Боледуване на децата ни-тема 78

  • 17 084
  • 786
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 3 292
Пуфето, благодаря ти много. Точно на 12 часа по 2.5 мл е изписан. Колко кг бяхте, че то се дозира на кг. Нашата мома е 16 кг на почти 5 г.

# 586
  • София
  • Мнения: 727
17 килограма я водят иначе е на 6 години и полувина.

# 587
  • Мнения: 2 235
Ваня, в някоя по-забутана аптека ще ти дадат със сигурност. Поне при мен така става 😀

# 588
  • Мнения: 1 326
Капки винаги без рецепта съм вземала, макар че имам рецепти за всякакви капки, но не си ги нося всичките в мен. 😄
Относно пробиотиците аз не харесвам Синкванон и не смятам, че той е най-добрия пробиотик по принцип, еле пък за антибиотик. Също така запича, което за моята дъщеря е проблем. Преди и давах от Омнибиотиците, сега пие комбиниран продукт на Хербамедика, доста неща има вътре, не е само пробиотик, но съм мнооого доволна. Имат и само пробиотици, отново подходящи за деца и също състава ми се струва добър.

# 589
  • Мнения: 2 235
Капки винаги без рецепта съм вземала, макар че имам рецепти за всякакви капки, но не си ги нося всичките в мен. 😄
Относно пробиотиците аз не харесвам Синкванон и не смятам, че той е най-добрия пробиотик по принцип, еле пък за антибиотик. Също така запича, което за моята дъщеря е проблем. Преди и давах от Омнибиотиците, сега пие комбиниран продукт на Хербамедика, доста неща има вътре, не е само пробиотик, но съм мнооого доволна. Имат и само пробиотици, отново подходящи за деца и също състава ми се струва добър.

Ейпъл, просто при нас Омнибиотика се плюе, а 50 лв в канала вече не ми се дават.. защото и аз не го харесвам и не мога дс го изпия на сила.
Какъв продукт даваш? Simple Smile

# 590
  • Мнения: 1 326
Intestinal Mucosa Complate, има вкус на пъпеш. Вкусно е, ама тя се прави на интересна..изпива го, има цели 3 месеца да го пие и няма тън, мън..😆
Аз я научих Омнибиотика да го пие в сок, само накрая го пиеше във вода, но се оказа, че той не е достатъчен и алерголога и го смени с това на Хербамедика.

# 591
  • Мнения: 531
За пропукливи черва се изисква много повече от към добавки и хранителен режим.
На вкус Омнибиотик и на мен не ми е уауу, много ясно като няма захар и други боклуци, но като трябва се пие няма друг начин. Моите ги научих сутрин преди закуска, сами си го правят.

# 592
  • shumen
  • Мнения: 18 260
Моя пък не харесва нищо със вкус на Портокал.Няма сила,която да го накара да пие нещо такова.
Димитрова,то в спешните веднага изписват АБ,за да се презастраховат.Аз и затова не ги харесвам.
Ние се прибираме от почивката без проблеми този път.

# 593
  • Мнения: 4 539
Не и в нашия спешен... при нас всичко било ок, няма нужда от аб и след 2 дни цъфва микрото с мораксела.

# 594
  • Мнения: 1 326
Рейна, така е..диетата е много неприятна, обаче детето е като войник, съобразява се и наистина се държи като голяма и е много съвестна. На всички мили и любезни хора, които знаят, че е на диета и нарочно и дават забранени неща сама им отказва и им казва да си ги вземат, защото тя сега не може да яде това. Трябва да избутаме до август така и ако всичко е наред лека, полека ще въвеждаме наново това, което в момента и е забранено.

# 595
  • Мнения: 3 292
При нас е относително с дежурния. Ако детето е с температура, която се задържа,  кашля драматично и/или има налепи по гърлото изписват антибиотик. В останалите случаи казват - ето ви едно спрейче и утре при личната. В нашия случай,  температурата продължава и днес до 38.1-38.2 на всеки 4 часа. Направихме два приема на антибиотик,  та се надявам, да се намали вече това вдигане. Ясно, че от утре ще започне и вечерно откашляне от ларингита, ама поне да не е температура..

# 596
  • Мнения: 2 235
Моето дете преди малко ми каза “боли ме корема и ухото”. Направо съм в шок, тотален шок… първо, че не се беше оплаквал от ухо скоро. Второ, че му е 4-ти ден на антибиотика (пие го на 24 часа и има пълни 4 приема) и съответно на АБ капки в носа…….. Диша добре, спря да хърка силно като спи…… не доумявам какво се случва 😭😭😭

# 597
  • Мнения: 4 539
Тони, ухо може да боли и от вирус, за което аб е безсилен. Имал ли е контакт с хора/дица тия дни? Ухо и корем са странна комбинация.

# 598
  • Мнения: 527
Е, коремът може да го боли от антибиотика
Тони, ухо може да боли и от вирус, за което аб е безсилен. Имал ли е контакт с хора/дица тия дни? Ухо и корем са странна комбинация.

# 599
  • Мнения: 2 235
Тони, ухо може да боли и от вирус, за което аб е безсилен. Имал ли е контакт с хора/дица тия дни? Ухо и корем са странна комбинация.

Не е имал контакти тия дни, но не е от вирус със сигурност. Или е от сливицата, или от бактерията.
Корема при него е редовен… ако ви кажа колко е ял до преди вечеря.
Ох тия уши и ох тая сливица……

Общи условия

Активация на акаунт