Онлайн магазин Тему (Temu) за България - 3

  • 27 775
  • 800
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 3 968
Реално боксовете са по-читавия вариант на доставка, можеш да си вземеш пратката  и в 2 през нощта, но тези от Бокснау типично по български са се изсилили да поемат нещо, за което не им стигат силите.

# 616
  • Мнения: 69 242
Аз в 2ч нощем нямам ГТ..та не мога да си я взема тогава.

Иначе разнасят по празниците, работят си, както и предположих....но некачествено и некомпетентно.

# 617
  • Мнения: 181

На мен от 3 дни ми пише това 🤣

# 618
  • Мнения: 92
Като се обадите за пренасочване, изчакайте малко и проверете онлайн дали ви излиза новият адрес. При мен се появи след 1-2 минути. Така ще може да реагирате навреме, ако не са го сменили.

П.П. Това го проверявам в апликацията, която не върши никаква работа, освен тази. Мисля, че може да се провери и на сайта им, без да се инсталира нищо.
. В сайта ми излезе новия адрес,който уточнихме и по телефона,но код  не получих Даже не разбрах,че не е стигнала до новия адрес ,докато не ми го каза оператора Звънете им ,че друг вариянт не виждам

# 619
  • Мнения: 117
В тик ток постоянно ми излизат някакви кодове за намаление, но като ги въведа винаги ми изписва невалиден код. Изпровалили сте такива кодове и ако има някой работещ моля да го споделите.

# 620
  • София
  • Мнения: 28 979
Като се обадите за пренасочване, изчакайте малко и проверете онлайн дали ви излиза новият адрес. При мен се появи след 1-2 минути. Така ще може да реагирате навреме, ако не са го сменили.

П.П. Това го проверявам в апликацията, която не върши никаква работа, освен тази. Мисля, че може да се провери и на сайта им, без да се инсталира нищо.
. В сайта ми излезе новия адрес,който уточнихме и по телефона,но код  не получих Даже не разбрах,че не е стигнала до новия адрес ,докато не ми го каза оператора Звънете им ,че друг вариянт не виждам
Ааа, за код нищо не съм казала. Той трябва да "дойде" по-късно. На мен ми го изпратиха по Вайбър, когато сложиха поръчката в новата кутия. Не съм звъняла за код. Всъщност, звънях само веднъж -- за да пренасоча, след това не ми се е налагало.
При теб явно е станал фал.

# 621
  • Мнения: 36 134
направих две поръчки преди няколко дни, боксът уж ги разпредели в кутия на 200 м от нас (имало и такава, някак по-близка от онази в квартал на 10 км.) и изведнъж получавам съобщения, че ще бъдат в друга на една спирка с метрото от адреса - защо, по дяволите?!?
няма да се занимавам с пренасочване обратно към първата, просто се чудя на логиката

# 622
  • Асеновград
  • Мнения: 3 138
Някой писа, че като нямали свободни боксове слагали в други, и пращат адрес. Което е много некоректно. Като нямат капацитет, да не поемат заявки. При риска да върнат платената поръчка за подателя, клиента се примирява и бие км. за да си я вземе където са я забили куриерската фирма. Ами в случая такава безплатна доставка не я искам.

# 623
  • Пловдив
  • Мнения: leet
Направих първата си поръчка...
След като месеци удържах на зарибявките им отвсякъде.
Hands Muscle
Дадох адрес на офис на Спиди до нас. Адрес и уточнението,че е офис на Спиди.
Дано нямам проблеми с получаването й.
Пусната на 29.04. ,на 04.05. пише минала митница...която и да е митница Sunglasses
Имам килимче за кухня (40/120),за пред баня,сл.очила, мъжка тениска, портфейл че от естествена кожа.....
Ще споделя впечатленията си като ги получа.
Благодарение на това,че ви четох имам вече 1.98 лв.във виртуалния си портфейл от по-ниски цени на продуктите след поръчването им. Joy

# 624
  • Мнения: 36 134
това не ти гарантира получаване със спиди
аз също бях сложила адрес на офис на спиди и бях написала, че е офис на спиди и въпреки това ги изпращаха в кутия

# 625
  • Пловдив
  • Мнения: leet
Бубанка,
Този отговор не ми харесва....Blush
Ще следя какво ми пишат ...

# 626
  • Асеновград
  • Мнения: 3 138
Бубанка,
Този отговор не ми харесва....Blush
Ще следя какво ми пишат ...
Виж дали ти е излязъл код за проследяване на пратката, там пише куриера.
И да всички даваме адрес на офис или за доставка надявайки се на ДПД- Спиди, и Бокс ню в последно време ни е неприятна изненада.

# 627
  • Пловдив
  • Мнения: leet
Да!
Сега видях!
Пфууу....

Никакъв опит с получаване от подобни места.
Да не би вече да ме чака там!

# 628
  • Мнения: 69 242
Дали е офис на спиди, Тему го гледа като адрес. Не като офис.

Не, не те чака. Ще получиш смс дали от там да го вземеш, или от др.кутия...още не се знае.

# 629
  • Пловдив
  • Мнения: leet
А как Теми да разбере,че искаме до офис на Спиди.
Нали официално предлага и доставка със Спиди...
Thinking

Общи условия

Активация на акаунт