Бебешки колички

  • 3 010
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 77
Дайте да я видим тази ексцентрична,българска количка?  Shocked

      Ние сме с комбинирана количка на ТСМ

# 16
  • Мнения: 533
Имам количка на Мони-модел Симона-китайска е.Бебо е на 3 месеца-засега е добре,но е малко тежичка май,иначе цените им са добри на Мони.
Къде мога да ги видя тези колички МОНИ?

# 17
  • между град и село
  • Мнения: 212
 Българската количка е имаше в един от броевете на журнал за жената, но няма с какво да я преснимам.Как да ви я опиша-горната и част т.е.седалката на детето представлява кошница за кола и както каза една мама долу има прикачено нещо като скейборд, което да се ползва от по-голямо дете.Дано да ме разбрахте. newsm78

# 18
  • Мнения: 3 457
не ги зная тези колички Мони,на пазара вярно че има многообразие, ама моля ви вижте и цените(на качествените)под 1000лв.няма.Аз лично си реших въпроса и ще ми донесат количката от САЩ,не защото е по-близко и ми е по-лесно,но там количка със стол за кола е 150-200$-те какво по-бедни ли са от нас?
има ги в няколко интернет магазина Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 6 011
Имам количка на Мони-модел Симона-китайска е.Бебо е на 3 месеца-засега е добре,но е малко тежичка май,иначе цените им са добри на Мони.
Къде мога да ги видя тези колички МОНИ?
Купихме я от Илиенци.Магазина се намира до входа на хубавия покрит базар/в средата на Илиенци/.Магазина е от новите-с големите витрини.В магазина имат и доста колички на Кангаро,легла,триколки.Симоната струваше 137лв.

# 20
  • Мнения: 2 039
Дайте снимки на бг количката де,моля виии  Praynig

# 21
Zdr, momi4eta
Imate li mnenie za koli4kite na CAM, kakvo 6te kagete za tqx>
Az sam se sprqla na tozi modhttp://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3397el

# 22
Детска количка Cam Portofino, col. 486  ЦЕНА: 295.00 лв.         
Оригинална количка, подходяща за всяко време.
-Предните колела са подвижни и осигуряват чудесна маневреност и плавност на движението
-Удобен и компактен механизъм на сгъване
-Свалящо се покривало, предпазващо от слънце и дъжд
-Различни позиции на облегалката+хоризонтално положение
-Различни позиции на подставката за крачетата
-Предните колела се въртят на 360 градуса
-Дъждобран
-Предпазен колан
-Кош за багаж
-Текстилните части могат да се перат в перална машина на 30 градуса.

Тегло 7.7. кг

Производител: Cam

Възраст: 0+

Гаранция: 6 месеца
 
 
  « назад

# 23
  • Мнения: 169
Zdr, momi4eta
Imate li mnenie za koli4kite na CAM, kakvo 6te kagete za tqx>
Az sam se sprqla na tozi modhttp://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3397el

ето я тук и тук товя линк не работи

# 24
  • Мнения: 1 640
Бинго,с най -добри чувства и намерения да ти кажа,че теми за колички,включително и тази на Кам Портофино,има много в подфорума.Така че , разрови се ,намери ги,виж на 1,2,3,4 и т.н. страници.Ще намериш много мнения от майки,които я имат и ползват.Знам,че я хвалят тази количка.Успех,прочети!

# 25
KAPIN4E, mersi
e i sega 6te se razrovq da vidq kakvo 6te nameriq

# 26
  • Мнения: 4 428
Тази КАМ е хубава, но основен недостатък е, че е много тясна и къса. Като стане бебето на 8-9м ще му е тясна и къса и ще се чудиш за друга количка. Огледай се пак, има и по-добри варианти в това отношение  Peace

# 27
Kakva na primer,
az ne sam q vigdala, no v ponedelnik 6te idvam na Sf. i trqbva da si kupq nqkakva koli4ka.
Iskam da e leka i lesno sgavaema, za da moga sama da si q vdigam i slagam v kolata.
Moge6 da mi prepora4a6 nqkoq.

# 28
  • Мнения: 4 428
Kakva na primer,
az ne sam q vigdala, no v ponedelnik 6te idvam na Sf. i trqbva da si kupq nqkakva koli4ka.
Iskam da e leka i lesno sgavaema, za da moga sama da si q vdigam i slagam v kolata.
Moge6 da mi prepora4a6 nqkoq.

За следващото ми дете, живи и здрави, съм си харесала Пег Перего Чентро Комплето
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 5/products_id/781
Попринцип и другите модели на Пег Перего са доста леки. Но има и много други колички и модели. Зависи какво търсиш и за какви пари най-вече

# 29
veselina_s_p  ti vigdala li siq koli4kata,4e kazva6, 4e e tqsna.
Ili taka po snimkata q prezenqva6.
Az do sega ne sam xodila po magazinite da gledam koli4ki, no v ponedelnik tova 6te pravq, i sigurno 6te stana raznogleda ot modeli.I savsem 6te se obarkam.Tazi mnogo mi xaresva.Kolko trqbva da e 6iroka edna koli4ka, 6te trqbva da vzimam roletkata s men po magazinite, za da prezenqvam koq 6te stava za po dalgo vreme.A tazi q davat ot 0-48meseza, ne bi trqbvalo v takav slu4ai za 8-9meseza da otesnee.
6te sam blagodarna ako mi dade6 nqkakvi razmeri

Общи условия

Активация на акаунт