Сайт с игрички и хубави награди :)

  • 16 394
  • 339
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 942
Хулиганче, и в двата постинга не си право  Heart Eyes

Първо /както писах по-горе/ - не очаквам от вас точки, поради факта, че обикновено първия адрес е водещия и там ще трупате големите точки, а докато играете за голямата награда я камилата, я камилара т.е. не се знае дали няма да ми е писнало и да саъм дала "sign off"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Второ - ей това дето го пишеш, че се играело с игричките отстрани. Аз съм пристрастена към оная със жабата /за 2 бупс/. Мисля че е направена така, че винаги да губиш. И опита ми със загубени около 50-70 бупс там го потвърждава  Confused ВИНАГИ, ама ВИНАГИ си загубваш точките /не говоря ако изиграеш една игра и мирясаш/

Трето - къф плейстейшън бе! Нашия събира прах, аз играя за плазмата!! Макар наскоро да се замислих аджеба какво ще и е митото на тая плазма  newsm78

 Hug Hug Hug

# 16
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
охх и аз събрах към 2 бубс и ги изграх на игрите отстрани. Еййй мноо зарибяват Mr. Green
И на мен заека в градинката не ми е ясен, кво ли не правих ама неиска да върви след стрелките и тва си е:) А най ме кефи онва със цветните топчета и тетриса.
А рибките в морето какъв им е смисъла, че аз само ги натискам там , храна ги и така:)
А там на гифт нали има разни работи по 2-3 бубс и ако искам нещо , ще получа ли или само ни зарибяват:)

# 17
  • Мнения: 1 942
охх и аз събрах към 2 бубс и ги изграх на игрите отстрани. Еййй мноо зарибяват Mr. Green
И на мен заека в градинката не ми е ясен, кво ли не правих ама неиска да върви след стрелките и тва си е:) А най ме кефи онва със цветните топчета и тетриса.
А рибките в морето какъв им е смисъла, че аз само ги натискам там , храна ги и така:)
А там на гифт нали има разни работи по 2-3 бубс и ако искам нещо , ще получа ли или само ни зарибяват:)

 МимСсс, отговарям в обратен ред  Mr. Green Писах по-горе, че съм получилакато печалба от томбулата  нагревателя за чаша, който се вкл. в компа /сега упорито се чудя за какво ми е  Confused/ и плажната чанта. Чакам комплекта за баня.  Mr. Green

Рибките - значи трябва да храниш орабжевите, те порастват и стават големи, жълтите ядат малки оранжеви, а сините ядат малки жълти. Всяко ниво имаш определен брой риби, които трябва да докараш до големи. Колко и какви трябва да са ти казва оная рибка в началото дето прожектира филмчето. Например за 6 ниво трябва едновремено в аквариума да има 4 оранжеви, 2 жълти и 1 синя. Като постигнеш това и мисията е изпълнена и те пуска на по-горно ниво. Освен изискваните риби мобеш да имаш още 10 оранжеви да речем, важното е да имаш всички риби дето ти се искат за нивото.

На тетриса съм играла до 10 ниво.  Crazy Много е смахнато. Има едни квадратчета дето ти разместват другите квадратчета. Няма игра, която успешно да съм изиграла 10-те  игри и така да се каже да съм превъръртяла играта, макар да играя вече 105 дни  Embarassed


# 18
  • Мнения: 1 425
Силви мерси за разяснението за заека   bouquet
Колкото до аквариума трябва много да внимавате, Първо да охраните малките червени и после да пускате жълтите, защото те изяждат червените и загубваш мисията  Laughing
Силви, а ти тези неща които си спечелила, получи ли ги и как? Аз се целя в комплекта за маникюр, много ми хареса  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 942
Силви, а ти тези неща които си спечелила, получи ли ги и как? Аз се целя в комплекта за маникюр, много ми хареса  Laughing

Получават се по пощата. За тяхна сметка. Виж като спечеля лазмата незнам как ще ми я пратят  hahaha hahaha

# 20
  • Мнения: 885
Спечелих!!!Office kit oт томболата.А сега да попитам Sillveto трябва ли да плащаш нещо за да ти го доставят?И колко?

# 21
  • Мнения: 1 942
Спечелих!!!Office kit oт томболата.А сега да попитам Sillveto трябва ли да плащаш нещо за да ти го доставят?И колко?

Браво!  Hug Нищо не плащаш. До месец /търпение трябва  Rolling Eyes/ ще ти го донесат по пощата в голям плик с рекламна лепенка вътре  Wink Идва от Франция и всичко е за тяхна сметка.

Айде пиши като го получиш как е. Бива ли го и т.н.

# 22
  • Мнения: 885
Sillve,благодаря ти за бързия отговор и непременно ще се похваля .

# 23
  • Мнения: 142
А моето въпросче е следното: няма ли пак да отпуснат някой и друг Max Pack?Че то от там най-много точки събрах. Да не би само на третия ден да отпускат тоя бонус?Така има да си играя доживот! Laughing

# 24
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Спечелих!!!Office kit oт томболата.А сега да попитам Sillveto трябва ли да плащаш нещо за да ти го доставят?И колко?
и колко време игра ?
аз ве4е играя 3-ти ден - и мах пак-а изразходих - стоя си на 1,2 бъб-са
 голям  ми е зор паитбола . хи4 не го 4увам ю и долу тези 2-те игри  като ми ги пусна в макс пака  нищо не направих . къртицата си летеше ли летеше из космоса . абе за нищо не ставам Simple Smile
 а как да се регна в " клана на българите ?"

# 25
  • Русе
  • Мнения: 1 155
На мен много неща не ми станаха ясни. Първо, че постоянно ми дава някаква грешка, когато играя на пейнтбол-а  Rolling Eyes
Друго - Силве, обясни по колко и на какво имам право да играя... нещо съвсем се оплетох. Тъкмо си харесах игричка (тази с цветенцата) и се оказа, че мога да я играя само 1 път... (защо?) и се опитах да си използвам Max Pack-a, но се оказа, че когато съм го получила май съм го изгърмяла за нещо (ръчках насам натам тогава и май го издрънках за пейнтбол  newsm78)
А бе обяснете ми всичко, щото аз май нищо не разбрах  ooooh! още нямам цяло бубс събрано...  Blush

# 26
  • Spain
  • Мнения: 3 750
всеки ден имаш безпалтно по 1 от вси4ки игри .. няма пове4е Simple Smile
и така .. обикновено отпуска по 0.01 буб така 4е докато стигне6 до 1 .....  Rolling Eyes
 има разбира се по 0.1 и 0.5 видях  Rolling Eyes ама това е  само за зарибявка

# 27
  • Мнения: 885

Спокойно аз играя вече над 10 дена и  имах само 2,58 бубз Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 1 942
Уви Мах Пака е само и единствено третия ден. Може да го има и на хилядния  Crazy ама до там не съм стигнала Simple Smile
След като оберете всичко от третия ден вече наградите се изразяват в нови игрички, които се отварят като направите 5 бупс, 20 бупс и т.н.

Май бях писала и по-горе. С честна игра НЯМА НАЧИН да натрупате повечко точки.

Правете си под участници. Т.е. изберете си един акаунт за основен. После се регистрирайте още няколко пъти, като посочите, че сте научили за играта от името на основния акаунт. Изиграйте новите акаунти докато напрупате точки за малки подаръчета. Изиграйте ги на томбулата. Ако спечелите /средно излиза че един от пет акаунта печели/ то ще получите подаръка на второстепения акаунт и на основния ще ви попита дали искате същия подарък или равностойността му в точки. Поискваш точките /един ключодържател спечелен на томбула е 1,38 бупс, а равностойността му ще е 6 бупс/ Така ще трупате повечко точки на основния акаунт. След като спечелите и получите подаръка си или загубите точките на второстепения акаунт го премахнете.

НЕ ПИШЕТЕ ЕДНИ И СЪЩИ ИМЕНА И АДРЕСИ НА 2 активни акаунта! Ако да речем сте писали името на мъжа си, загубили сте на томбулата, отрегистрирали сте се и сега правите нова регистрация и тя вече ви пита как ви е името, можете да напишете пак името на мъжа си, но не и два пъти да го има в регистрите.

На ден обикновено ще получавате 0,13 бупс /изигравайки всички игри/ с тези темпове след 30 години ще участвате за плазмата  Wink и току виж я спечелите, че ще е остаряла технология  Hug

# 29
  • Мнения: 1 425
Силви едно въпросче  Mr. Green Като играесх на томбола, кога излиза дали печелиш? А ако не печелиш уведомяват ли те?

Общи условия

Активация на акаунт