Тествайте колекцията DERMA X PRO Scalp & Hair Revitaliser

  • 6 894
  • 389
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 869
Имам чувствителен скалп, търся подходяща козметика за коса.

# 361
  • Мнения: 876
Да, страдам от чувствителен склап, който е и много сух в областта на бретона. Използвам шампоани с максимално чист състав, балсам или маска с отмиване, олио и спрей със защита. Но и боядисвам косата, което вреди допълнително

# 362
  • Мнения: 30
Страдам , посещавам дерматолог и изпробвам различни шампоани предназначени за това.

# 363
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Скалпа ми от скоро е чувствителен, сухота усещам, но не много осезаема. Към момента все още се опитвам да намеря подходящата грижа за този дразнещ проблем. Като основни грижи се постарах значително да разредя боядисването и също така използвам бамбукова четка за коса.

# 364
  • Пловдив
  • Мнения: 4 145
Боядисвам се редовно, а също и обезцветявам част от косата си, така че скалпът ми е подложен на изпитания Flushed Преди беше доста мазен, но от няколко години става все по-сух и често имам сърбеж - отдавам го и на стреса.
Използвам маски - домашни и готови, стремя се да разнообразявам козметиката, за да не привиква към съставките. Приемам и хранителни добавки

# 365
  • Мнения: 1 266
Ползвам подходящ шампоан,маска за коса и балсам.

# 366
  • Мнения: 1 336
Скалпа ми е сух, сърбящ и от доста време се боря с този проблем. Използвам подходящи продукти.

# 367
  • Мнения: 19
Имам сух скалп, третирам с шампоани против косопад, етерични масла и вода от коприва, продукти с аминексил.

# 368
  • Мнения: 5
Скалпа ми е много сух,правя домашни маска ,слагам и витамини.
Ползвам само този шампоан, защото само той ми помага.

# 369
  • Мнения: 142
Ползвам подходящ шампоан,маска за коса и балсам.

# 370
  • Мнения: 653
Използвам шампоани подходящи за моята коса, правя hair oiling, а след измиване нанасям серуми за растеж, както и спрейове за термозащита

# 371
  • София
  • Мнения: 2 093
Ходя на фризьор редовно, подстригвам се и се боядисвам.
Използвам подходящ шампоан, отвреме навреме правя маски.
Търся решение и за косопада, който беше поспрял, но отскоро пак започна...

# 372
  • Мнения: 4 662
Ползвам подходящ шампоан и маска или балсам за коса.

# 373
  • Мнения: 75
Имам сух и чувствителен скалп, поддържам го с маска за коса и подходящ шампоан и балсам за коса.

# 374
  • Мнения: 6 805
Страдам от сух скалп, да.
Ползвам маска за коса, но не винаги има ефект.

Общи условия

Активация на акаунт