разчела Мина. Вече ми стана ясно, че се е притеснила за Филип, а всъщност е било за бащата.  А съседната бележка, нали никой от момчетата не е осиновен. Или може да се отнася за Филип + Рая.

Скрит текст:

# 112
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 034
Осиновеното момиче е Рая. На бележката липсва инспектор Мина. Сина на Генерала - Филип, синът на убития - Крис.

# 113
  • Мнения: 21 744
Според вас куриера какво донесе на Филип? Дали е свързано с Крис, или няма нищо общо със случая?

Пица.
На мен ми еинтересно какво пишеше на бележката, която Мина разчете? Като се обади на Филип, не му каза че баща му е застрашен, а предупреди него да се пази.

Последна редакция: пн, 15 апр 2024, 12:25 от Iris04

# 114
  • Мнения: 154
Според вас куриера какво донесе на Филип? Дали е свързано с Крис, или няма нищо общо със случая?

Пица.
На мен ми еинтересно какво пишеше на бележката, която Мина разчете? Като се обади на Филип, не му каза че баща му е астрашен, а предупреди него да се пази.

Ковачев пишеше.

# 115
  • Мнения: 21 744
Ясно, мерси.

Последна редакция: пн, 15 апр 2024, 12:36 от Iris04

# 116
  • Мнения: 1 685
Аз мисля, че точно Филип ще спечели мястото и точно той ще убие Крис (или поне ще го рани). Както баща си - ще отиде на лов след постигнат успех.

И това е вероятен финал, но на малко по-късен етап. В следващите няколко серии никой няма да се сеща и ще търсят пак на погрешна следа. Макар че догадките ще се блъскат в лицето на Жана и донякъде на Ръсин, тя ще е заслепена от собствената си драма, Ръсин още не е прогледнал отвъд обсесията си, която ще напредва в посока Филип... Да, Филип бидейки здравомислещ, дали няма да отхвърли малката Дева, както и Девата и да се хване сериозно със случая. Интересна ще е очната ставка между Мина и Филип. Но е ясно, че засега ще разтеглят и размият действието, за да си продължи Крис поне до 11ти епизод в сегашния дух. Мисля също, че капанът е двоен и троен, че освен за Мина, за Ковачвв, този капан е и за Филип. Най-малкото засега е подведен относно Мина и е кастриран за позицията.

# 117
  • Бургас
  • Мнения: 16 581
Изгледах пак епизода....еми, оставам с чувството,че Генерала ще оживее!

# 118
  • Мнения: 3 815
Мисля, че Крис ще се опита да натопи Филип за убийството на Ковачев. Рая и тя без да иска ще се окаже, че е видяла Филип у дома му преди смъртта на баща му.

# 119
  • Мнения: 89
Не вярвам, той беше като призрак. Няма как да оцелее след такава кръвозагуба
Изгледах пак епизода....еми, оставам с чувството,че Генерала ще оживее!

Общи условия

Активация на акаунт