Млечни продукти с марка „Алфатар” – Вкусът на здравето!

  • 9 290
  • 556
  •   1
Отговори
# 390
  • БГ
  • Мнения: 1 167
Опитвали ли сте млечни продукти "Алфатар"? - Да, редовно ги консумираме!
Моля да споделите откъде ги купувате? - от магазин Билла.
Кои са задължителните храни и ястия, които присъстват на вашата семейна великденска трапеза? - яйца, курабийки, козунак, зелена салата, агнешко и дроб сърма!

# 391
  • Мнения: 470
Постоянно слушам реклама на продукти Алфатар по радиото, а така и не ги намирам в магазините.

# 392
  • Мнения: 91
В нашия град не съм виждала млечни продукти "Алфатар", но от Пловдив си купихме кисело мляко,  което много ни хареса. На Великден правим печено агнешко месо със зелена салата, яйца, курабийки, козунак с кисело мляко.

# 393
  • Мнения: 29
От доста време вкъщи хапваме само млечни продукти на Алфатар, които купуваме от фирмен магазин.
На Великден задължително хапваме зелена салата, боядисани яйца и козунак.

# 394
  • Мнения: 14
КУПУВАМ ПРОДУКТИТЕ С МАРКА:"АЛФАТАР",ОТ РАЗЛИЧНИ МАГАЗИНИ.ИЗПОЛЗВАМ ВСИЧКИТЕ ИПРОДУКТИ С МАРКАТА:"АЛФАТАР"!МНОГО ВКУСНИ И С ОТЛИЧНО КАЧЕСТВО!ПРЕПОРЪЧВАМ ГИ ГОРЕЩО!НА ВЕЛИКДЕНСКАТА ТРАПЕЗА,ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПРИСЪСТВАТ:КОЗУНАЦИ,КУРАБИЙ,ВЕЛИКДЕНСКА САЛАТА,ПЕЧЕНО АГНЕШКО МЕСО С ДРОБ СЪРМА,ТОРТА, БОЯДИСАНИ ВЕЛИКДЕНСКИ ЯЙЦА, МЕЗЕТА, ВИНО,РАКИЯ  ,БЕЗАЛКОХОЛНИ НАПИТКИ И ДОМАШНА ПОГАЧА.

# 395
  • Варна
  • Мнения: 1 209
Не, не сме опитвали продуктите на Алфатар.
На семейната трапеза за Великденските празници слагаме традиционните ястия. Салата марули с репички, дроб сърма, козунаци, курабии и боядисани яйца.

# 396
  • Мнения: 716
Опитвала съм киселото мляко и го харесвам,купувам го от кварталния супермаркет.
На Великден на трапезата задължително имаме козунаци и зелена салата.

# 397
  • Мнения: 1 144
Все още не съм ги пробвала.

# 398
  • Paris
  • Мнения: 271
Кисело мляко Алфатар - Кауфланд. Перфектно би се комбинирало на великденската трапеза с козунак.

# 399
  • Мнения: 886
Не сме опитвали продукти на Алфатар. На трапезата ни винаги има яйца, домашен козунак, прясно и кисело мляко, ястие с агнешко и салата

# 400
  • Мнения: 2 130
Не съм намерила, за да опитам Алфатар... Бих искала, тъй като не оставаме без сирене, кис.мляко и кашкавал, чувам добри отзиви за марката.

# 401
  • Мнения: 847
Не съм опитвала продукти на Алфатар, ще се радвам да пробвам, защото все още търся хубави млечни продукти на пазара.

# 402
  • Мнения: 54
Все още не съм опитвала млечни продукти "Алфатар", но ще ги потърся в магазините. На нашата семейна великденска трапеза задължително присъстват печено агнешко месце, дроб сарма, боядисани яйца, козунаци, курабии и свежа салата с маруля, краставици, репички и яйца.

# 403
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061
Не съм срещала продукти Алфатар, но при възможност бих ги пробвала.

# 404
  • Мнения: 7
Купувала съм продукти Алфатар от магазина им във Варна. За Великден задължително приготвяме козунаци и боядисваме яйца.

Общи условия

Активация на акаунт