АЛФА - тема 2

  • 28 949
  • 692
  •   2
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 669
Как е настроението за финала утре? 😁

Аз се записах за прожекцията от 20:30 утре в 'Строежа'. Стори ми се интересно 😊

# 586
  • Мнения: 3 777
Аз не съм от много придирчивите относно сценария, актьорската игра. Хареса ми сериала и си го гледам с кеф. С нетърпение чакам финала утре. Ще се радвам, ако има втори сезон, в който всички забележки направени тук бъдат взети предвид, хехе.

Mama2288
после разкажи как е минало.

# 587
  • Мнения: 3 051
Изгледах отново последните 2 епизода, опресних си последните събития и съм подготвен за финала.
Много се надявам думите на Филип към Мина "...никаква полиция, трябва да умре..." да не са били съвсем напразни, но ми се струва, че животите на Крис нямат свършване и ще оцелее. Нека видим какво са измислили. Остана много малко още.

# 588
  • Мнения: 4 891
Значи тая Рая. Рядко да ми се иска да плесна на някоя героиня цигански шамар. Толкова кухо същество.

# 589
  • Мнения: 31 374
Велева добре нареди Ръсин пред Крис. Тъпа ли е или хитра?
Рая е просто тъпа.

# 590
  • Мнения: 394
Гледате лии Bowtie  Ей сега след рекламите ще е интересно, на тръни съм. От Крис естествено...

# 591
  • Мнения: 3 777
Образът на Рая мега тъп са го направили.

# 592
  • Мнения: 4 891
Тази картичка послание за това какво ще се случи с Лео , ако продължа да говори ли е?

# 593
  • Мнения: 1 051
Този епизод е нещо като нищо!След минути свършва,а нищо интересно не се случи. Българска работа...

# 594
  • Мнения: 467
Закъснях, гледах мач. Тъкмо пускам епизода и вече искам да го спра 🤦‍♂️

# 595
  • Мнения: 3 777
надявам се на Филип аз да свърши работата.

# 596
  • Мнения: 394
И аз щях да питам за картичката. Даже реших, че направо ще го ликвидира, понеже Ръсин каза на Велева истината /нищо, че не му повярва/.

Крис защо да ги събира у тях? Да няма да им покаже килима и да почне и с тях да си играе Astonished

Последна редакция: нд, 12 май 2024, 21:59 от Miss_Kaprisse

# 597
  • Мнения: 4 891
Епизодът е толкова "вълнуващ " , че чета непрочетени коментари по съседната тема във форума...По-тъп финал не съм гледала от Ягодова луна насам..

# 598
  • Мнения: 78
Толкова си можем

# 599
  • Мнения: 6 276
Разочарована съм.Такава интересна тема и силен старт и последните три епизода са пълна боза.Сценаристът ли смениха не знам,не ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт